Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadgryzam cię

papierosy przestały mi smakować ale nie mogę przestać palić

Polecane posty

Gość tylkoPYTAMsobie
ja tez ak mam jak jestem przeziebiona, wogole mi nie smakuja, wrecz chwilami mnie odpycha a i tak musze zapalic bo potrzebuje, nie moge przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła od dziś
też tak miałam, był taki dzień, dni, że się przepaliłam na maxa aż źle się czułam i wtedy podjęłam decyzję, rzucam to gówno i minęły 4 lata, nie ciągnie mnie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawilas sie co jest przyczyna tego ze Cie odrzucilo od fajek? mi zaczal nawet dym przeszkadzac no ale to byly poczatki ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak pomyślałam. nawet wczoraj wieczorem przed snem tak sobie pomyślała ze jutro już nie zapalę no ale kurde nie mogłam się powstrzymać przed chwilą zapaliłam i teraz mi tak z lekka niedobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debki i syski
toż to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
wiecie ja bym chciala przestac palic, bo wiem, ze niezdrowe, ze duzo kosztuje alee ja to uwielbiam robic, ja kocham palic ojjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w lipcu minie rok jak nie pale. uwierz ze czlowiek od razu inaczej sie czuje.. jak palilam to jak wstawalam rano to w buzi kapec hehe wlosy smierdza zreszta wszystko smierdzi od tych fajek. ale jak ktos pali to nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos mi sie skojarzylo ;) mnie tez odrzucalo na kacu hehe a potem znow sie palilo.. hm chyba z nudow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
dym tez mi przeszkadza, jak ktos pali obok i leci na mnie to uciekam.chyba zbiore sie i rzuce to niedlugo, bo naparwde wszystko smierdzi, wlosy,ubrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
ja tez pale z nudow, teraz mam urlop to pale co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
przy alkoholu najwiecej sie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to na poczatku jeszcze moze i bym sie namowila zapalic ale na szczescie moj facet nie pali ani nikt w domu to sie powtrzymalam.. a masz tak ze wstajesz rano i pierwsze co to faja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy alko i znajomych to też jakoś tak automatycznie zaczynam palić ale też jakoś mi nie smakuje kilka pierwszych zaciągnięć - spoko ale potem... może się przerzucę na słabsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie wiem co moglo by was naklonic do rzucenia ;) cera jest ladna jak sie nie pali - mnie to przekonalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slabesze czy mocne to to samo gowno. tak sobie tylko producenci wymyslili light albo super light.. kiedys ogladalam nawet taki program i tam sie wypowiadali ze to tak samo niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to raczej nie przekona bo cerę mam ładną może trochę zaczerwienioną skórę niektórych miejscach ogólnie ale nie narzekam. włosy podobnie trochę suche ale jak użyję jedwabiu to są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
ja wstaje rano robie kawe pale jednego, maluje sie-skoncze pale drugiego jade do pracy ok 30min i pale nastepnego itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze twierdzenie ze to nie zdrowo nie dziala na palczy ;) u mnie pare osob w rodzinie na raka pluc zmarlo.. nie wiem czy to przez jaranie ale sadze ze napewno troche sie to do tego przyczynilo. jak babcia byla chora to lekarz nawet nie kazal jej juz zabraniac palic a nic juz nie jadla tylko jarala... taki glupi nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
no ja tez mam troche zaczerwieniona skore na twarzy ale to juz mam od dziecka a wtedy jeszcze nie palilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mój dziadek zmarł na raka palił 30 la w wieku 50 rzucił. niby powinno to na mnie jakoś zadziałać no ale kurde na palaczy taki argument nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
moj wujek tez zmarl na raka pluc, ale palil baaaaaaaaaaaardzo dlugo i pewnie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×