Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena płochow

opinia o sheba

Polecane posty

Gość magdalena płochow

Mokra karma dla kota Sheba® Selection in Sauce z Kurczakiem to luksusowa mieszanka najwyższej jakości kawałków karmy w delikatnym sosie. Jej pyszna receptura sprawia, że Twój koci przyjaciel będzie prosił o więcej. Sheba® Selection in Sauce z Kurczakiem jest karmą pełnoporcjową, która dostarczy Twojemu kotu niezbędnych składników odżywczych. Dostępna w wygodnych saszetkach. otek ja uwielbia.polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna urban
oje koty uwielbiają ta karme. Jest to jedna z ich ulubionych przekasek. Jedna porcja jest idealna na kolację . Dluzszy czas po zjedzeniu, leza i sie oblizuja, a na sam widok opakowania miaucza jak szalone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia sydorko
Mój kot posmakował produktów Sheba już jakiś czas temu. Odżywcze, pełne witamin i smaczne. Kot zamruczy z radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz gargulec
Sheba to g****o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata sydorko
Sheba to karma dla kota w porcjowanym opakowaniu i o świeżym smaku . Sheba sprawi Twemu kotu wiele radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nowak
Mój kot uwielbia ten mus, zwłaszcza smak łososia oraz pyszne kawałki tuńczyka i kurczaka. Soczyste kawałki mięsa, miękkie i w delikatny sosie to jest to co każdy kot uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta plochw
Karma Sheba to najstaranniej dobrane i przygotowane z najlepszych składników,pełnoporcjowe danie dla kota. Moje dwa łobuzy uwielbiają te smaczne podzielone na odpowiednie porcje jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina sydorko
najlepsza karma, a tutaj jest jeszcze wyporcjonowane. kot wcina jak szalony i cały czas prosi o więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina sydorko wojtasz
moja maciejka nie należy do kotów wybrednych , ale sheba smakowała wyjątkowo polecam z czystym sumieniem dla kazdego kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna sydorko
Bardzo dobra karma, znika z miseczki w trybie błyskawicznym. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub płochow
Idealne kąski dla wybrednego i delikatnego kociego podniebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna płochow
Moja kotka jak tylko otworzę lodówkę i wyciągnę saszetkę wie, że dostanie coś pysznego i tylko skacze po mnie i prosi żebym szybciej to nakładała usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech płochow
Polecam bardzo tą karmę idealna dla wybrednych kotów .Smakowite kąski w poręcznej saszetce. cena dobra i promocje czesto sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były właściciel kota
Mój kot zjadł tę shebę, porzygał się i zdechł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj plochow
Karma poprostu rewelacjaoczko.gif Mój kot nie może się doczekać pory karmieniaoczko.gif Nasączenie karmy idealne,zapach zachęcający.Nic innego jak tylko kupować oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena sydorko
Dla mojego kota chcę to co najlepsze i dlatego podaje karmę Sheba.Odkąd daje mojej kotce te produkty , je aż miska będzie pusta usmiech.gif jest zdrowa, ma ładną lśniącą sierść i zawsze ma ochotę na zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina urban
Delikatne, przepyszne saszetki. Produkt najwyższej klasy. Mój kot dosłownie pochłania w kilkanaście sekund. Nigdy nie ma dosyć!!! Poza tym wydaje się bardziej aktywny (a ma już 10 lat) i jego sierść zrobiła się lśniąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj plochow
Może ma mniej mięsa niż Animonda Carny i mogłaby być trochę tańsza w związku z tym. Wygodna saszetka - można zużyć na raz i nie trzeba potem podgrzewać wyjętego z lodówki - to moim zdaniem zaleta. Dla kotów, które za mało piją jest to dobre rozwiązanie z taką zupką. Same koty bardzo lubią zupki sheba a przy tym to dość dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr płochow
Ogólnie jestem zadowolony. Zwłaszcza, że karma jest bez dodatku cukru, ale ryby mogłobybyć trochę więcej... cena dobra, promocje czeste-jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozef płochow urban
Moje koty bardzo lubią to danie. Codziennie nie mogą się doczekać. Duza paczka, super cena, na duzo starcza, dostepnosc tez dobra wszystko na tak i własciciel i koti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal płochow
Mój Kot szaleje za ta karmą ... przyjemnie pachnie , małe kawałeczki mięska , miska wylizana ZAWSZE oczko.gif POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman sydorko
dla mojego kocurka na drugim miejscu zaraz po Gourmet, ładnie wygląda kawałeczki mięsa i warzywa a nie jakaś zmielona papka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Prosół
Sheba jest bardzo dobrą karmą dla mojego Kosteczka,gdyż pozytywnie wpływa na jego zdrowie,kot przestał mi chorować.Ma więcej siły aby dokazywać/bawić się.Polepszyła mu się też kondycja i sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmur
Jedna osoba napisała 50 postów w tym samym temacie, shebożenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Prażyna
Ale antyreklama. Ciekawe czy osoba, która wypisywała te brednie nadal pracuje, bo na miejscu szefa bym się... zdenerwowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

A mojemu ta karma nie służyła . Każdy kot ma inne upodobania . U nas znów sprawdziła się bozita .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja kupiłam raz jedyny i niestety nie smakowała, a zreszta i skład pozostawia wiele do zyczenia. Bozita to zupełnie inna jakość, skład fajny, odpowiedni. Ta polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Dnia 25.07.2019 o 08:31, Gość Annkana napisał:

Ja kupiłam raz jedyny i niestety nie smakowała, a zreszta i skład pozostawia wiele do zyczenia. Bozita to zupełnie inna jakość, skład fajny, odpowiedni. Ta polecam.

Jaka karmę z bozity konkretnie polecasz ? Są jakieś bez zbóż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Jes wiele karm bez zbóż na stronie bozita.pl możesz sobie poczytać o składach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Dnia 19.08.2019 o 18:34, Gość Janka napisał:

Jes wiele karm bez zbóż na stronie bozita.pl możesz sobie poczytać o składach .

Dzięki za info . Już skorzystałam i mojemu pupilkowi jak narazie wszystko smakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×