Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka19933

osoba towarzysząca na wesele

Polecane posty

Gość anka19933

Mam taki problem , za miesiąc mam wesele brata, dostałam zaproszenie z osobą towarzyszącą ale nie jestem obecnie z nikim w związku, a faceci z którymi teoretycznie mogłabym iść, niestety piją dużo i po 23 byłoby po zabawie. Moje koleżanki poszukują mi odpowiedniego faceta, ale ja sama nie wiem czy mam iść z osobą której prawie nie znam tylko po to by iść z kimś. Na dodatek jestem świadkową i wszyscy mówią, że nie wypada mi iść samej.... Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkaka
zrób to co uważasz za słuszne, ja bym poszła z kimś ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower i lapmkę na 9 LED
Mam 33 lata i chętnie z Toba pójdę. Nie piję wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka19933
dzięki ale nie obraź się trochę za stary jesteś - ja mam 19 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower i lapmkę na 9 LED
Mówią mi, że wyglądam na 25-27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weseleija
Ja mam 25 lat i z Tobą pójdę pod warunkiem że we wrześniu pójdziesz ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower i lapmkę na 9 LED
Ja jestem w Poznania, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower i lapmkę na 9 LED
mam.rower@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smzoxbe
Plenerow znowu tutaj hahahahahaha. no life. I luna dziad gawedziasz zjebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2525
idź sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkaaaaa
ja bym poszła z kimś ;) będzie Ci raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
rób jak chcesz.... to twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagala
skoro jestes swiadkowa to rozumiem, ze bedziesz odpwiedzialna za alkohol i bedziesz czuwac nad dobra zabawa gosci, skoro tak, to osoba towarzyszaca bedzie sie tylko nudzic sama przy stole, swiadek czesto musi ogarnac wiele rzeczy na weselu, powinien przynajmniej starac sie aby gosciom niczego nie zbaraklo itd itp to sie wiaze z tym, ze czesto biega po sali, miedzy stolami a osoba z ktora przyjdzie przez wieksza czesc czasu siedzi sama, nie wiem w roli swiadka moze ci byc lepiej gdy nie bedziesz miec kuli u nogi i bedziesz mogla bez wyrzutow zajac sie swoimi obowiazkami, a co do tanczenia napewno znajdziesz sobie kogos z kim bedziesz mogla sie bawic, jesli to wesele twojego brata to i z samym panem mlodym mozesz potanczyc czesciej, czy ze swoim tata, wujkiem, kuzynem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccc
Czemu zawsze tu wszyscy piszą : "samej" ? raczej pisze się "sama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzduryyyyy
świadkowa odpowiedzialna za alkohol??? i od kiedy świadkowa czuwa nad tym żeby gosciom niczego nie zabrakło??? przecież o to powinien troszczyć sie personel domu weselnego... a świadek idzie z osobą towarzyszącą? bo czasem jest tak że świadkowie idą jako para i bawią się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHIOPPY
jak jestes swiadkowa to idz sama- ja bylam w tamtym roku w podobnej sytuacji. i tak bedziesz miala co robic, swiadkowa ma troche obowiazkow. a jak pujdziesz z kims to ON bedzie sie zle czul bo nie bedziesz miala dla niego czasu. a jeszcze jak nie bedzie nikogo znal to sie chlopak zanudzi. pozatym, ten ktorego znajdzie ci kolezsnka moze pic jeszcze wiecej i o 21 bedzie po zabawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc na Twoim miejscu na wesele brata poszłabym sama,przecież nie idziesz do obcego.Na pewno będzie mnóstwo ludzi i pewnie będziesz się bawiła wspaniale.Z nieznanym facetem w życiu bym nie szła,to jednak jest ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarz_33
ja też nie miałem z kim isc i znajoma powiedziała ze ma dla mnie jakąś koleżanke , wiec poszedłem z nieznajomą koleżanką na to wesele. Jaki finał ? Juz rok jesteśmy razem i planujemy ślub :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszła sama i miała w dupie co wypada co nie ;) Tak jak ktoś zauważył zawsze mozna kogoś sympatycznego poznać... A użerać się z nayebanym kolegą albo iść z kimś z kim nie za bardzo mamy o czym gadac - srednia przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? No przecież jak idzie z kimś to sobie pogada - by się poznać, dowiedzieć co nieco o sobie, o poglądach tej osoby na świat, życie, by móc wspólnie pożartować, potańczyć, pobawić się. No chyba, że autorka jest gadułą, to poznanie będzie jednostronne. Zresztą co Wy tak na facetów najeżdżacie? - nie znacie kobiet? :P Na pewno macie taką koleżankę, której się buzia nie zamyka i absorbuje swoja osobą wszystkich - i co, odrobinka współczucia w stronę facetów wystąpiła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowocowy
Ja akurat na weselu brata byłam sama i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowocowy
Lubie :) To w sumie główne zajęcie na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowocowy
Billy Boob Thornton - Oczywiście, bez zastanowienie, jestem altruistką ;):) Ale tak tylko z czystej, ludzkiej, bezinteresownej ciekawości to przed czym lub od czego trzeba Cię ratować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajlowocowy - miałem na myśli wesele :) No, a z Tobą to lepiej je brać, czy nie? ;) - w sumie to na myśli miałem coś innego, ale skorzystam z okazji i, jeśli pozwolisz, to chętnie poznam Twoje myśli na swój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×