Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość telegena

Ortopeda w Krakowie

Polecane posty

Gość telegena

Potrzebuję informacji o dobrym ortopedzie w Krakowie, najważniejsze żeby był doświadczony i rzetelny. Nie chcę żadnego amatora! Znalazłam takiego w necie http://www.praktyka.org/ nazywa się Więcek. Potrzebuję więcej konkretnych informacji. Moim największym problemem jest odnawiająca się kontuzja kolana z którą cały czas walczę, a chcę żeby zajął się tym porządny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrej
Znam gościa ze słyszenia i raczej tylko dobre opinie o nim były. Gabinet ma wyposażony na wypasie. W sensie, że nie trzeba biegać na zdjęcie np. kolana na drugi koniec miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingdong11
A byłaś w ogóle wcześnniej u jakiegoś lekarza? Czy tak wierzyłaś że samo przejdzie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debitt
Nie wiem dlaczego dalej się toczy dyskusja o tym czy iść do lekarza. Przecież to trzeba szybko reagować, a nie czekać aż ktoś odpowie czy warto czy nie. Idź do tego o którym wspominałaś telegena i sama się przekonaj, z tego co widzę dobrą opinią się cieszy w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatona
Znam z osobistego doświadczenia dr Więcka, na prawdę warto iść do niego na leczenie, ja nie mam żadnych- absolutnie żadnych zastrzeżeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345u473490
z czym masz problem to ci powiem gdzie powinnas sie udac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345u473490
powiem ci tak, mam duze doswiadczenie jestem po 9 operacjach kolana z czego wsyztskie robione w polsce operacje diagnozy byly zle w efekcie czego jestem kaleką:) rewelka i jezeli masz cos z kolanem to powiem ci ze lepiej udac sie do fizjoterapeuty- nie nie takiego po szkolce mgr bez zadnej dodatkowej wiedzy, do specjalistow ktorzy naja palpacyjnie kazda tkanke miekka-( ortopedzi niestety nie musza wiec nie potrafią) poniewaz potrafia z diagnozoowania o wiele wiecej niz nam sie wydaje, sama jestem po opieka fizjoterapuety i sama poszlam na studia i to zuplenie inna bajka. warto isc najpierw do niego bo sprawdzi pod katem biodre kregoslupa palpacyjnie itd i wtedy ci powie czy powinnas zrobic rtg usg z opisami i mysle ze zdiagnoza i leczeniem nie bdzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojatwojawasza
dziewczyna chyba nie wybiera się od razu na krojenie! Nie ma co straszyć, przecież pyta o specjalistę, a nie rzeźnika. Ważne jest raczej czy ktoś zna dobrego lekarza, a nie to co odradza. Fizjoterapeuta nie jest lekarzem więc nie pomoże Ci we wszystkim, tego chyba nie trzeba wyjaśniać, lekarz ortopeda z doświadczeniem jest niezbędny w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Jeżeli chodzi o Kraków, to więcej jest jednym z lepszych specjalistów, także na pewno warto się do niego udać. Ma doświadczenie, no i faktycznie znajdziesz o nim same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to racja, ma duże doświadczenie i z tego co się orientuje to ma w swoim gabinecie taki urządzenie, bo leczenia i łagodzenia bólu - fala uderzeniowa, i podobno rzeczywiście pomaga , a to chyba dobra wiadomość dla wszystkich cierpiących na jakieś bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678987678909876
ja ci polece klinike fizjoterapii gdzie zostaniesz zdiagnozowa pod katem tk miekkich a nie tlyko np rtg moze kojarzysz z tv bo sporo pilkarzy tam sie leczy i wislama z ta klinika kontrakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soprzen
ja polecam witolda warzyszka czy jakoś tak;) lub artura gądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankellina
ja chodziłam dość długo do tego Więcka na rehabilitację -- świetny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papis
A wiecie, ze w gabinetach dr Więcka przyjmuje też jego żona - Dr Grażyna :) jest lekarzem rodzinnym i chyba tez posiada specjalne kwalifikacje i opiekuje sie sportowcami, bo czesto widuje takich 2m gosci tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulan
masz racje bo dr grazyna wystawia zaswiadczenia potrzebne sportowcom plus jej maz rehabilituje wiec Ci 2mterowcy to tak jak mowisz pewnie czesty widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becki26
ja nie dawno chodziłam z moim synkiem na rehabilitacje, do jednego z gabinetów dr Rafała Więcka na ul.Zakątek13. Ma bardzo wykwalifikowany zespół rehabilitantów , a do dzieci małych mają szczególne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrel
Rehabilitacja dzieci to nie jest altwa rzecz trzeba na rpawde uważac, a własnie wiem, że Dr Więcek robi to na prawde super. Fajnie, że jak w czsach przedszkola można dziciaki normalnie na korekcyjna wysłac u doktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfvgvg
dr Zarzycki leczy kregoslupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tifert
słyszałam, że własnie na rehabilitacji u Wicka świetna atmosfera panuje mam na myśli zajecia z dzieciakami. prawda to? bo chce mała posłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacyfistkaaa
Ja moim małym chodzę do Więcka od paru miesięcy i muszę przyznać, że nie dość, że to świetny lekarz, to ma podejście do dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas00
Również polecam dra Więcka. Lekarz cierpliwy i rzetelny. Chodzę do niego pół roku i czuje ze terapia którą zaproponował bardzo mi pomaga. Poruszanie się nie sprawia mi już aż takiego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horozna
z czytsym sumieniem polecam ortopede, ktory uratował mi stope, czyli wymienianego juz Wiecka. rzeczywiscie jest calkiem ok, moze nie zaprzyjaznilismy sie za mocno jak inni tu pisza,ale profesjonalny zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmenka
Ja tez z doktorem nie jestesmy "ziomkami", ale ja jestem jego wdzieczna pacjentka, dlatego jak slysze "Ortopeda w Krakowie" to od razu widze wiecka ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroka
Z tymi ziomkami to mnie rozsmieszylo;)A zarty zartami, ale to udany specjalista jest. Dobrze wysposazone gabinety ma i robi serio okej zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelum_polelum1
o cudnie, że trafiałam na ten temat! ostatnio mam okropne bóle w kolanach (nie wiem, może to od intensyfikacji ćwiczeń?), dosłownie ledwo wchodze po schodach...a dr Więcek stosuje falę uderzeniową prawda? ponoć rewelacyjnie pomaga...chyba zapisze się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od niedawna chodzę do tego nowego gabinetu do p.Darii Leskander, po kilku miastach szukałam rehabilitantki dla kobiet w ciąży - i w rodzinnym Krakowie znalazłam. Polecam przyszłym mamom p. Darię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muaythaidude
Ja chodzę do dr Więcka. Najlepszy specjalista w Krakowie. Jeszce miesiąc rehabilitacji i znów będę mógł walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, pomyłka, oczywiście chodziło mi o Panią Magdę Leskander. Ale p. Daria też tam pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazgajkla
lelum_polelum1 i jak ta fala uderzeniowa? Bo też bym się do tego Więcka przeszła ale chciałabym wiedzieć najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×