Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sueo

oto moje zdjęcie !

Polecane posty

Gość gość
Masz z******te cialko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sueo z jakiego miasta jesteś chetnie bym cię wydymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czekany na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj pies Brzytwa takie baby ****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co je wkleiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że napis robiony paintem :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono dopiero będzie z******te latem, kupiłam sobie karnet na siłownię ale jestem leniem i nie umiem się zmotywować żeby tam pójść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz chodzic na silownie, widze, ze masz piekne piersi, fajny brzuch, i calkiem niezle nogi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
ciało niezłe , ale na mnie wrażenia nie robi , bo widziałem około 1 mln gołych bab w interencie .. Wiec nie widze tu niczego, czego by juz nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż sprawdziłem to zdjęcie :classic_cool: I niestety cwaniarko sueo :D ta fota pochodzi z profilu pewnej brazylijki na jakimś tam portalu i ta brazylijka na tamtym portalu ma własnie nic "sueo" :D Zauważcie, że nasza kafeteryjna sueo założyła ten nick bardzo bardzo nie dawno. Pewnie juz miała przygotowaną tą fote wczesniej i dopiero teraz ją odpaliła po nabiciu mniej więcej 50-60 postów :D oh ludzie ludzie, co wy macie w tych łbach. A jeszcze bym sie nie zdziwił jakby to był facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz cos zmienic w swoim ciele, to polecam nad brzuchem popracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek26lat
piękne ciałko, gratulacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś widać że napis robiony paintem xxxxxxxxxxxx napis robiony niepotrzebnym eyelinerem haha jeszcze mam ślad po nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę popracować nad brzuchem, pupą i udami, ale męskiego umięśnionego ciała nie chcę mieć, wystarczy mi, jeśli je trochę ujędrnię i sądzę, że będę wtedy całkiem zadowolona ze swojego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż sprawdziłem to zdjęcie cool.gif I niestety cwaniarko sueo smiech.gif ta fota pochodzi z profilu pewnej brazylijki na jakimś tam portalu i ta brazylijka na tamtym portalu ma własnie nic "sueo" smiech.gif Zauważcie, że nasza kafeteryjna sueo założyła ten nick bardzo bardzo nie dawno. Pewnie juz miała przygotowaną tą fote wczesniej i dopiero teraz ją odpaliła po nabiciu mniej więcej 50-60 postów smiech.gif oh ludzie ludzie, co wy macie w tych łbach. A jeszcze bym sie nie zdziwił jakby to był facet smiech.gif xx x o kurr rzeczywiście :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcesz zmienic w swoich udach? Ja bym w nich nic nie zmienial, fajne sa :). A dupcia? Jaka masz dupcie, to ci powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś otóż sprawdziłem to zdjęcie cool.gif I niestety cwaniarko sueo smiech.gif ta fota pochodzi z profilu pewnej brazylijki na jakimś tam portalu i ta brazylijka na tamtym portalu ma własnie nic "sueo" smiech.gif Zauważcie, że nasza kafeteryjna sueo założyła ten nick bardzo bardzo nie dawno. Pewnie juz miała przygotowaną tą fote wczesniej i dopiero teraz ją odpaliła po nabiciu mniej więcej 50-60 postów smiech.gif oh ludzie ludzie, co wy macie w tych łbach. A jeszcze bym sie nie zdziwił jakby to był facet xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx haha, co za głupota, pokaż tę Brazylijkę i mi udowodnij, że to nie ja :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee to jednak żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynicfm, pupa wydaje mi się duża przez moje szerokie biodra, chciałabym zaokrąglić i podnieść tyłeczek żeby ładnie odstawał w legginsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga sueo to znany gej lub pedal podrywajacy na kobiete chlopakow na kafe wp i onecie tam nazywa sie szparusia28 albo spokojna29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie bym zobaczyl twoja pupcie na swoim mailu i ocenil, ale pewno nie chcesz mi jej pokazac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lizałbym cię dzień i noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty facet czy baba jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
ty masz szeroki biodra? Nie widać tego na zdjęciu .. Wyglada jakbys miedzy talia a biodrami miała najwyzej 20 cm różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś uwaga sueo to znany gej lub pedal podrywajacy na kobiete chlopakow na kafe wp i onecie tam nazywa sie szparusia28 albo spokojna29 XXXXXXXXXXXX haha, jutro niedowiarki pokażę Wam inne zdjęcie tym razem z wyraźnym napisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynicfm, nie mam zdjęcia tyłeczka, a dziś już nie będę robić fotki bo w sumie nie chce mi się i leżę już w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoczko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×