Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panseksualizm

Polecane posty

Gość gość

Panseksualizm to jedyna, że tak powiem słuszna ideologia, oczywiście wykluczając pedofilie, zoofilie czy miłość do martwych przedmiotów. Zakochujemy się w ludziach, nie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To inaczej biseksualizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można kochać takie potwory jakimi są ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z nich
Ja jestem panseksualistką, powiem szczerze, nie nie to nie jest biseksualizm, biseksualizm odnosi się tylko do ludzi - płci męskiej lub żeńskiej. Panseksualizm jest odniesieniem do zwierząt, ludzi oraz przedmiotów martwych. Sentyment który mam do wszystkiego prawie, że jest silny, szkoda mi wyrzucac zepsutych przedmiotów. To nie tylko pociąg seksualny ani milosc, ale też inny pogląd i twierdzenie idei na świat - na istoty, społeczeństwo...zależy też jaki sie ma temperament, u mnie jest bardzo zaawansowany, więc u mnie przesila się bardziej. Stosunek z psem, całowanie z kotem np. jest to rzecz normalna dla tej orientacji/idei/poglądu. :) Tak samo jak stosunek np. ze strzykawką większego kalibru, tłuczkiem do mięsa i tp i td. Mało jest takich osób z tego co przeglądam forum, nie ma nawet żadnej strony dla nas. :( Myślę o założeniu takiej strony, ale to liczy się z kosztami :(. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek z psem jest niemoralny, tak jak z dzieckiem, ponieważ druga osoba/zwierzę nie wyraża na to zgody. Jak jestem otwarta, tak tego nie popieram. Pociąg można czuć, ale jego rozładowywanie trzeba kierować mądrze - podobnie jak w każdej innej orientacji - jak mam ochotę na jakiegoś faceta, to go nie powalam i nie gwałcę, tylko zachęcam do stosunku. Co do rzeczy - no, one to rzeczy martwe, więc okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecienicoswiecie
Watpisz w to ? Ludzie biorą śluby z poduszką, doniczka.. jest nawet kobieta, która poślubiła wierzę Eiffla ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalmy że to są debile i od razu rozmowa stanie sie łatwiejsza bo porozumienie stanie się możliwe gdy tak samo rozumieć będziemy pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie panseksualni to tacy, którzy zakochują się w drugim człowieku, nie patrząc na jego płeć (ani biologiczną, ani psychologiczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem panseksualna. Każdy może to rozumieć inaczej, bo tyle ile jest ludzi tyle jest orientacji. Dla mnie poprostu nie ma znaczenia, czy ktos jest mężczyzna, kobieta, transeksualista czy ma płeć niebinarną. Ale nie rozumiem jak można mówić, że jam ktoś jest panseksualny to zawsze czuje pociąg do zwierzat, rzeczy czy innych takich. To jest pociag TYLKO do ludzi, kazdej plci, ale tylko ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×