Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGB

Paraliż senny

Polecane posty

Gość gość
Ile penisow przyjelas ostatniej nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze 24/7.:classic_cool: i mowilam juz-zmien troche styl i nie stawiaj znakow interpunkcyjnych po spacji,bo to zbyt charakterystyczne.;) popisz sobie, ja i tak na troche musze wyjsc pomimo przeziebienia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem, inni się w tym lubują wychodzą sobie a i tak nie doszli do odpowiedzi co jest dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostane jeszcze pare minut.;) syn fubu dziś kiedys 2-3 lata temu mialam to reguralnie, naprawde baardzo czesto, wrecz juz sie przyzwyczailam, porzestalam obawiac. Pozniej mialam spokoj i od jakiegos pol roku nie mialam w ogole, a dzis znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu dziś wychodzenie z siebie to troche co innego tzw swiadomy sen- OOBE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu dziś wiesz ja wszystko tlumacze naukowo, przynajmniej sie staram.;) zostaje zaburzona jakas faza snu, dalej na wpół spimy, a czesciowo jestesmy wybudzeni...i w tej fazie zaczynaja sie snic koszmary tak jakby na jawie, ze to dzieje sie w pokoju w ktorym jestesmy, przez czesciowe wybudzenie. A nie mozemy sie, ruszyc i cos nas gniecie, bo jestesmy sparalizowani jak to w snie-w koncu kiedy snimy ze np biegamy, nie biegamy w lozku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic to nas nie obchodzi latawico walaca sie na 2 baty po dyskotekach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś powiedzialam ci wyjdz.;) nie chce mi sie czytac twojego obrzydliwego belkotu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mam. Pierwszy raz myślałam że sie zesram ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadomy sen to jeszcze co innego, a OOBE co innego. Miewałam różne stany, paraliż przysenny też, ale nie tak, jak to niektórzy opisują, że to było przerażające i, że jakaś zmora była nad łóżkiem czy ciężar na piersiach. U mnie to się trochę inaczej objawia i nie jest straszne, raczej lekko męczące, ale nauczyłam się nad tym częściowo panować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chodziliście do wróżki? wróżyliście z kart ? horoskopy wahadełka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychodelirium_ dziś U mnie ze wzgledu na to ze mialam cos takiego wiele razy objawialo sie to roznie. Czasem byl to tylko paraliz, nie moglam sie ruszyc(bez uczucia ciezaru), nie mialam tez zadnych koszmarow na jawie, ewentualnie przez to, ze nie moglam sie ruszyc chcialam krzyczec-oczywiscie nie moglam...w skrajnych przypadkach wszystkie objawy powyzej+koszmar na jawie, gniecenie klatki piersiowej, wrecz uczucie dusznia. Kiedys, kiedy mialam to dosc czesto bylo to jak piszesz meczace.:) Tak, masz racje swiadomy sen i OOBE to co innego-cos pokrecilam.;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kiedys(daaawno temu-4-5 lat temu, na poczatku dla "zabawy") interesowalam sie rożnymi rzeczami-ezoteryka, samorozwój itp.;) ale nie lacze tego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa zmora poharatko , trzeba w pokoju trzymać miotłe i wtedy nie przyjdzie tylko uważaj, żebyś na tej miotle nie wyfruneła kiedys o północy na sabat czarownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się może skończyć opętaniem na razie jesteś dręczony przez demona idź do spowiedzi i wyznaj zainteresowanie ezoteryką i poproś aby ksiądz odmówił nad tobą modlitwę o uwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat0wice dziś ooo wreszcie sie zalogowales.;) "sposoby" niczym ze sredniowiecza.:D gość dziś nie jestem dreczona. ;) to zdarzylo mi sie pierwszy raz od kilku mies. Jakos 2-4 lata temu nic mnie nie opetalo, kiedy mialam to regularnie.:D Po tym wszystkim pare razy sie spowiadałam, zostalam chrzestną, chodzilam do kosciola i nie czulam zadnej awersji.:D Z pomocy ksiedza nie widze jakos potrzeby korzystac. musze leciec.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlisz sie do Boga i grzeszysz więc kara Cie dopadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecie to jej kolejny bełkot po naćpaniu i popuszczaniu szpary na dyskotece kolejnym gościom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kotaaarba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu trzeba egzorcysty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy dotrze do twojego pustego łba, że ciśnie cię więcej osób puszczalska debilko? Wypiertalaj lepiej odprawiać modły do twojego żydowskiego bożka otumaniona pseudokatoliczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bez przesady.:D:P Kat0wice dziś jasne. dziwne tylko ze jak dwa tyg temu cie nie bylo i zalozylam ze 2 tematy na kilka stron to bylo praktycznie zero hejtu z gosci.:D🖐️ np;) http://f.kafeteria.pl/temat/f1/ale-tu-nudy-i-jakies-pustkip-p_6615707 Nie liczac moze dwoch postow twojej kolezaneczki.:D po drugie nawet nie wiesz jak jestes rozpoznawalny, a post gość dziś nie jest moj.;) EDIT-nie chce mi sie podbijac.;) 43 cm w bicepsie wczoraj odezwal sie obrzydliwy, chory patolog.;) wystarczy poczytac twoje tematy.;) pytanie tylko co zrobily ci kobiety, ze tak ich nienawidzisz?:classic_cool::D http://f.kafeteria.pl/temat/f1/szukam-dziewczyny-na-kafeterii-bo-potrzebuje-nowej-szmaty-do-mopa-p_6626681 http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jak-wyjde-na-dwor-to-zapiertole-pierwszej-napotkanej-suce-z-piachy-w-ryj-p_6626690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
jesteś chora na głowe głupia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 cm w bicepsie dziś drugi nick Kotarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tak kilka razy. Ale raz miałem niezłą jazdę. Objawy typowe: słyszałem wszystko dookoła, czułem że już nie śpię ale nie mogłem wstać. W końcu udało mi się wstać z łóżka. Wyszedłem z sypialni i zobaczyłem w pokoju coś strasznie niedorzecznego (już nie pamiętam co, chyba meble poprzestawiane) w każdym razie dotarło do mnie że dalej śpię i to wszystko mi się śni. Tak więc paraliż senny może się nawet przyśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×