Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Orientuje się ktoś, jaki zabieg na blizny potrądzikowe ?

Polecane posty

Gość gość

Mam tzw dziury i blizny po trądziku. Kiedyś słyszałem o metodzie mikrodermabrazji, czyli usuwaniu naskórka i warstw skóry, ale być może jest już coś lepszego, zna się ktoś na tych sprawach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikrodermabrazja to zbyt delikatny zabieg na takie blizny. niestety pomóc może ci tylko i wyłącznie laser i to nie skończy się na 1 zabiegu.. ja nie miałam blizn po trądziku na szczęście, ale dorobiłam się 3 wklęsłych blizn w wyniku zamykania naczynek na nosie...jestem po 3 zabiegu laserem i z każdym zabiegiem blizny stają się TROCHĘ płytsze. Między zabiegami skóra musi mieć czas na wygojenie. Więc przygotuj się na długa batalię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewam się tego, że będzie to kilka zabiegów i będzie to trochę trwało. A jaka jest cena takiego zabiegu na twarz, wiesz może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaż na topie przełam sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała twarz - 1 zabieg fraxel - powyżej 1000zł więc żeby pozbyć się całkowicie blizn musisz sporo wydać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józwa
najlepiej chyba będzie jak porozmawiasz o tym ze specjalistami. Ja ostatnio korzystałam z zabiegu Mezoterapii w rzeszowskiej Mojej Estetyce na ul. Liteskiej i muszę powiedzieć, że super. Sądząc po ilości zadowolonych klientów, których spotkałam w kolejce są w stanie każdemu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo fajnie sprawdziła się mikrodermabrazja. :) robiłam w http://www.esthe.pl/ , wyszło super, cera znacznie się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej działa laser frakcyjny - ja po jednym zabiegu mam świetną cerę. Robiłam w http://www.kn-estetic.pl/ , bardzo profesjonalna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie - w moim przypadku laserowe usuwanie blizn też zdało egzamin. Jeśli chodzi o laser frakcyjny Częstochowa ma fajny salon kosmetyczny, w którym można to wykonać - http://www.bellazone.pl/blizny-i-blizny-potradzikowe.html na stronie jest też sporo informacji o samym zabiegu oraz zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaKotek
Dobrze mówisz - mikrodermabrazja jest super, ale musisz mieć już zupełnie wygojoną twarz. ja mam teraz 26 lat i sobie właśnie na takie zabiegi chodzę, ale niestety moja 16 letnia siostra nie może bo ma kilka ranek i musi zupełnie zagoić i zaleczyć. w tych zabiegów an których byłam najbardziej mogę poleć mikrodermabrazję diamentową - z tych fizycznych jest najlepsza, najdelikatniej złuszcza. chamiczne odradzam. bardzo uczulają. ja sama jestem w stałym kontakcie z panią kosmetolog z gabinetu Laser Line w Gdyni i ona mi właśnie doradziła te diamentowa a potem jeszcze fotoodmładzanie - żeby przebarwienia i plamy po piegach usunać. do lata będe miała buźkę bez skazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×