Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajkowa wróżka

Opowiem Ci bajkę...

Polecane posty

Gość bajkowa wróżka

Bajka na raty. Dopisujcie kolejne zdania, tak by powstała wspólna opowieść. Dawno, dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była ona bardzo smutna, bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami i za siedmioma wzgórzami żyła sobie królewna. Pewnego dnia usiadła na dziedzińcu zamku i zasmucona rzekła: - Dlaczego ku/rwa ja mam do wszystkiego tak daleko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zmarnowała miłość życia ponieważ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa wróżka
chciałam sobie pierdnąć, ale, ze względu na nieszczelność zwieraczy i ogólne roztargnienie, walnęłam kleksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa g
niestety, w najbliższej okolicy brakowało papieru toaletowego, więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa wróżka
Dyskretnie wsunęłam łapkę w majtaski, naciągnęłam do oporu gumkę i podtarłam się paluszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa wróżka
po tym działaniu moja rączka śmierdziała okrutnie, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa wróżka
Spytałam pana, jedzącego w pobliskiej restauracji zupę, czy mam ładne cycki. Chłop zbaraniał i wlepił we mnie gały a ja tymczasem, wsadziłam paluch prosto w jego grochówę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżka śmierdziuszka to i bajka śmierdziajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżka nie ma problemu z higieną bynajmniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczyłam, że stać Cię na więcej, dawaj od nowa... Za górami za lasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa wróżka
Gdy tylko odmiękło to, co odmięknąć powinno i karnie opadło na dno talerzyka, skierowałam się do wyjścia, z lekką przesadą kręcąc pośladkami. Oblizałam z zupy paluszek i udałam się do cukierni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa wróżka
Tam, sobie tylko znanym sposobem, wsunęłam łapkę pod szybę i rąbnęłam dwa dorodne eklery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to bajka kałowa czyli goowno z niej wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 razy szczuka
ej, masz ostatnią szansę, tym razem sam zaczynasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się ta Bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w dalekiej mroźnej krainie za 7 górami w pięknym domu wykutym z lodu mieszkał sobie lodowy książę... Był wiecznie zmarznięty i przez to wkurzony, dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wyruszył w daleką podróż w poszukiwaniu czegoś, co rozpali jego serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w głębi ducha był szlachetnym i dobrym człowiekiem, tylko wieczna zmarzlina i źli ludzie sprawili, że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestał trochę wierzyć w dobro i sens życia, mimo to wyruszył śmiało z domu. Osiodłał swego siwego rumaka, spakował niezbędny prowiant, uściskał starą matkę i złożył uszanowanie ojcu i puścił się w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...że zamarzło jego serce. Kiedyś był miły dla ludzi, ale ludzie zaczęli się śmiać z naiwności księcia, bo był on często wykorzystywany przez innych. Kiedyś książę przypadkowo podsłuchał gromadę ludzi, którzy opowiadali sobie, jaki to książe naiwny i o cokolwiek się go poprosi, to wtedy to daje. Ludzie uknuli plan, że skoro książę może dać im wszystko, to wtedy gdy poproszą o ofiarowanie serca, on im je podaruje,a wtedy zdobędą władzę nad królestwem i będą żyli dostatnie, a księcia z wyrwanym sercem powieszą na szubienicy Książę usłyszawszy te słowa straszliwie posmutniał, ze jego poddani chcieli go zabić i nie kochali go tak mocno, jak on ich. Wtedy książę zamknął serce i postanowił już więcej go nie otwierać. Tak stał się zimnym i okrutnym włądcą. W królestwie zapanowała wieczna zmarzlina i śniegi. Książę po długich latach miał już dość tej zimy i postanowił rozpalić w swoim sercu ogień. Wyruszył więc w daleką podróż do krańców wiecznej zmarzliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zmodyfikowała ostatni element, tzn, niech on wyrusza nie dlatego, że chce rozpalić serce, bo jak ktoś się pogrąża w zmarzlinie to zwykle sam się o tym nie zorientuje. Powiedzmy może że jego doradcy bardzo go męczyli, że musi mieć potomka, inaczej chytrzy pomocnicy króla zaczną walczyć o władzę po jego śmierci i kto wie, czy nawet nie pokuszą się o zamach żeby wcześniej zrzucić go z tronu. Książę jednak nie był w stanie spłodzić potomka, do tego przecież trzeba mieć żonę, a on nie potrafił spojrzeć ciepło już na nikogo. Nawet doradcy podsuwali mu księżniczki i królewny z innych krajów, lecz on nie dość, że do żadnej nie zapałał uczuciem, to jeszcze wszystkie je przerażał i napawał smutkiem, tak mroźne i złowieszcze było jego zlodowaciałe spojrzenie. W końcu postanowił wyruszyć w świat pod pretekstem szukania żony, a tak naprawdę po to, by na chwilę oderwać się od ciągłym przymuszań, popędzania i gróźb utraty tronu. Swojego wiernego sługę poinformował, że wróci wraz z wiosną i wyruszył do najzimniejszej krainy na świecie, by tam w spokoju odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...przebrany za żebraka po 3 dniach wędrówki dotarł do chałupy na skraju lasu. Tam mieszkała piękna czarnowłosa kobieta. Przyjęła księcia z uśmiechem i zaprosiła do swojego domostwa. Książę powiedział jej, że szuka czegoś do rozpałki swojego serca. Niestety dziewczyna nie wiedziała co mu podarować. Miała tylko kilka drewek z pobliskiego lasu, ofiarowała mu więc je, mówiąc, że aby zapalić coś, to trzeba mieć materiał, rzecz którą ogień ogarnie i pochłonie. Książę podziękował dziewczynie za prezent i wyruszył w dalszą drogę, w poszukiwaniu czegoś co wzbudzi iskrę ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycho z jednego początku mogą wziąć dwie( oraz więcej) różne na pozór bajki ;) Każdy układa swoją bajkę swoimi słowami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz dalej, masz lekkie pióro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×