Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyuiyuiytug

Pakiet w plusie?

Polecane posty

Gość tyuiyuiytug

Jak wyłączyć pakiet internetowy w plusie. Nigdy do nie zamawiałam ale od kąd kupiłam tel co doładowanie pobierają mi 5 zł z kąta a wogóle nie korzystam z neta w telefonie. Patrzyłam trochę na stronie plusa ale znalazłam informacje jak go włączyć a nic nie było napisane na temat wyłączania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
mam ten sam problem. Mialam kod deaktywujacy w umowie ale nie dzialal. byla w salonie i pan mi powiedzial ze on nie zna kodu na wylaczenie. chyba zerwe z nimi umowe bo tak co miesiac 5 zł za cos z czegom sie nie korzysta to sporo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważna sprawa
2601 numer do obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaa..
tego sie nie da wylaczyc! nie ma kodu dezaktywacyjnego. wyłączy sie to dopiero wtedy jak bedziesz miala na koncie np 4zl i nie bedzie mialo z czego pobrać tych 5zl :P wiec tak to działa. wtedy sie wyłączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
drugaa jak sie nie znasz to nie pierdol. kase za pakiet zabieraja RAZ w miesiacu PRZY doladowaniu a nie non stop przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
a czy to może być powód do zerwania umowy w mix plusie? w umowie nie znalazłam nic o zobowiązaniu z tym pakietem, a na końcie przynajmniej raz w m-cu mam więcej niż 5 zł bo przecież conajmniej co miesiąc muszę je doładować żeby nie dostać tej kary za nie wywiązanie z umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaa..
pakiet jest aktywowany raz miesiącu i jak przyjdzie dzien, w ktorym pobierze opłatę za kolejny miesiac a na koncie bedzie mniej niz 5zl to wtedy sie wyłączy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie raz miesiacu. a z jakiej paki maja prawo pobierac za cos z czego sie nie korzysta? durny ten plus i to jak. napisz do nich na maila, do biura obslugi klienta ja tak zrobilam jak mialam pewne problemy. najpierw mnie ignorowali to zaczelam ostrzej drzec sie i wyzywac i grozic ze zrezygnuje z ich sieci i podzialalo! zajeli sie tym od razu i jeszzcze przeprosili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
nie wyłączy już tak miałam, włączył się z powrotem kiedy za kilka dni doładowałam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważna sprawa
„Nowe Pakiety internetowe w Mixie („Regulamin) wersja z dnia 1.01. 2011 r. Opis promocji: 1. Promocja "Nowe Pakiety internetowe w Mixie („Promocja) jest organizowana przez Polkomtel S.A.i („Polkomtel) i obejmuje Abonentów MIXPLUSii i Użytkowników MIXPLUSiii, którzy korzystają z taryfy MIXPLUSiv udostępnionej przez Polkomtel od 06.10.2008 r., tj. MIXIV , od 14.04.2010 r. tj. mixIV duo oraz od 20.07.2010 r. tj. mixIV duo dla Abonentów MIXPLUS (zwanych dalej łącznie „Abonentami MIXPLUS). 2. Czas trwania Promocji: od 1.01.2011 r. do odwołania. 3. Z zastrzeżeniem pkt. 8 Regulaminu, w ramach Promocji Abonent MIXPLUS może aktywować poniższe pakiety do wykorzystania na pakietową transmisję danychv: a. Pakiet zawierający 25 MB („Pakiet internetowy 25 MB), lub b. Pakiet zawierający 125 MB („Pakiet internetowy 125 MB), lub c. Pakiet zawierający 300 MB („Pakiet internetowy 300MB), lub d. Pakiet zawierający 600 MB („Pakiet internetowy 600 MB). 4. W ramach Promocji opłaty za pakiety, o których mowa w pkt. 3 powyżej pobierane są z konta Abonenta MIXPLUS z chwilą aktywacji tych pakietów i wynoszą odpowiednio: Pakiet Opłata (z VAT) Pakiet internetowy 25 MB 5,00 zł Pakiet internetowy 125 MB 6,00 zł Pakiet internetowy 300 MB 12,00 zł Pakiet internetowy 600 MB 18,00 zł Opis aktywacji pakietów: 5. Pakiety, o których mowa w pkt. 3 powyżej mogą aktywować ci Abonenci MIXPLUS, którzy spełnią łącznie następujące warunki: a. posiadają dodatnią wartość swojego konta, co najmniej równą opłacie za wybrany pakiet, b. znajdują się w okresie ważności dla usług wychodzących, c. aktywują wybrany pakiet zgodnie z zasadami określonymi w pkt. 6 Regulaminu. 6. Aby aktywować wybrany pakiet Abonent MIXPLUS musi wpisać w swoim telefonie krótki kod zgodnie z poniższą tabelą, a następnie wcisnąć przycisk „zadzwoń: Aktywowany Pakiet Kod aktywacyjny Pakiet internetowy 25 MB *121*11*05# Pakiet internetowy 125 MB *121*11*04# Pakiet internetowy 300 MB *121*11*11# Pakiet internetowy 600 MB *121*11*12# Pakiet można aktywować także poprzez stronę Plus Online pod adresem www.ebok.pl 7. Aktywacja wybranego pakietu na koncie Abonenta MIXPLUS następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez Polkomtel krótkiego kodu. O aktywacji wybranego pakietu Abonent MIXPLUS zostanie powiadomiony zwrotną wiadomością SMS. 8. Jednorazowo na swoim koncie Abonent MIXPLUS może aktywować tylko jeden pakiet o określonej ilości MB. Kolejne pakiety mogą być aktywowane po wykorzystaniu limitu jednostek danych z poprzedniego pakietu lub gdy upłynie Okres Ważności Wybranego Pakietu. 9. Pakiety, o których mowa w pkt. 3b, 3c oraz 3d odnawiają się automatycznie co 744 godziny. W momencie odnowienia Pakietu pobierana jest opłata zgodnie z pkt. 4. Jeśli w momencie odnowienia Pakietu Abonent MIXPLUS nie spełnia warunków opisanych w pkt. 5a i 5b, to pakiet nie zostanie odnowiony. Aby ponownie skorzystać z pakietu należy go ponownie aktywować zgodnie z pkt.6. 10. Pakiet, o którym mowa w pkt 3a (Pakiet internetowy 25 MB) jest pakietem jednorazowym i dezaktywuje się automatycznie po upływie Okresu Ważności opisanego w pkt. 15. Aby ponownie skorzystać z Pakietu internetowego 25 MB należy go aktywować zgodnie z pkt. 6. Opis dezaktywacji pakietów 11. Pakiety, o których mowa w pkt. 3b, 3c oraz 3d można dezaktywować. Aby dezaktywować wybrany pakiet Abonent MIXPLUS musi wpisać w swoim telefonie kod dezaktywacyjny, zgodnie z poniższą tabelą, a następnie wcisnąć przycisk „zadzwoń: Dezaktywowany Pakiet Kod dezaktywacyjny Pakiet internetowy 125 MB *121*00*04# Pakiet internetowy 300 MB *121*00*11# Pakiet internetowy 600 MB 121*00*12# . 12. Z zastrzeżeniem pkt. 10, dezaktywacja wybranego pakietu na koncie Abonenta MIXPLUS następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez Polkomtel krótkiego kodu. O dezaktywacji wybranego pakietu Abonent MIXPLUS zostanie powiadomiony zwrotną wiadomością SMS. 13. Dezaktywacja pakietu powoduje utratę niewykorzystanych jednostek. Niewykorzystane jednostki w ramach pakietu przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie. W tych okolicznościach Abonentowi MIXPLUS nie przysługuje roszczenie o zwrot ekwiwalentu pieniężnego, ani o przyznanie mu jakiejkolwiek innej usługi. Zasady korzystania z pakietów: 14. Aby korzystać z wybranego pakietu Abonent MIXPLUS musi posiadać aktywną usługę pakietowej transmisji danych GPRSvi. 15. Wybrany pakiet może być wykorzystany przez Abonenta MIXPLUS tylko w ciągu kolejnych: 720 godzin następujących od wysłania przez Polkomtel do Abonenta MIXPLUS wiadomości SMS potwierdzającej aktywację pakietu, o którym mowa w pkt. 3a lub 744 godzin następujących od wysłania przez Polkomtel do Abonenta MIXPLUS wiadomości SMS potwierdzającej aktywację pakietu, o którym mowa w pkt. 3b, 3c oraz 3d („Okres Ważności Wybranego Pakietu). Moment wysłania wiadomości SMS z dokładnością co do minuty wysyłki można sprawdzić w szczegółach wiadomości SMS potwierdzającej aktywację danego pakietu. 16. Abonent MIXPLUS może korzystać z wybranego pakietu w ramach opłaty za pakiet, gdy posiada dodatnią wartość swojego konta i jednocześnie znajduje się w okresie ważności dla usług wychodzących. 17. Niewykorzystany limit jednostek danych w ramach danego pakietu przepada i nie jest zwracany w jakiejkolwiek formie: a. po upływie Okresu Ważności Wybranego Pakietu, lub b. w przypadku zmiany przez Abonenta MIXPLUS taryfy/promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta na taryfę/promocyjny plan cenowy niewymieniony w pkt. 1, chyba że co innego wynika z regulaminów promocji, na podstawie których Abonent MIXPLUS dokonał zmiany posiadanej taryfy/promocyjnego planu cenowego. W tych okolicznościach Abonentowi MIXPLUS nie przysługuje roszczenie o zwrot ekwiwalentu pieniężnego ani o przyznanie jakiejkolwiek innej usługi w zamian za utracony niewykorzystany limit danych w ramach danego pakietu. 18. Abonent MIXPLUS ma możliwość sprawdzenia pozostałego limitu jednostek danych w ramach aktywowanego na swoim koncie pakietu oraz dzień, w którym upływa Okres Ważności Wybranego Pakietu za pomocą krótkiego kodu: *121# i wciśnięcia przycisku „zadzwoń. 19. Pakiet może być wykorzystany tylko w zasięgu sieci Plus. Zasady rozliczania pakietów: 20. Limit danych dostępny w ramach aktywowanego pakietu obejmuje łącznie zarówno dane odbierane, jak i wysyłane przez Abonenta MIXPLUS. Transmisja danych w ramach pakietu rozliczana jest w czasie rzeczywistym, rozdzielnie dla danych wysyłanych i odbieranych z dokładnością do 100 kB; w przypadku połączeń z APN: www.plusgsm.pl, Internet oraz .pl oraz do 10 kB w przypadku połączeń z APN: wap. 21. Z zastrzeżeniem pkt.20 transmisja danych w ramach APN wap.plus.pl przy połączeniach z portalem Plus.pl nie pomniejsza jednostek dostępnych w ramach pakietu i jest rozliczana zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla taryfy/promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta Abonent MIXPLUS. 22. Po wykorzystaniu limitu jednostek danych w ramach aktywowanego pakietu, opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla taryfy/promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta Abonent MIXPLUS, chyba, że Abonent MIXPLUS korzysta z innego pakietu danych. W tym przypadku w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane jednostki z tego pakietu. 23. W przypadku, gdy Abonent MIXPLUS posiada jednocześnie kilka pakietów wymienionych w pkt. 3 to: a. transmisja danych dokonywana przez Abonenta MIXPLUS w pierwszej kolejności powoduje zmniejszenie limitu jednostek danych dostępnego w ramach pakietu o mniejszym limicie jednostek danych MB bez względu na moment aktywacji tego pakietu, b. po wykorzystaniu limitu dostępnego w ramach pakietu o mniejszej wartości limitu jednostek danych MB w trakcie trwającej sesji dalsza część transmisji danych powoduje zmniejszenie limitu dostępnego w ramach pakietu o większym limicie jednostek danych MB. Informacje dodatkowe: 24. Aktywacja Pakietu zgodnie z pkt. 6 Regulaminu oznacza, że Abonent MIXPLUS zapoznał się z treścią Regulaminu i że ją akceptuje. 25. Polkomtel zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych/informacji spowodowaną awarią systemu z przyczyn niezależnych od Polkomtel. 26. Polkomtel zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za treść i zawartość przesyłanych danych/informacji przez Abonentów MIXPLUS w ramach pakietów. 27. Polkomtel zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z opóźnień, zakresu i nieścisłości przesłanych danych w ramach pakietowej transmisji danych. 28. Polkomtel zastrzega możliwość zmiany Regulaminu lub zakończenia Promocji bez konieczności podawania przyczyn. Zakończenie Promocji nie wpływa na warunki korzystania z aktywnego w danym momencie pakietu. Informacja o zmianie Regulaminu lub zakończeniu Promocji zostanie podana przez Polkomtel do wiadomości na stronie internetowej www.plus.pl. 29. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednio postanowienia Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A dla Abonentów MIXPLUS lub Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A dla Użytkowników MIXPLUS. 30. Regulamin dostępny jest na witrynach internetowych pod adresem www.plus.pl oraz w siedzibie Polkomtel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
drugaa Ty tepa jestes?! ONI POBIERAJĄ KASE ZA PAKIET PRZY DOLADOWANIU WIEC NIE MA MOZLIWOSCI ZE BEDZIESZ MIALA MNIEJ NIZ % ZŁ NA KONCIE! dotarło tepa dzido?!Bo juz jasniej napisac nie potrafie. ja wiedzialam ze bedzie pakiet ale w umowie mialam kod który nie dziala wiec mysle ze na tej podstawie mozna zerwac umowe bo to zwykle naciagactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
ale pisałam wcześniej że nigdy go nie włączałam, włączyli mi go z sieci przy przedłużeniu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
staszek ja umowe podpisywałam w lipcu 2010 wiec jeszcze nie bylo tego regulaminu który jakis debil skopiowal i wkleil. i mam w UMOWIE kod deaktywujacy który NIE działa to po co oni tam ten kpod wpisali skoro NIE działa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
mi nikt nie mówił o pakiecie internetowym, a w który punkcie umowy miałaś ten kod może przeoczyłam coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
też kupowałam telefon w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
nie pamiętam a nie mam przy sobie umowy niestety.pamietam ze jest tam tabelka i w niej sa te kody i miedzy innymi tamten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaa..
hahaha, co tam seplenisz? jakos ja jak to kiedys aktywowalam to teraz mi nic nie pobiera przy żadnym doladowaniu!!!! kuurwa , ale ok. ty wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
drugaa nie moja wina ze ze zrozumieniem czytac nie potrafisz...ja tego NIE aktywowalam.pakiet byl zawarty w umowie. przez 3 miesiace byl za darmo a potem trzeba bylo go deaktywowac ale kod nie działa i pobieraja przy doladowaniu po 5 zł. kapisz?czy rozebrac to na czynniki pierwsze i pisac po literce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
Nie mam tabelki, jutro pujdę do plusa, jeżeli mi nie wyłączą tego pakietu a to jest ten 100mb na którego nie ma kodu dezaktywującego i nie pokażą palcem w umowie punktu zobowiązującego mnie do korzystania z tej durnoty(bo w tym internecie i tak nic nie działa wiec po co mi to) to powiem że rezygnuje z umowy bo nie będe płaciła za coś co mi jest niepotrzebne. przez cały czas trwania umowy czyli przez 36 doładowan bedą mi pobierać 5 zł to wyjdzie mi 180 do tego 99 zapłaciłam za tel. razem wychodzi prawie 300 na chwile obecną ten telefon jest tyle wart zupełnie nowy. To co oni mają za oferty. Naciągają tylko ludzi i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na Plusa
jakby dali Ci kod to wstaw go na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiyuiytug
ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony11
Witam czy mogę zobaczyć te kody aktywacyjny i dezaktywacyjny? Może będę mógł pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel9215
kod dezaktywacyjny na pakiet 25mb to: *121*00*05#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QtaPhone
Właśnie wpisałem ten powyższy kod i przysłali mi wiadomość: "Pakiet internetowy 125MB został włączony na 31 dni. Pobrano opłatę 6 zl." Zaje***cie, że tak powiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksjaytsbjd
*121*00*05# Prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Pxxx
zasmiast sobie poagac to jeszcze specjalnie zle pod powiadasz no to chyba nie znasz przeznaczenia forów...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA DURNIOE
CO Z TYM KODEM? TEZ CHCE GO WYLACZYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [patulka}
jestem w plus mix i u mnie ten kod podziałał właśnie ten: *121*00*05#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manek
POTWIERDZAM! Mi pakiet odnawialny 25mb co miesiąc w mix plusie wyłączył się kodem *121*00*05#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×