Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

oto dowod na to ze polska to biedny kraj

Polecane posty

W anglii jak ide na miasto nie ma dnia zebym nie widzial najnowszego porsche. Tutaj tez widuje ale z 4 tylko widzialem. A tam idac na miasto widze consjmniej 5 i potem ide kolejnego dnia i widze kolejne 5. A tutaj jezdza te stanislawy i andrzeje jak wy wy tepe pokraki tymi starymi autami i tylko widok psujecie wy smiecie jeebane, jestescie msrnotrastwem ludzkiego miesa najlepsze co mozecie zrobic to jechac do plemienia kanibali to chociaz bedzie z was jakis pozytek wiesniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy ja juz widzialem granatowe renualt rocznik 89, ja jeebie. Slabo mi sie robi przez was :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blachara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarabiasz w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska spoko kraj,ma klimat xD. Trzy lata tu nie bylem hahah... jak stoje na pasach albo chce przejsc przez jezdnie to mi sie strony myla prawa z lewa zbyt dlugo w anglii to mi sie myli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kvrwa mac tutaj chociaz moge w miescie odebrac telefon i gadac po polsku a tam jak gadam po polsku to mnie anglicy chca zamordowac. Chociaz na chwile nie zaliczam sie do tego emigranckiego bydla ahahah. Pozdro polaczki na emigracji wy barachla tepe XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeblem jakas babe w buta a ja do nuej angielskim akcentem SORRY kvrwa ona nie wie co ja mowie za kilka dni wylatuje w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×