Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi

Oświęcim przedszkola opinie

Polecane posty

Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi

Dziendobry wszystkim zaglądającym na forum dyskusja ma dotyczyć przedszkoli ewentualnie żłobków w Oświęcimiu które waszym zdaniem są godne polecenia a które nie a więc zacznę przedszkole niepubliczne promyczek Oświęcim osiedle Zasole nie polecam duże niemiła atmosfera ciągłe choroby pedagodzy nie profesjonalni liczy się ilość nie jakość godne polecenia ale jeszcze nie sprawdzone to przedszkole radosna 17 Oswiecim zasole ul.Orłowskiego a więc piszcie swoje odczucia opinie na temat przedszkole Oswiecim zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Zaglądającym na forum użytkownikom dyskusja ma dotyczyć przedszkoli, ewentualnie żłobków w Oświęcimiu, które waszym zdaniem są godne polecenia, a które nie.A więc zacznę- przedszkole niepubliczne "Promyczek" Oświęcim, osiedle Zasole. Nie polecam, duże niemiła atmosfera, ciągłe choroby, pedagodzy nie profesjonalni.Liczy się ilość a nie jakość. Godne polecenia, ale jeszcze nie sprawdzone to przedszkole "Radosna" 17 Oświęcim Zasole ul.Orłowskiego. Piszcie swoje odczucia, opinie na temat przedszkoli w Oświęcimiu.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkanka młoda mama Oswiecimi
jak wam się coś nie podoba to po jaką cholerę odpisujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanetta
I jak tu przeczytac twoja wypowiedz i sie nie zapowietrzyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Oświęcim
Witaj z tego co słyszałam, to bardzo fajne przedszkole ma powstać na ulicy Bolesława Prusa, także to jakoś w pobliży Zasola, pozdrawiam Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusik4718727489
Zapisz dziecko do radosnej 17 na Orłowskiego niema lepszego przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia z mamą
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne "Bajkowy Dworek" na Prusa - BARDZO BARDZO nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat zwala z nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita, Moja córeczka chodziła do 17 przez dwa lata a wcześniej 1,5 roku do Promyczka. Oto moja opinia o 17: - super kadra, świetne podejście do dzieci - córka ciągle recytuje nowe wierszyki, śpiewa nowe piosenki, - prawie codzienne spacery ( w Promyczku to była rzadkość), - 3-4 razy do roku zajęcia integracyjne na które są zapraszani rodzice - wspólna zabawa z dzieciakami np. robienie stroików na święta itp. - wycieczki, teatrzyki - atrakcyjna cena ( brak opłaty stałej), - świetna atmosfera z powodu małej ilości dzieci, Dwa lata temu posyłałem tam córkę z obawami "przedszkole w bloku" ale dzisiaj bym poleciłbym na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Oswiecimiu ale naprawde prawdziwy komfort oferuje mojemu dziecku przedszkole w Tychach. Urok dodaje piekne otoczenie i zatrudnione tam profesjonalne opiekunki. Nie ukrywam ceny . Jest znacznie drozsze niz w Oswiecimiu ale nie zaluje decyzji jaka podjelismy, aby zapisac naszego malucha tam, gdzie poczuje sie jak w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisaliśmy naszego synka do przedszkola Bajkowy Dworek. Proszę o opinie na temat tego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z Oświęcimia
A ja serdecznie polecam Przedszkole "Promyczek", miałam tam jedno dziecko teraz poszło drugie. Atmosfera jest WSPANIAŁA! Opiekunki bardzo profesjonalne i sympatyczne, syn chętnie chodził. Obiady dobre, częste spacery, sale są przestronne i przecudnie przyozdobione!. Jednym słowem - rewelacja!. Słyszałam za to od znajomej, że Bajkowy Dworek nie jest godny pochwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ani
Moje dziecko chodzi do przedszkola Promyczek jest zachwycone. w przedszkolu moze korzystać z róznych zajęć dodatkowych, kadra bardzo miła przyjazna dziecku, sale duże , bardzo ładny ogród gdzie dzieci mogą sie bezpiecznie bawić.bardzo dobre jedzenie.Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola44
Ja zapisałam moich synków do "Promyczka" i moge z czystym sumieniem polecić to przedszkole, bardzo miła atmosfera, duży ogródek i bardzo ładne przestronne sale, a personel miły i profesjonalny. Gorąco polecam! Początkowo myślałam o zapisaniu do 17-stki bo mam blisko ale tam mają 20 dzieci na 20m2!!!!! bo to przedszole jest w bloku, a na spacery to chodzą koło ulic dlatego zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświęcimianka
że niby 17 jest dobra? TO JAKIŚ ZART!!!!! Miałam tam dziecko to wiem!!! NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,jestem urodzony w Oświecimiu ,ale cale moje zycie to gorny śl. Odwiedzalem te miasto podczas swiąt ,jak zyli dziadkowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotani rodzice Zasola
Jestem w rozterce. W Promyczku nie ma miejsc od paru lat dla nowych dzieci W 17 jest ciasno w malutkich salach a mieszkam obok wiec wiem jakie to klitki i spacery tylko miedzy blokami widze codziennie. Dzieci wdychaja spaliny a opikunki poszturc***a i poganiaja. Na Dworek przy Prusa mnie nie stac bo dla mojej rodziny za drogi i mam dziecko uczulone a tam catering. Opinie tez niezbyt dobre mimo ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam przedszkoli gdzie żywienie naszych dzieci ( szczególnie obiady) polegają na posiłkach przygotowywanych i przywożonych gdzieś z placówki zbiorowego przygotowywania posiłków. Wypisałam swojego malucha z takiego przedszkola bo stale miał albo problemy gastryczne albo był głodny. Teraz mam spokój . W końcu żywienie jest bardzo ważne, jeżeli małe dziecko przebywa kilka godzin poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Igorka
Jedzenie jest ważne, ale najważniejszy jest nauczyciel, bo to z nim dziecko będzie przez cały dzień, ważny jest także ogródek i oczywiście ilość dzieci w grupie... to moja opinia... A to które przedszkole wybrać powinni ocenić rodzice na miejscu, nie sugerując się jakimiś komentarzami z forum (bo na 100 zadowolonych zawsze znajdzie się jedna zrzęda, która z ochotą obsmaruje wszystko ale oczywiście anonimowo). Pozdrawiam wszystkich zyczliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze przedszkole to Przedszkole Bajka na ul. czecha. Nauczycielki mają wszystko gdzieś, dyrektorka miła na pokaz. Niczego nie można się od nikogo dowiedzieć. a jedzenie fasolka po bretońsku, nalesniki ze szpinakiem albo bigos katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco Promyczka, miłe panie, częste spacery, ciepła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile panie a ja chodzilem do pszedszkola za szkolą nr 8 . i wyroslem na duzego zucha ,korytko bylo dobre bachorow duzo i gitara atera atera chodze do Karczmy na browara i tez gitara:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem mama która chodziła do przedszkola czwórki teraz obecnie Promyczek znałam więc to przedszkole z moich wczesniejszych doświadczeń i dlatego posłałam tam moje dziecko. Wtedy było w nim fajnie dzisiaj natomiast jest rewelacyjnie.Bardzo duzo róznych zajęc dodatkowych. Nauczyciele z wieloletnim stażem bardzo profesjonalni i mili jak zresztą cały personel. jedzenie super panie pieka dzieciom na podwieczorki bułeczki i placki wszystko świezutkie.Jednym słowem polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam coraz gorsze opinie o NP Bajka? wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja polegam opiniom większości rodziców i też temu co widze w Bajce. Moje dziecko w tym przedzszkolu rozwija się. Bardzo chętnie tam chodzi. Doskonale się czuje. To już moje drugie dziecko i przedszkola nie zmienie. Proszę o opinie oiocenę bezpiecznej , dobrej szkoły w Oświęcimiu. Bajkę oceniam 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z osiedla
No właśnie. Do której szkoły najlepiej posłać swoje dziecko? Bardzo się boję bo raczej szkoły w naszym mieście nie są przygotowane na przyjęcie sześcio i siedmiolatków. Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostuje wpis, informując , iż przedszkole kiedyś należało według mnie do jednych z najlepszych, teraz jest coraz gorzej, obiady niejednokrotnie dorosły by nie jadł, bo np. szpinaku to 80% społeczeństwa pewno nie lubi. Personel też dużo daje do życzenia, niestety są to moje i pewno nie tylko odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia przedszkolaka
Skoro rodzicowi tak bardzo źle w Bajce niech zmieni dla swojego dzieciaka przedszkole.Catering zapewnia naprawdę w dogodnych cenach doskonałe żywienie. Dania dobiera się w zależności od preferencji dzieciaków czy pory roku (latem wybiera się głównie sałatki i przystawki, zimą - dania duszone, wędzone i smażone). Szpinak tylko dla smakoszów! Fasolka i bigos wykluczone. Tym bardziej, że to rodzice ustalają menu dla swoich maluszków. I nie jest naprawde drogo. Całodzienne wyżywienie w naszym przedszkolu to tylko 16,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia przedszkolaka
za moich czasów to w Oświęcimiu było zupełnie inaczej :) Ordnung muss sein moje drogie dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×