Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość eska

panowie czy spodobał by się wam mały biust 65E?

Polecane posty

Gość gość eska

mogą takie piersi się podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż je i daj pomacać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed przytyciem miałam 65 f czasem g i nie uważam aby to był jakiś mały biust............miseczka dość głęboka. Raczej średni cyc. Teraz mam 70 G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 E to jest praktycznie taki sam rozmiar jak 75 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
powiedziałabym że mniejszy niż 75C bardziej takie 75B bym powiedziała, ale to moje zdanie i ja tak patrze porównując swój biust 65E z 75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och masz bardzo małe piersiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
mam z pewnością 65E bo pod biustem mam 65cm a w biuście 86-87cm a to według wszystkich napotkanych mi tabel jest to 65E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te piersi na zdjęciu są ok ale dupa to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
nie znam się na tyłkach, sama też nie wiem jaki mam, dlatego patrząc na siebie mogę tylko ocenić piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej uważasz że dziewczyna która ma taki sam rozmiar jak Ty ma mały biust? Ja uważam, że on jest średni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a że ma szerokie biodra no to nic nie poradzimy typowa gruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
no jak stoję naga przed lustrem i patrzę na niego i na resztę ciała, to jest on mały, jest w sam raz na moje ręce, a nie są one duże. a może przez budowę ciała wydaja się mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób sobie kompleksów ważne żeby był jędrny i zadbany. Dbaj więc o niego i ćwicz. A będziesz się cieszyła ładnym biustem przez wiele lat. Duży biust z wiekiem opadnie, twój będzie trzymał formę. Jak ktoś się w Tobie zakocha to przecież nie w twoich cyckach tylko w całokształcie. A jak będzie miał jakieś ale co do piersi to dupek i lepiej zrezygnować z takiej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i noś ładną bieliznę, czuj się seksownie i będziesz seksowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
no właśnie mam kogoś na oku, widzę też, że jest i on mną zainteresowany, wiem też, że jego poprzednie kobiety (znam 2 z widzenia) miały duże piersi i nie wiem czy mogłabym mu się całkiem spodobać, bo jak czytam te tematy jak facet cierpi z powodu niewielkiego biustu partnerki to zaczynam się bać, że i w tym przypadku mogłoby tak być, a jest on bardzo miły, sympatyczny i nie mówi przykrych rzeczy, żeby nikogo nie urazić, więc nie będę wiedzieć czy mówi prawdę na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
nie noszę prawie wcale staników, noszę tylko zimą i w zimniejsze dni wiosenne i jesienne, a i tak jest to źle dobrany stanik, bo u mnie nie ma w sklepach staników z obwodem 65 i z miseczką E. ale używam kremów, biorę zimne prysznice i ćwiczę troszkę na biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie nosisz staników? :O :O nie miałam żadnego problemu z kupnem 65 F/G :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
no ja mieszkam w małym mieście gdzie staniki zaczynają się od 70A i kończą na chyba 80D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim 30 tysięcznym miasteczku nie ma problemu. Zresztą w sklepie mogą zamówić. To nie problem. Do tego można zamówić przez internet. To nie wytłumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też noszę 65E (dobrze dobrane, od Ewy Michalak) i niestety uważam, że jest to niewielki biust. Jestem szczupła, ale wysoka (58 kg przy 177 cm wzrostu), więc niestety gdzieś ten biust ginie przy całej sylwetce. Z rozrzewnieniem wspominam czas, kiedy ważyłam 10 kg więcej - wtedy to miałam faaaajny biust. Wcale chudnąć nie chciałam, tak wyszło niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
no u mnie taka wiocha, że nie zamówią i nie ma... no ja jestem niska mam zaledwie 158cm wzrostu, ale do niego już sie w miare przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jestem niska i u mnie się prezentuje miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, ja mam 162 cm wzrostu, 45 kg wagi i u mnie biust 65 D jest ŚREDNI, nie mały. jakim cudem twój jest mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eska
wydaje mi się taki może przez ogólna budowę ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dobry, tobie tylko się wydaje tylko jest zbyt mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala miec taki biust nie za duzy nie za maly, ja mam 70 h jest to bardzo meczace. Do tego lewa piers jest minimalnie wieksza i kupno odpowiedniego stanika jest ciezkie. I do tego meskie psy ( bo tak facetow nazywam) potrafia sie slinic jak kawalek piersi sie pokaze, przeciez w upaly nie bede chodzic opatulona. Takze twoj rozmiar jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ładny zgrabny biuścik :) moja dziewczyna ma taki i idealnie pasuje na moje ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bym chciala miec taki biust nie za duzy nie za maly, ja mam 70 h jest to bardzo meczace. Do tego lewa piers jest minimalnie wieksza i kupno odpowiedniego stanika jest ciezkie. I do tego meskie psy ( bo tak facetow nazywam) potrafia sie slinic jak kawalek piersi sie pokaze, przeciez w upaly nie bede chodzic opatulona. Takze twoj rozmiar jest super usmiech.gif xxxxxxxxx ale p/i/e/r/d/o/l/i/s/z :) 70H to nie jest taki biust aby był coś w tym męczącego :) do Igi wyrwał jeszcze ci wiele brakuje, także nie narzekaj bo on nie jest wcale jakiś duży aby wzbudzać zachwyt :) a tym bardziej ból kręgosłupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×