Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opóźniał ,opóźniał wytrysk czy to spowodowało że teraz nie umie dojść?

Polecane posty

Gość gość

mój facet szybko kończył jednak poczytał troche i nauczył się kontrolować wytrysk.tak mu się to spodobało że tak długo może że robił to czesto i długo jak już go prosiłam żeby kończył.trwało to 2 lata.ost.uprawiamy seks długo oj długo mówie kończ a nie umiał. czy da się ten stan odwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się.już nigdy nie będzie miał ejakulacji i w końcu mu jaja eksplodują.przygotuj się na malowanie pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się przejmujesz że on nie dochodzi ważne że ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja go kocham i jego orgazm jest dla mnie najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly nalogowiec
Niestety, ja doprowadzilem sie do podobnego stanu przez czesty onanizm i celowe nie dopuszczanie do wytrysku. Wychodzilem z zalozenia, ze gdybym trysnal, to miesnie by sie rozluznily i stracilbym na dluzszy czas ochote na trzepanie. A tak nie dopuszczalem do wytrysku i moglem sie trzepac tak przez 3-4 godziny non stop przed p****lami (bylem nalogowcel). Niestety, ten stan "nietryskania" wnioslem w spadku po dawnym nalogu takze niestety do malzenstwa. Po prostu nie umiem dojsc podczas seksu z zona. Wale zone, wale i nic. Ona w koncu jawnie mi mowi bym juz skonczyl, bo ilez mozna sie bzykac, Ona juz dawno doszla, a ja pracuje, pracuje i nic... Tez nie wiem jak odwrocic sytuacje. Nie wiem jak wrocic do pierwotnego stanu gdzie seks konczyl sie normalnym orgazmem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rada moja.zróbcie sobie przerwe długa jak nic to nie pomoże niech on uda się do ginekologa dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to mogło mnieć zwiazek.tak jak myślałam.spróbujemy abstynencji przez dłuższy czas może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog dla facetów ha ha dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idzie,moze jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×