Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majeczk199333

Osoba towarzyszaca pomóżcie

Polecane posty

Gość majeczk199333

Witam:) Mam pewien problem. Zostalam niedawno zaproszona jako osoba towarzyszaca na wesele. Chlopak z ktorym ide bedzie swiadkiem u swojego brata,znam sie z nim dopiero miesiac, spotkalam sie zaledwie 3 razy. Boje sie jak to wszystko bedzie wygladac, nie znam zadnych jego znajomych ani rodziny. Nie chce usiasc przy stole z jakimis obcymi osobami. Bardzo sie stresuje, nie wiem czy pojscie na to wesele to bedzie dobry pomysl. Nie chce zeby kazdy sie patrzyl na mnie z byka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie specjalnie Cię poznał żeby miec z kim isc na wesele cwel i tyle. Wypadało przynajmniej żeby Cię przedstawił. Będziesz poł wesela sama bo on będzie swiadkował. Nie idz, zobaczysz jak mu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka199922
Specjalnie na pewno nie. To było tak ze wspomnial cos o weselu i ja zazartowalam ze poszlabym z checia i wtedy powiedzial zebym z nim poszla. Juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw taką ciote. Nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego on Cię zaprosił żeby z tobą się bawić na weselu. Po co Ci jeszcze ktoś inny, chciał napewno będzie dużo fajnych osób. Idz i się dobrze baw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaam
Swietna okazja żeby sie lepiej poznac idz,zrob sie na bostwo,usmiechaj,pewnosc siebie i do przodu....po co zaliwac,ze nie poszlas,jak chcesz seby to rokowali to powodzenia i dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Cię poprosił to nieładnie wystawić go teraz do wiatru. Zrób się na bóstwo jak radził gość powyżej i baw się dobrze. W sumie po co masz znać gości? Na pewno będzie trochę młodych ludzi, zapoznasz się na tyle ile wymaga wspólna zabawa. I zapytaj o kwestię prezentu. Wypada o tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×