Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto moje proroctwo co się stanie w tym kraju przez następne kilkadziesiąt lat

Polecane posty

Gość gość

W dniu jutrzejszym zostaną ordynarnie sfałszowane wybory prezydenckie, które wygra Bronisław Komorowski kupionym elektoratem urzędników, nie zdających sobie sprawy, że nieformalnie od kilku lat( a od jutra formalnie) mamy do czynienia z reżimem totalitarnym, tyranią i uzurpacją. Obywatele zaczną protestować i wyjdą na ulicę, a ich protest zostanie zlekceważony. Po miesiącach wiele osób zrozumie, że żyjemy w państwie tyranii i zaczną się jawne zamieszki, a protestujący będą brutalnie pacyfikowani przez policję jak w systemie totalitarnym i zacznie powoli pogłębiać się chaos. W międzyczasie Rosja otwarcie zaatakuje resztę Europy, nie pomijając naszego kraju pomimo tajnego traktatu zawartego ponad pięć lat temu, który miał być tajnym sojuszem i zaczątkiem III wojny rozpoczętej ordynarnym zamachem na śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego współzorganizowanym przez wiadome osoby. Ja osobiście trafię w najbliższym czasie do szpitala psychiatrycznego brutalnie obezwładniony przez sanitariuszy we własnym domu, zawinięty w kaftan bezpieczeństwa i przymusowo przewieziony na oddział zamknięty, gdzie będą podawać mi specjalne leki otępiające umysł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje jest podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×