Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszuści KLASÓWKOWO

Polecane posty

Gość gość

Witam Czy kupował ktoś testy na klasowkowo?, bo właśnie mnie oszukali i nie wiem gdzie mam zgłosić oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacząć się uczyć jak pan bóg przykazał leniu i nie szukać dróg na skróty. Dobrze ci tak nieuku O mores, o tempores! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę t, tylko trolle nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie miał nikt z nimi nigdy problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki na dostała jedynkę i teraz mamusia zgłasza reklamację później została wielce oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Nie każdy kupuje testy,zeby sie nie uczyć.Ja często kupuje testy zeby sprawdzić jak córka sie nauczyła.Akurat większość nauczycieli w szkole mojej córki nie korzystają z gotowych testow.Mnie rownież "Klasowkowo" oszukało.Niby tylko na 18 zł,ale nie odpuszczę .Mam znajomych w prasie i nie odpuszczę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ja Ty, kupuję testy, aby sprawdzić wiedzę mojego dziecka i wtedy wiem, czy chociaż trochę zagłębiło się w temat. Mnie też oszukali i nie odpowiadają na żadne maile po prostu lekceważą człowieka. Z góry każą płacić za materiały, który nie otrzymujesz bądź ich nie mają. Kontaktu żadnego z ich strony. Nie wiem czy coś wskurasz w prasie, ponieważ co jakiś czas celowo zmieniają konta i swoje dane. Mam wrażenie,że testy sprzedaje jakiś nauczyciel, który ma do nich dostępy . Bardzo chciałabym, aby ktoś im się dobrał do tyłka....OSZUSTWO!!!NACIĄGACTWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Spokojnie .W końcu dobiorą im sie do tylka.Zadne zmienianie kont tu nie pomoże.Kwestia czasu.Juz ja sie o to postaram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość prasy
Pani od "wskurasz " chyba powinna najpierw sobie słownik zakupić potem dzieci na korepetycje wysłać. Jak nie umie - niech nie kupuje zaś jak bzdury chce pisać - niech nie komentuje. Intelygenty jedna z drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłem. Działają od bardzo dawna ( i nadal pomimo składanych tu obietnic) i patrząc na komentarze nie widzę negatywnych a konto mają publiczne i każdy może wyrazić swoją opinię.Czyżby jakaś TROLLUJĄCA " super matka" Oj nieładnie "głupie baby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"O mores, o tempores" - ty też teraz nie zabłysnąłeś... o tempora, o mores, cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"O tempora, o mores! cwelu"......żenujące. A nie umieć kupić tam testów to też trzeba umieć ;pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasówkowo to tanie chamki
Klasówkowo usuwają niewygodne komentarze na fb. Jeszcze chwileczkę i ktoś usunie Klasowkowo.Tak konkretnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj i dupa boli że usunęli i nie mogłes zablysnąc debilu . Czy mózg bo trza było się nauczyć...rech rech rech....debil każdy kto sie pohwalił ze kkupił jakies klasowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trza było
Tobie polecam zacząć edukacje od podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też oszukali! To zwykłe wyłudzenie, oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są bezczelni! Na materiały czekaliśmy ponad 2 miesiące i niestety się nie doczekaliśmy. W rozmowie na FB jedynie co mieli do powiedzenia to to, że mogą mi podać adres na najbliższy komisariat. Myślę, że najbliższe organy już się tym szybko zainteresują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na FB natychmiast usuwają każdy wpis od osób oszukanych! Uważajcie na nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwaniaki i złodzieje
Tak,to prawda.Mi tez napisali ,ze mogą mi podać adres na najbliższy komisariat.Cwniaczki do czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniaki, ale do czasu. Za chwilę skończą oszukiwać ludzi, skończą swoją działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUŚCI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)))) Jak dzieci mają być mądre skoro matki to idiotki :-)))) Pomijając kwestie zakupu "czegośtam " to jak można takie głupoty pisać na forum. Pani pisząca ostatnie kilka postów ( ten sam styl, gramatyka, wykrzykniki, godzina )powinna zastanowić się nad swoją postawą. No chyba że to tylko podpuszczanie ludzi przez konkurencję ( tak mi się wydaje) Skoro są Panie takie elokwentne to trzeba było zgłosić sprzedawcę a nie użalać się w głupi sposób. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurencja Hahahaha
Jeżeli nie podobają Ci się wypowiedzi innych ,to spadaj oszuście jeden.Nie oszukuj ludzi ,to nie będą Ci d**y obrabiać.Zamiast wyzywać innych , zastanów się w jaki sposób będziesz się tłumaczył jak Ci sie do Twojego dupska dobiorą.Spij dobrze i nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magdalena
Ossol-ka wypad z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite. Oszust wchodzi na forum i wyzywa osoby, które oszukał. Oddaj ludziom pieniądze, które przelali na wasze konta i wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelałem pieniadze, ale materialow nie dostalem. Ostrzegam ludzi przed Klasowkowo, Nie dajcie sie nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Nagłaśniajmy temat w mediach, a wszystkich forach. Każdy portal chętnie o tym napisze. Zmienianie kont, nazwisk nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×