Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quagimre

Onanizowalem sie wibratorem wlasnej matki

Polecane posty

I matka sie skapnela... Ale mialem przekichane, embargo na jedzenie, cash i internet, dobrze ze mnie z domu nie wypiertolila bo musialby mnie nocowac moj fvckfriend, ale to i tak dobrze, przynajmniej by mi troszke anuska troszke rozepchal XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifciu, zaraz koniec tej zabawy, lece w kime, kolega przed chwila do mnie dzwonil z propozycja nocnego wyjscia i odmowilam, to co dopiero mam sie z toba cackac tu na forum :D Kuhwa, spac spac spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
embargo to smieszne slowo bawi mnie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o tej porze, ja chce spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Filipek :D Trzymalbys jape na krotko to bym na kafe w ogole nie wchodzila, a ze sam zaczynasz, to musze interweniowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciales napisac ze sie analizowales wibratorem matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipek, podoba Ci sie Felix Jaehn? :D Kurde, przypomina mi mojego ex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli podoba Ci sie utrzymywanie kontaktu na takim poziomie, to okej, jutro polece z ładnymi tematami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie utrzymywanie kontaktu, jakbys nie robila takich akcji to kiedys by mi sie znudzilo, ale tez bym myslal, ze Paulinki nie ma... i nie bedzie :(... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, czasem uda sie z Toba na w miare jako takim poziomie porozmawiac, a czasem rzniesz glupa, ja rozumiem, to sie moze skladac z wielu czynnikow, ale ogar kuhwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz dalej Rispolept? Chyba nie 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz jakos mi sie przez dwa lata udaje robic z Ciebie glupa i prosze, jakos caly czas tu jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty ze mnie glupa robisz? W jaki sposob? :D:D:D Czlowieku, w internetach siedze juz troche i nie z takim gagatkiem jak ty konwersowalam, wiec wiesz, z czym do ludzi, umiem rozroznic kto se jaja robi a kto nie :D🖐️ Nie wiem co se tam ubzdurales schizolku, ale wiedz ze nie jestem Twoja osoba zainteresowana w zadnym aspekcie, to tylko i wylacznie na zasadzie czystej beki debilu schizowaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźć
Macie sie ku sobie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, a te gejowskie przerobki to robisz jakby mi w jakims stopniu mialy zaszkodzic, a wiesz tutaj juz wszyscy o tym wiedza, takze wrazenia na mnie nie robisz, pozdro & pocwicz, odezwala sie wielka internautka hahahah XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaaaaaaaaaaaahahaahahahahaaaahahah raczej nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internautka mnie nie nazywaj bo nia nie jestem, pseudointelektualisto :D Te przerobki to dla beki, a ze swojego czasu interesowalam sie grafika komputerowa to photoshopem pobawic sie lubie :D Kuhwa spyertalam stad, co ty se ubzdurales zyebie, kuuuuhhwaaaaa hahahaaaaaaaahahahahha :D sztos kuhwa, z fartem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli te przerobki Ci nie szkodza bo wszyscy wiedza ze jestes gejem? No to ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic se nie ubzduralem, dla mnie jestes zwyczajnym zyciowym przegrancem i jesli myslisz ze mnie obchodzi jakas szmata z sosnowca ktora pol miasta łatało to sie mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz, akurat moi przyjaciele anglicy mnie znaja a na te przerobki reaguja z politowaniem, a na mnie to nie ma zadnego wplywu karykaturo kobiety, akysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty geju, tfffuuu :D Gardze pedalstwem, a idz ty w pi/zdziec, nie wiesz co sie robi z chooyem to trzeba ci go uyebac pedaluchu :D z fartem kafeteryjny pajacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie predzej leb uj.ebie menda spoleczno, tepa kvrwo ze wsi sosnowiec, gdzie produkowane sa takie tepe kretyny twojego pokroju XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztos kuhwa, pyzda na socjalu spiela posladki hahahah :D dobra robota :D elo z fatrem dupcysmarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nara, won do burdelu tam twoje miejsce, to nie ja mam schizofrenie w przeciwienstwie do ciebie tepa babo na strzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×