Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xarasy

Oszust, oszustwo gsmhost.pl tel.734050973, 734050974

Polecane posty

Gość xarasy

Witam Przestrzegam przez stroną gsmhost.pl, a także aukcjami na OLX z nią powiązanymi. Jest to strona oszusta, który wcześniej działał pod domeną lombardrtv.pl. Nie dajcie się nabrać! Oszust wykorzystuje bezprawnie dane konkretnej firmy: KRYSTYNA KRUPNICKA KOMIS GSM NIP 9281409842, REGON 080258555 ul. Emilii Plater 20, 68-300 Lubsko, powiat żarski, woj. LUBUSKIE Która nie ma z tym nic wspólnego (dane można znaleźć w każdej przeglądarce działalności gospodarczych), nr kont podane do wpłaty to nr kont kart pre- paidowych, które można założyć tak na prawdę na każdego (bank nie sprawdza imienia, nazwiska, adresu- ważny jest tylko nr konta karty). Jeśli wpłaciliście już pieniądze, szybko z dokumentem potwierdzenia wpłaty proszę udać się na Policję oraz zadzwonić do banku i wyjaśnić sytuację (o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na te nr kont. Bank przyjrzy się transakcjom i zablokuje te karty). Więcej informacji można znaleźć na stronie- ten sam oszust, schemat działania tylko adres strony inny : http://f.kafeteria.pl/temat/f1/oszust-oszustwo-lombardrtvpl-tel-600721366-600721367-p_6415457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2
Ja zostałem oszukany. Nie dajcie się nabrać. Sprawę zgłaszam na Policję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xarasy i koko wyszukajcie sobie w necie: Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freetu
Nie robcie zakupów na tej stronie, chyba że chcecie dać bandycie zarobić a sami stracić kasę. Podobny serwis tej samej osoby został już zamknięty a kilka spraw wylądowało na policji. Nie kupujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Uważajcie na tego oszusta. Żeruje na ludziach, podszywa się pod cudzą firmę i znika z kasą. Policja już prowadzi w tej sprawie śledztwo. Nie dajcie się nabrać na profesjonalną stronę i dane rzetelnej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksa12998
szkoda słów na takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucaO1988
Proszę o info kto jeszcze został oszukany i ilu nas jest , bo sam zostałem przez cwela oszukany ,wpłacone pieniadze i kontakt przepadł , , ma ktos jakoes nowe informacje na temat tego gościa , lub jak mozna odzyskac pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie oszukał...... raffa75@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucaO1988
Piszczie tutaj wszystko na temat tego goscia , i jakie kwoty mu wpłaciliscie , na jakie konto ,oraz ile zgloszen jest juz na policji jeśli ktoś coś będzie wiedział więcej proszę o info Luca.o.allegro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xarasy
Maile już wysłane. Kolejne osoby także proszę o podawanie maili to od razu wyśle wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sam gość jest teraz na Lento.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie zmienił treści ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad002c
Witam prawdopodobnie tez zostalem oszukany przez tego goscia. Zamuwilem na stronie gsmhost.pl playstation3 za cene 290zl.Dopiero wczoraj przelalem pieniadze i wszystko bylo git ale dzis nie moge wejsc na konto na tej stronie bo tak jakby ta strona juz nie istniala.Co moge zrobic chce odzyskac swoje pieniadze bo prawdopodbnie kosnola do mnie nie dotrze. Moj mail konrad0002c@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urban531
Również padłem ofiarą tego faceta, proszę o wszelkie informacje na mail: urban531@interia.pl przyśpieszy to postępowanie policji, kwota na jaką mnie oszukał to 1050 zł, jakie jest prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucaO1988
prawdopodobieństwo odzyskania bardzo małe wręcz powiedział bym minimalne z tego co się dowiedziałem gośc od jakiegoś czasu robi wałki i do teraz nie umieją na niego znalezc haka głoś to na policje wraz z dowodami , ciekawe ilu jeszcze nas będzie , mnie oszukał na kwote 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek200100
Witam, również zostałem oszukany przez gsmhost.pl na kwotę 290zł. W przeszłości uczestniczyłem w dwóch sprawach sądowych tego typu jako pokrzywdzony. Jest to przestępstwo z Art. 286. § 1. Rozprawy ciągnęły się dość długo, lecz ostateczny wyrok to zadośćuczynienie za wyrządzone szkody czyli oddanie pieniędzy. Lista pokrzywdzonych była bardzo długa, mnie namierzyli po numerze konta bankowego i zaprosili na przesłuchanie. Nadzieja istnieje, tylko w tym przypadku koleś się dobrze zabezpiecza, usuwa rzekome strony sklepów i ogłoszenia. Podaję swojego maila: sebek200100@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×