Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliasr

Ośrodek dla uzależnionych

Polecane posty

Poszukuję ośrodka dla osoby uzależnionej. Najlepiej okolice Wrocławia, dałoby się dojechać i kontrolować przebieg terapii. Ciężko powiedzieć, gdzie leży problem. Osoba, o której piszę wiele lat piła. Potem, po zaszyciu, przyszła kolej na narkotyki. Gdzieś tam po drodze były jeszcze gry hazardowe, długi, kłamstwa, kręcenie. To jest chyba człowiek, który po prostu bardzo szybko wpada w nałogi, jak z jednego wychodzi, wpada w kolejny. Szukam więc ośrodka, gdzie połączą to wszystko i znajdą jakiś klucz do tej pokręconej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ośrodek jest dobrym rozwiązaniem , ale chyba nie jedynym. Musisz jeszcze napisać czy osoba o której piszesz wie, że ma problem czy raczej twierdzi że wszystko z nią w porządku. I co najważniejsze czy ta osoba chce się poddać leczeniu, bo jeżeli nie chce i nie widzi tego że ma problem to leczenie będzie bardzo ciężkie. Dlatego zanim zdecyduje się na ośrodek leczenia uzależnień, najpierw powinna skorzystać z indywidualnych bądź grupowych spotkań na których zrozumie, że jej problem jest choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli on jest tak uzależniony od wszystkiego, to nie wiem, czy nie lepiej wysłać go do jakiegoś zamkniętego ośrodka do leczenia uzależnień... Z takimi tematami jest zawsze ciężko... Mojego kolegi brat wylądował też w takim ośrodku, ale on "tylko" z problemem alkoholowym, ale nie było to akurat koło Wrocławia, chociaż, jeśli chcesz, to popytam, bo wiem, że szukali długo odpowiedniej placówki. Tu ważna jest terapia i skuteczność takiej terapii przede wszystkim. Powodzenia, to ciężki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje osobie, która musiała żyć z tym człowiekiem pod jednym dachem, można się wykończyć :) polecam Ci poszukanie jednak zamkniętego ośrodka, może dzięki temu, że nie będzie miał kontaktu ze światem zewnętrznym, lepiej będzie sobie mógł zwalczyć swoje problemy, szczególnie pewnie potrzebne mu są spotkania z psychiatrą, którym określi w czym tkwi jego problem, że ciągle się od czegoś uzależnia i nie potrafi żyć normalnie, bez alkoholu i narkotyków :) w każdym razie życzę Tobie i uzależnionemu powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z osobami uzależnionymi jest niestety tak, że mają bardzo słabą wolę i przy byle okazji wracają do nałogu. Dlatego nie wyobrażam sobie być z kimś, dla kogo nałóg jest ważniejszy od osób bliskich, rodziny, od pracy, życiowych planów. A w pewnym momencie to wszystko schodzi na dalszy plan, bo najistotniejsze jest to, żeby się napić czy naćpać. Nie wiem na jakim etapie jest osoba, o której piszesz, ale może pora ją ubezwłasnowolnić i zamknąć w odpowiednim zakładzie dla jej własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnienie to choroba taka jak każda inna i trzeba stanąć jej naprzeciw. Najważniejsze żeby uświadomić sobie, że potrzebuje się pomocy i ta osoba właśnie to zrobiła. Na szczęście ludzie coraz częściej rozmawiają na te tematy i nie wstydzą się swoich problemów, jedna z takich osób poleciła nam ten ośrodek http://www.mandalawroc.pl W ośrodku pracują najlepsi specjaliści, którzy za wszelką cenę starają się pomóc każdemu indywidualnie. W ośrodku leczy się uzależnienia od alkoholu, hazardu, narkotyków oraz innych substancji i zachowań, jak również w leczeniu zaburzeń odżywiania, czyli wszystko to czego szukaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż chodził do www.virtus.bialystok.pl i musze przyznać, że mimo że wcześniej w takie rzeczy nie wierzyłam, jednak pomogło. Nie pije od 2 lat, nawet go do tego w ogóle nie ciągnie, polecam ten ośrodek, widać dali rade, a ja nie dałam kiedyś sama go odzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j z tym ostatnim wpisem, spamerko yepana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny będzie Ośrodek dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych w Pałęgach, 30km od Kielc. Mają świetną kadrę, która na pewno pomoże wyjść z uzależnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com www.ukraina-pracownicy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzalenienie od hazardu, seksu, alko czy dragow to wciaz to jedno uzaleznienie a nie kilka roznych. OLO-czyli Osrodek leczenia uzaleznien terapia trwa 8tygodni chyba. Kraszewskiego Wroclaw idz tam cie pokieruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×