Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

partner Koziorożec, jaki jest i jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Gość gość

Jacy są Koziorożce, mój jest powolny, łagodny, egocentryczny, zawsze ma ochotę na seks i jest bardzo do mnie przywiązany, pierwszy raz w życiu mam partnera tak do siebie przywiązanego Mój ojciec jest koziorozcem i jest podobny, mama robi z nim co chce od lat, lubi się też madrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie taki był mój eks, tęsknię za nim. Głupia byłam, że skończyłam ten związek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zranisz Koziorożca to już ci raczej nie zaufa. Mam znajomego, który został wyśmiany przez jakąś pannę w wieku 20 lat. Sparzył się od tamtego czasu, a ma 30 lat i dalej jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam faceta koziorożca, zgadzam się z czescia wypowiedzi, był spokojny, wręcz za spokojny, bardzo zdroworozsądkowy, co mnie osobiście trochę przeszkadzało, podcinało skrzydła. Zadufany w sobie, zamknięty na wiele rzeczy. Z pozytywów- zawsze wszystko miał zaplanowane i człowiek nie musial się o nic martwić, wszystko było załatwione na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, mój tym spokojem trochę zabiera mi entuzjazm, ja jestem bliźniak i jak znajdę sobie coś nowego fajnego do zrobienia, cieszę się i podskakuje, a on patrzy spokojny i dokładnie jak powiedziałaś, podcina mi skrzydła, wyciszam się bo mi głupio, że jestem taka dziecinna. Ostatnio sadzilismy zioła na parapecie i byłam tak podekscytowana, że mamy swój mały ogródek, a on spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój się w zasadzie niczym nie ekscytował, wszystko tak na zimno trochę odbierał. Ma to oczywiście swoje plusy, bo np. byliśmy kiedyś na kuligu, dziewczyna wywróciła się tak, że (jak się potem okazało) miała wstrząs mózgu to właśnie on wszystko ogarnął, bardzo spokojnie i fachowo:P wezwał karetkę, zajął się dziewczyną, uspokoił, że wszystko w porządku i takie tam. Ale w codziennym życiu to uciążliwe. Dla mnie było przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl taki jak piszesz. Wtedy mnie to nudzilo i odeszlam. Dzis mam faceta przeciwienstwo mojego koziorozca i wiem co stracilam. Szkoda bo czasami bardzo mi takiego zycia brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzyłam o takim spokojnym facecie, bo miałam kilku nadpobudliwych, jest super, tylko właśnie są takie momenty, na przykład chodzi wcześnie spać,regularnie o tej samej porze, planuje co będziemy jedli z wyprzedzeniem , na wycieczce patrzy na mnie i to ja układam plan co zwiedzamy, wktórej restauracji jemy, przed seksem się pyta czy będzie seks zamiast mnie zacząć całować, jest kochanym, dobrym człowiekiem, ale żadnej spontaniczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy jak pisałem to Koziorożec. Lubi sobie piwko wypić. Bardzo pracowity. Potrafi zostać po godzinach i pracować. Spokojny. Wszystko zrobi jak się go o coś poprosi. Raczej taki trochę domator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sa kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam chyba tylko jedną kobietę, bardzo fajna, ale już nie taka spokojna jak mój chłopak, nie taka pedantyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były to był pieniacz i samochwalA, pracoholik i pijus, trudny strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziorożce są trudne, nie okazują emocji,ale są wierne i pracowite. Dobry mąż ale kiepski kochanek. Kobieta nigdy nie czuje się z nimi tą jedyną, bo są dosyć oziębłe, podobno zawierają związki z partnerkami, które im się opłacają a nie w których są zakochani, np. wybierają ciche szare myszki, by być przy nich bezpiecznym, bezpieczeństwo jest dlaczego nich bardzo ważne, to bardzo egocentryczny znak, więc kochają tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Koziorożcem. A jaka jestem...spokojna to fakt ale do czasu jak mnie ktoś zdenerwuje :) Potrafię wytrwale pracować i robię to z dokładnością. Z trudem mówię o swoich uczuciach. Jestem wierna choć czasami nieco apodyktyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzila bym sie z wszystkimi tylko nie z gosciem z 9.37- ze kiepski kochanek /moze bardzo mlody jeszcze /i ze kobieta nie czuje sie z nim ta jedyna/chyba jakis dzieciak/i ze zawieraja zwiazki ktore im sie oplacaja a nie dla milosci i ze to egocentryk, kompletna bzdura, dokladnie odwrotnie, z tym ze trudno zostac partnerka Kozla bo to wymagajaca bestia i nie bierze byle czego, stad rozczarowanie niktorych kobiet,a to ze wybieraja szare myszki to juz zupelne przegiecie- bo gdy juz "wezmie" to ma wczesniej juz dawno opracowany plan, tak wlasnie wszystko zgodnie z planem robi, dlatego niby sa trudne dla niektorych kobiet, a nawet nieosiagalni ,ja widzialam takie sceny jak mojemu Kozlowi schlebiala pewna kobieta, bidula chciala sie mu przypodobac a dostala taka odprawe ze az jej w piety poszlo, taki wlasnie jest, to on jest panem sytuacji i jak to rogacizna lubi powalczyc,pewnie dlatego niektorzy mysla ze sa trudni a oni poprostu bywaja dla niektorych kobiet nieosiagalni,nie sa egocentryczni tylko wiedza co chca i daza do swojego zaplanowanego celu, poza tym sa wierni ,bardzo pracowici,oszczedni/ raczej/ ale dobre zarcie i dobre auta tez bardzo lubia,domatorzy- zaden to dysco-plejboj czy babiarz, spokojny i opanowany do bolu, nie wytracisz go z rownowagi bo ma zero spontanicznosci,nie kupi czegos co nie zaplanowal - bo nie zaplanowal tego,wiec jest przewidywalny i trzeba mu podpowiadac co nieco, jesli pokocha to zrobi wszystko, a jesli nie pokocha bedzie zyl sam- choc ma zwykle sporo wielbicielek !- bo trudno zostac ta jedyna dla Kozla,trudno go rozkochac bo tak na sile nic nie wskurasz z Kozlem zeby nie wiem jak kombinowal, uparty jak osiol ,w domu kochajacy maz, potrafi wszystko zrobic np.naprawic rower ,pomalowac pokoj, nakarmic zwierzeta /to jego rola/posprzatac, ugotowac /nawet codziennie/,uprawia warzywa i kwiaty/uwielbia to/- dobrze miec Kozla w domu, nie musisz sie o nic martwic i to ze jest przewidywalny bo wiesz co masz a nawet wiesz co w tej chwili robi /zero spontanicznosci moze wiec jest zaleta a nie wada !/i na koniec - niezrownany gawedziarz, moze ci opowiadac bez konca/nie zaznasz nudy nigdy/kiedy juz sie "obrobi" ze wszystkim to siada i opowiada, dobrze miec Kozla,to naprawde dobra rzecz ktora mi sie przytrafila w zyciu, autorce tez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze to prawda ze lubi sie chwalic, ale to nie egocentryzm - autorko jesli ktos mowi prawde,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze to prawda ze lubi sie chwalic, ale to nie egocentryzm - autorko jesli ktos mowi prawde,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pytalas sie juz kilka razy na kafe, radze wiec jesli sie zastanawiasz to nie zostawiaj go bo bedziesz zalowala kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie koziorożec to ideał ;) spokojny, poukładany, wierny, tak jak tu inny pisali ochoty na seks mu nie brakuje, tak samo z różnymi zabawami w łóżku,jest dość czuły i nie pozwoli żeby jego ukochana źle się czuła,zazdrosny ale nie przesadnie, potrafi wysłuchać i chce rozmową rozwiązywać problem, kłóci się przeważnie o błahostki i szybko dochodzi się z nim do porozumienia, kiedy czuje zagrożenie jest gotów o coś walczyć choćby najmniejszymi gestami, lubi się powygłupiać ale w waznym momencie będzie odpowiedzialny i stanie na wysokości zadania:) czasem jednak trzeba go do czegoś popchnąć, coś mu pokazać palcem bo sam czegoś nie widzi.. ale nie jest to jakoś bardo uciążliwe. Myślę że koziorożce są trochę leniwe ale to też zależy, bo to jest takie lenistwo że niby leniuch ale jak chcesz go wyciągnąć z domu czy o coś poprosisz to pójdzie i zrobi to bez większego problemu :) Jestem w związku z koziorożcem i powiem wam że nigdy nie miałam lepszego faceta i pewnie drugiego takiego bym już nie znalazła :) dla mnie same pozytywy, a wady.. no któż ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to moj koziorozec jest zupelnie inny od waszych. W ogole nie jest spokojny tylko typ imprezowicza. Nic nie ma zaplanowanego tylko wszystko na ostatnia chwile, roztrzepany i trzeba mu wiecznie o wszystkim przypominac. ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój w dodatku leń,sknera i maminsynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda najlepszy partner jakiego miałam, nigdy bym go nie zostawiła i nie zranila, każdy ma wady, ale na moim koziorożcu mogę polegać jak na żadnym innym człowieku. Wszystko co dziewczyny napisały przede mną się zgadza, nie będę więc powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój to maminsynek na maxa, tak samo jak mój tata Koziorożec. Mój ojciec to był hulaka i imprezowicz przez całą młodość, tak kolo pięćdziesiątki się uspokoił, ale w domu robi wszystko. Mój partner nie lubi imprez, domator, co mi się bardzo podoba, bo ja też lubię siedzieć w domu, coś poczytać albo pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha nigdy nie pisałam na ten temat na kafe, i nie chcę się rozstawać z moim partnerem, bardzo go kocham, chcę sobie tylko poplotkowac o koziorozcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest egocentryczny, kocha żeby go chwalić i nawet domaga się pochwał, zawsze jest z siebie zadowolony, nie uważam żeby to była wada, ale czasem jest jak dziecko, które trzeba ciągle głaskać po główce, a jak np ugotuje coś co mi nie smakuje i mówię mu że jest średnie, humor mu spada bardzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najtrudniejszy znak zodiaku bardzo wymagający, od siebie i od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś napisze, jak podrywa pan koziorożec? Czy to on pierwszy inicjuje poznanie, czy czeka, jak kobieta zrobi pierwsza krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy są panowie spod znaku barana miała któraś chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×