Odpowiedz na ten temat

Ona nalega na ślub...

• gość 2017.01.31 [15:05]
    nie daj sie, tez masz coś do powiedzenia w tym związku
  • madejanna 2017.01.31 [15:14]
    dokładnie,próba manipulacji
  • Sabrinka49 2017.01.31 [18:22]
    slub to decyzja na cale zycie i nikt nie moze cie do tego zmuszac...
  • gośćada 2017.01.31 [20:33]
    Ślub to coś pięknego! Każdy o nim marzy choć czasem wstydzi się przyznać. Najlepszą częścią jest dobór dodatków https://www.dodatkiweselne.pl/ i innych potrzebnych rzeczy usmiech.gif
  • Barrranek 2017.01.31 [20:34]
    gość 23.30 (i zapewne też ten z 15.01 to ta sama osoba) - Nikt mu nie wmawia, że jest za młody na ślub, de facto na ślub można sobie pozwolić już w wieku 18 lat a to, czy jest się dojrzałym to już inna kwestia. Jeśli facet nie czuje się gotowy na taki krok to po kij drążyć temat? Nie to nie, nie chce to nic tobie do tego. Jakbym nie chciała to też bym ślubu nie brała "bo wypada". Nie każdy w wieku 28 lat chce się żenić i uszanuj to. Ważne, aby decyzja była W PEŁNI samodzielna i aby druga osoba wiedziała o stosunku partnera do takiego kroku. Dalej podtrzymuję, że branie ślubu w wieku 22 lat w dzisiejszych czasach to zamykanie się na możliwości, chyba, że czyimś jedynym celem w życiu jest założenie jak najszybciej rodziny i rodzenie dzieciaków, choć w tym przypadku niech taka osoba też szuka partnera z podobnymi upodobaniami a nie przymusza szantażem bo to jest nie dość, że niedojrzałe, to na dodatek chamskie jak nie wiem i egoistyczne.
    15:01 - To chyba ty masz nikłe pojęcie o świecie - da się podróżować tanio to raz, a dwa to tak, rodzina uniemożliwia często twój rozwój kariery. Chcą cię przenieść na drugi koniec kraju lub do innego państwa i jest szansa, że będziesz zarabiać więcej i lepiej - to dlaczego z tego nie skorzystać skoro jest się młodym? Dlaczego nie poznać trochę świata i nie zobaczyć jak się żyje gdzie indziej? Ja sama nie zamierzam się zamykać na Polskę, chcę popracować trochę tu i trochę tam zanim się ustabilizuję bo czuję taką potrzebę, kiedy ja na to będę mieć czas? Jeździć po świecie z dzieciakami zamiast dać im stabilizację? Głupotą według mnie jest żyć tam, gdzie nie jesteś zadowolony z otoczenia, głupotą jest nie wymagać od siebie, zamykać się na rozwój. Póki mogę i jestem młoda to trzeba z tego korzystać bo jak zacznę robić dzieci to nie ma szans aby pozwolić sobie na zebranie takich doświadczeń. Ciebie satysfakcjonuje praca w Polsce i stagnacja? Ok ale nie mierz innych swoją miarą. Inni mają większe ambicje i chcą swój potencjał wykorzystać i jest to normalne. I dzięki Bogu, że żyjemy w takich czasach gdzie jest tak dużo możliwości - jeszcze 20 lat temu było o wiele ciężej.
  • gość 2017.01.31 [20:59]
    nic nie musisz robić, jak ona będzie chciała zamawiać salę czy lecieć na zapowiedzi nigdzie nie chodzisz. Pokaż lasce, że jesteś facet i ty nosisz spodnie, chyba, że jesteś frajer i mięczak
  • gość 2017.01.31 [22:35]
    zrób wszystko aby były zapowiedzi i ślub przed ołtarzem to jest cel miłości , a nie będziesz żałował .
  • SlodkaPaskuda 2017.02.01 [13:22]
    zadaj sobie pytanie, czy na tyle ci na niej zależy że chcesz z nią brać ślub.
  • gość 2017.02.01 [19:35]
    Skoro nie zgadzasz sie z nia to odejdz . Niech chajtnie sie z innym skoro tak jej spieszno. Ty tez nie jestes w porzo skoro ja tu obgadujesz na forum.
  • gość 2017.02.01 [19:37]
    Facet jak kocha dziewczyne i chce slub to nie pyta ludzi na forum lecz sam umie decydować. Jestes zwykla d**a wolowa ktora sama nie umie podjąć decyzji.
    Co ma nadzerka do slubu? Oboje jestescie p******i i nie wroze wam szczesliwosci niestety. 22 letnia idiotka i 27 letni baran.
  • wkaska 2017.02.01 [21:15]
    komentarz wyżej niech będzie puentą całej rozmowy
  • gość 2017.02.01 [21:41]
    wkaska dziś [21:15]
    "komentarz wyżej niech będzie puentą całej rozmowy"
    Dziekuje usmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2017.02.01 [21:44]
    Jak chciałeś się testować i chodzić latami to trzeba było szukać 20 latkę, po jakiego ciula zawracałeś głowę kobiecie po 30-tce i wielce zdziwiony ze jej się spieszy??? a ty myslisz ze ile ona bedzie czekać?? kobieta niestety ma ograniczony czas na dziecko i ty to powinienes wziasc pod uwagę gdy sie z nia wiazałes. Rok to juz czas na zaręczyny, potem ślub ale widac jestes jeszcze niedojrzały i tylko zal mi tej dziewczyny bo straciła rok na g****arza.
  • Barrranek 2017.02.01 [21:52]
    21:44 - napisał, że dziewczyna ma 22 lata bodajże, idioto.
  • gość 2017.02.01 [22:03]
    Haha
  • gość 2017.02.02 [12:49]
    Skoro już teraz mieszkacie razem, to czym się różni nacieszenie się sobą przez rok po ślubie? Rozumiem, że tak może powiedzieć ktoś, kto nie mieszka razem przed ślubem, ale w Waszej sytuacji brzmi to śmiesznie. Co konkretnie się zmieni w Waszej sytuacji, że musicie wziąć ślub, żeby nacieszać się sobą przez rok? Szczerze, to Twoja dziewczyna jest śmieszna i pusta. Przemyśl, czy z taką osobą chcesz być całe życie. Acha -Twój wiek w kwestii ciąży nie ma znaczenia usmiech.gif Jeśli jednak ślub, to idźcie na nauki przedmałżeńskie do Dominikanów w Krakowie oczko.gif
  • Kwiatowianka 2017.02.03 [12:41]
    Nie podoba mi się takie podejście do partnerstwa, choć wiem, że rozstanie może Cię wiele kosztować.
  • gość 2017.02.03 [21:11]
    ja nie rozumiem jednego w takim razie. skoro nie wiążesz z nią przyszłości albo uważasz że ona ciebie do czegokolwiek zmusza to dlaczego ty się na to zgadzasz. po co zamieszkaliscie razem? jako wspollokatorzy? bo nie bardzo rozumiem. albo miłość jest albo nie. albo ją kochasz i chcesz z nią być albo nie. po prostu wysyłasz sprzeczne sygnały. dla większości kobiet (przynajmniej tych, które znam) taka jest kolej rzeczy - randki, spotkania, chwila wspólnego mieszkania (lub nie) zaręczyny ślub dziecko. lub czasem wpierw dziecko potem ślub. jeżeli tego nie chcesz nie czujesz tego co ona lub zwyczajnie nie czujesz się dojrzały do dorosłego życia to zwyczajnie jej to powiedz. proste.
  • Kamanda 2017.02.06 [19:15]
    Trzeba postawić na swoim...
    I z każdym dniem wiedziałem mniej, i z każdym dniem popadałem w rozpacz, że nigdy nie przeczytam tego, co powinienem przeczytać.
  • grey2017 2017.02.06 [21:43]
    Witajcie, na stronie http://grey2017.pl/ można już obejrzeć cały film Ciemniejsza strona Greya, polecam i miłego oglądania
  • SlodkaPaskuda 2017.02.08 [07:20]
    musisz sam zadać sobie pytanie czy chcesz z nią spędzić resztę życia.
  • nataliawu 2017.02.14 [09:35]
    Skończ z nią, skoro tak rządzi z Tobą przed ślubem to po ślubie będzie tylko gorzej i nie obawiaj się samotności jak jesteś dobrym facetem to na pewno znajdzie się kobieta, która jest Ciebie warta.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...