Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie, a co jeśli kobieta ma już dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Dalibyscie mi szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cudzego bękarta wychowywać nie będziemy, a tym bardziej utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakbyś się zakochał w takiej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
pod warunkiem, że się zgodzisz na urodzenie dziecka z nowym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba logiczne ze jeśli bym się zakochała w jakimś facecie, chciałabym mieć z nim dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to pierwsze dziecko musisz oddać ojcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu bym dziecka nie zostawiła i poszła do innego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to chyba logiczne ze jeśli bym się zakochała w jakimś facecie, chciałabym mieć z nim dziecko x x x x kazdemu facetowi w ktorym sie zakochasz rodzisz dziecko :O :O :O samotne matki sa same najczesciej przez to,ze sa p******e ,bo albo daja d**y jakims idiota albo pchaja sie w patologie bez przyszlosci.Albo chca dziecko,zeby faceta zatrzymac potem facet ucieka.Gdyby kazda kobieta myslala glowa nie c**a nie bylo by tyle matek samotnych.A potem biora wszystko kto tylko w****** i szukaja tatusia dla dzieciaka zalosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdychaj samotnie w takim razie. P.S. Nie trza było dawać d**y byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli to akurat facet okazuje się świnią i zdradził kobietę? Dlatego się rozstali i jest samotną matka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką świnie sama sobie wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz napisze tym wszystkim debilom : nie jestem pierwsza lepsza która dała d**y, tylko odeszłam od męża alkoholika i chce ułożyć sobie życie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym Ci dal szanse ale pod kilkoma warunkami. Sam mam dziecko i 35 lat. - nie chce się żenić - nie zamierzam być ojcem, - szukasz miłości - ok, szukasz faceta bo w pojedynkę ciężko się żyje, brakuje od 1 do 1 - papa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat wcześniej nie był swinia. A że facet jak wypije myśli fiutem to potem musi ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli cie zdradził wiec z seksem było kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dziecko ,34 lata. I chciałabym jeszcze być z kimś . Nie żeby nas utrzymywał bo sobie daje świetnie rade. Nie po to żeby wychowywał moje dziecko bo ona ma już ojca. Ale dobrze mieć silne ramię u boku . Dobrze jest z kimś rozmawiać przy kawie o poranku o niczym , dobrze się przytulic , kochać i być razem . Tez nie koniecznie chce wyjść jeszcze raz za mąż. Po prostu fajnie mieć mężczyzne u boku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku często był seks. I nie mówię o obowiązku małżeńskim. Tylko spontanicznie , dom , fotel , park itp. Nigdy mu nie odmówiłam, lubiłam eksperymentować, nawet zdarzało się ze ja chciałam a on nie. Po prostu impreza firmowa . Potem poszli w miasto i stało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszlas od męża alkoholika, chorego czlowieka, a przysiegalas, że będziesz z nim na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie. Jaką może mieć pewność twój następny facet, że też go nie rzucisz jak smiecia gdy tylko pojawi się jakiś problem? Wiesz, że odchodząc od męża skazalas swoje dziecko na dorastanie w niepelnej rodzinie, co nie pozostanie bez wpływu na jego całe dorosłe życie? Podsumowując: egoistka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba było do autorki postu. Mój mąż nie jest alkoholikiem , po prostu lubi kobiety. I to on się zakochał w innej i odszedł . Bo ja mu szansę dawałam dwa razy . Ale rozstalismy się w przyjaźni. Rozwód bez orzekania , z córką ma świetny kontakt. Widuje się z nią kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym zw zepsuła życie dzieciom to lekka przesada, zastanawia mnie tylko ze jeden skok w bok jeszcze po pijaku i aż taką decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był jeden skok w bok. Sam się przyznał potem ze było tego więcej .i że odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęło ponad dwa lata a on dalej buja się . Co chwilę inna . Nie którzy chyba tak mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny bez męża alkoholika. To w zasadzie skoro były ma dobry kontakt z dzieckiem, a ty sobie świetnie radzisz to po co pakować się drugi raz w to samo. Korzystaj z życia, zmieniaj facetów zwiedzaj świat , rozwijaj się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
kobieta z dzieckiem odpada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie napisałam ze szukam męża ale faceta . Zycie w pojedynkę jest nudne :) . Zwłaszcza że córka juz nastolatka wiec mamusi nie potrzebuje 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy tu piszecie dziewczyny takie tematy? Przecież odpowiadają wam na nie mezate wredne zawistne baby i gowniarze z gimbazy. Oczywiście że kobieta ma szansę na nowy związek z dzieckiem, pełno znam takich par. Faceci którzy są normalni, wrażliwi i dojrzali nie widzą w tym problem, zwłaszcza kiedy dzieci są już duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby dziecko było złem albo jakaś chorobą, co za bzdety. Dzieci normalnym mężczyznom nie przeszkadzają w niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako facet powiem ze dla mnie życie w dwójkę było gorsze niż w pojedynkę. W zasadzie od rozwodu moje życie jest fajniejsze, nieraz mam tylko wyrzuty jeśli chodzi o córkę. Ale ja osobiście na rozwodzie skorzystalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne - jestem egoistka, wyrwałam moje dziecko z patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×