Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia_91

ortodonta w Krakowie

Polecane posty

Witam ! Czy ktoś może polecić mi ortodontę w Krakowie, który nie jest skłonny do ekstrakcji zdrowych zębów? W wyniku komplikacji zdrowotnych wolę prostować zęby bez usuwania kilku zębów. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwer
kazimierz czy stanisław ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwer
znam kazimierza ortodonte ,mieszka na olkuskiej i stanisława ortodonte z podwawelskiej ,o którego chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim_
dr Noskowska lub dr Szumera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gall anonim - możesz powiedzieć coś więcej. czy wiesz może jak Ci specjaliści zapatrują się na wyrywanie zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwer - o jakiegoś skutecznego i mądrego z indywidualnym podejściem do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polerujący granity Florian
to szukaj takich którzy lecza metodą Damona te aparaty w odróznieniu od tradycyjnych często nie wymagaja rwania, bo działaja na innej zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim_
Anna Noskowska czasami wyrywa,a czasami nie - że tak zagaję filozoficznie. Pójdź, zrób zdjęcie i przekonaj się. Czego oczekujesz, że ktoś napisze, jakoby znał ortodontę, który jest przeciwny wyrywaniu zębów zawsze?? Bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polerujący granity Florian-> myślałam nad tym , byłam w jednym miejscu i jak usłyszałam cenę to zrezygnowałam ( 10 tys za dwa łuki w tym wszystkie koszty ) , za sam dół prawdopodobnie 6 tys. wiem, że to zabrzmi jakbym szukała wirtuoza ale mam problemy z krzepliwością krwi i wyrywanie ciężko znoszę. 2 ortodontów poradziło usunięcie czterech zębów na dole, zdrowych zębów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gallu Anonimie - bez irytacji i złości. Pytam bo ktoś może jest podobnym przypadkiem. Miałam już usuwane dwa stałe zęby i skończyło się przetaczaniem krwi w szpitalu. Obecnie rosną mi ósemki na dole a zęby mam bardzo krzywe ( górę mam dolną ) mam usnąć dolne ósemki ( jeszcze nie widać aby rosły ale przepychają zęby). szukam ortodonty , który uwzględni to, że wyrywanie zębów jest niewskazane i doradzi inne rozwiązanie. Tylko pytam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* mam usunąć dolne ósemki oraz zdrowe piątki na dole. pisałam w pośpiechu i nie napisałam wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim_
nie irytuje mnie to, tylko trochę śmieszy, że załatwiasz takie sprawy na forum. Co Ci ktoś ma doradzić?? Musisz pójść do jakiegoś poleconego ortodonty i zobaczyć, co Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim_
no i powodzenia oczywiście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, że już byłam i podyktował mi taką cenę za aparat damon, że chciało mi się płakać ( prawdopodobnie 6 tys za dół - w tym wszystkie wizyty itd) wybacz ale studencka kieszeń nie jest głęboka, nie śpię na kasie a już dużo pieniędzy wydałam za porady u ortodontów ( dodam : wizyty trwające 10 minut ) . Mam ryzykować w ciemno i płacić każdemu 100-150 zł? tak jak pisałam szukam osoby, która prostowała bez wyrywania i drakońskich cen ( powiedzmy do 3-4 tys).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polerujący granity Florian
takie są ceny Goska ale damony nasz wizyte co 2 miesiące, a zwykły aparat co miesiąc ja uratowałem czwórki własnie dzieki damonowi per saldo po podliczeniu wszystkich kosztów ( bo zwykły aparat nie rozszerza szczeki i też jakas nakładke trzeba by było dodać) damon wyszedł 30% drożej moje czwórki są tego warte :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polerujący granity Florian
damony zaczynają się do 2500 za łuk z tego co mi wiadomo plus wizyty 100-250 zł za wizytę, zależnie od tego co jest robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. do wcześniejszego aparatu już usunęłam dwie czwórki do ruchomego górnego - ortodonta w innym mieście...źle to wspominam. mam szczęście, że obecnie mam problem z zębami na dole i są mniej widoczne ale i tak są źródłem moich kompleksów. jeszcze raz przemyślę sprawę i przejrzę strony w internecie pod kontem tego aparatu i umówię się na wizytę ( po usłyszeniu kwoty i krótkiej rozmowie odrzuciłam ten pomysł ale jeśli polecasz własnego doświadczenia to zainteresuję się tym bardziej ) . Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firewarka
jeśli chodzi o krakowskich ortodontów to ja mogę polecić panią M. Kowalczyk, która przyjmuje w Galerii Uśmiechu. Moim zdaniem jest bardzo dobrą specjalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjuczur
też słyszałam o Pani Kowalczyk pozytywne opinie, a ze przyjmuje w Galerii Uśmiechu to też świadczy, że nie może być taka sobie ;) ałkowicie rozumiem, że nie chcesz usuwać zdrowych zębów , może spróbuj do p.Kowalczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizjamarsa1
Niekoniecznie musisz miec damona. Może być też inny system samoligaturujący np tenbrook- on jest troszkę tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jedną z lepszych zarówno jeśli chodzi o podejście do pacjenta, jak i umiejętności jest dr Magdalena Kowalczyk. Bardzo dokładna rzetelna, chętnie odpowiada na wszystkie pytania, doradzi najlepszy sposób, żeby mieć proste zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam najbardziej zadowolona z usług stomatologicznych jestem z biodencie. leczyłam się w wielu miejscach ze względu na duże problemy ale dopiero tu mi pomogli. A wiem, że ortodoncje też prowadzą, więc zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj ofertę http://ortodontica.pl/ Słyszałam o nich wiele dobrego, w Internecie również same pozytywne opinie, cennik przystępny, oferta bardzo szeroka....zajmą się kompleksowo twoimi zębami bez zbędnych kosztów. Znajdziesz ich na ulicy Masarska 9/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaratender
Ja leczyłam się u dr Kaliny w OrtoVenie (www.ortovena.pl) i z czystym sumieniem mogę polecic. Poza tym oni w OrtoVenie zajmują się tylko ortodoncją a nie wszytskim.....gabinety od wszystkiego są do niczego:) Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam gabinet na Lelewela - Stomatologia Cichoń. korzystają z naprawdę porządnych materiałów więc zawsze jak do nich idę i zostawię trochę kasy to przynajmniej wiem, że będę mieć spokój na lata. no i nie ma problemu, żeby się umówić z dnia na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, kolejek u nich nie ma, nie czeka się długo, a ortodonta jest świetny. Ja osobiście zastanawiam się na aparatem lingwalnym - miał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam ten gabinet http://www.meddental.pl/ bardzo dobrzy specjaliści i co też dla mnie ważne i istotne to to, że mają bardzo przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partol
Zdecydowanie odradzam MARCINA STANKIEWICZA z gabinetu twoj ortodonta omijajcie szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×