Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Para Młoda ma wesele w hotelu a skąpu gościom na nocleg

Polecane posty

Gość gość
zgadzam sie. a kopertę by chciala grubą pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tymi idiotycznymi weselami :o nie podoba się to nie idź, zresztą nie wiem po co na te durne potupajki chodzić. ale na litość boską, nie obrabiaj ludziom doopy za ich plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po hooj idzies?na to wesele! To nie idź! Myślisz że będą młodzi za tobą płakać.. I tak płaci się po weselu tylko za tylu gości ilu potwierdziło przybycie.. Myślisz że ktoś patrzt na ciebie i twoją koperte? Ze 100 w środku Pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ich nie stac , to sie nie robi wesela na 250 gosci :D i sie nie placze, ze tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie szla Z takim podejsciem obrobia ci doope jak dasz za malo w koperte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę, sale weselne pękają w szwach,śluby są przez cały tydzień,więc biznes weselny się opłaca i ma i będzie miał wspaniale- a to tylko dzięki Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno cię obchodzi, co robi panna młoda. Chcesz hotelu, to sobie zapłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 To swiadczy o czyjejs kulturze , robic wesele w hotelu i nie placic za nocleg dla gosci z daleka :D Szczyt buractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły człowiek sam o siebie zadba, burak będzie oczekiwał na niańkę, powinno się takiego z prowincji do miasta przywieźć, wykąpać, położyc do łóżka i z tabliczką z adresem do pociągu wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. nakazdym weselu na jkim byłam nocleg był opłacony. ja tez oplacałam tym co mieli daleko. ale jak ktos robi wesele na zasadzie zaprosze jak najwiecej ludzi zeby sie pokazac to nic dziwnego za na cos kasy braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 No coz, jak ktos lubi dodatkowymi kosztach obarczac gosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamówa moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamstwo i drobnomieszczanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIOM NIE DOGODZISZ. Ja robiłam niewielkie przyjęcie w małym hoteliku i każdy z gości z daleka miał dla siebie do dyspozycji wygodny pokój z łazienką. Sama osobiście wcześniej te pokoje obejrzałam i zadbałam dodatkowo by na każdego z gości w pokoju czekała butelka wody,owoce (wiadomo,kacyk;-) ) i do tego rano śniadanie na nasz koszt. ..i i tak obrobiono mi doope,np. ze widok z pokoju nie taki ;-) Cóz..trudno. przynajmniej ja ze swojej strony zrobiłam co mogłam by czuli się dobrze a że nie byli zadowoleni to świadczy o nich, nie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprosili na wesele a nie na nocleg,hotel mozna sobie samemu zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.14 - ładnie się zachowałaś i chamówa z ich strony, że jeszcze obgadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby zaprosić do siebie gości z daleka na uroczystą kolację a po kolacji do widzenia radźcie sobie sami pod most albo do hotelu :P Moim zdaniem to jest duży nietakt, bo zapraszamy gości, gościmy ich u siebie prawda? Więc zapewniamy im nocleg, skoro są z daleka, gdyby goście chcieli sobie opłacać hotel to pojechaliby sobie może na weekend nad morze, a nie koniecznie do nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech i bylam juz na wielu weselach - tutaj, w Polsce (rodzina) i takze w innych krajach za Atlantykiem. ZAWSZE troszczylismy sie o dojazd (wlasny lub lot + wynajety samochod na miejscu) i o nocleg sami, na wlasny koszt. To w koncu prywatna sprawa goscia, przyjechac/przyleciec na impreze na ktora jest zaproszony. Pomocna jest informacja i ewentualnie linki do pobliskich hoteli, (najczesciej razem z zaproszeniem)jezeli nie zna sie miejscowosci gdzie odbywa sie slub. Nigdy nie oczekiwalam od zapraszajacych, ze zorganizuja i oplaca mi podroz i nocleg. Para mloda powinna troszczyc sie o siebie i ewentualnie o najblizszych (rodzice / rodzenstwo), ale nawet w tym zakresie nie sa zobowiazani do oplacania hotelu i transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś tańczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajęłam campera i rozłożyłam namioty ale to było na szczęście latem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce się 2 dni pije po co hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki chca sie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co z tego, że wesele w hotelu? Pokoje powinny być przez gości opłacane we własnym zakresie. Kiedy będę organizować swoje, na pewno nie będę w taki sposób wyrzucać forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×