Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona skalą zjawiska

Pary na plaży Szczupłe zadbane dziewczyny i grubi zaniedbani faceci

Polecane posty

Gość zaskoczona skalą zjawiska

MASAKRA Faceci nie wstyd wam? :o Byłam dziś na plaży i widziałam masę takich par... "Nasmaruj mnie" czyt. posmaruj filtrem mój biały bęben :D Faceci wymagają, ale nie od siebie... :) A potem wielkie zdziwienie - jak ona mogła ode mnie odejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to na plaży nie ma nic ciekawszego do rboty niż gapienie się na innych ludzi? To po co tam chodzisz, skoro Ci to przeszkadza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest forsa dziwisz sie ze dziewczyny nie chca pracowac tylko sie /&%¤#"? .... ze star*****i:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona skalą zjawiska
do gościa oburzonego gapieniem... nie wiem czy kiedyś byłeś na plaży ale opowiem ci jak tam jest :D jest maaaasa ludzi, ręcznik przy ręczniku i żeby nie widzieć tych urzekających par musiałabym mieć klapki na oczach :) skala zjawiska była miażdżąca więc ciężko było nie zauważyć ;) nie przeszkadzają mi, po prostu dziwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam na plaży :D Widocznie w jakieś inne miejsca jeżdzimy :D Ja się nie pakuję w tłum, bo i po co? Wybieram raczej miejsca gdzie jest mniej ludzi, ot co. A cóż w tym dziwnego, chociaż no może jak ktoś zwraca uwagę jedynie na wygląd to i to dziwne jest. Widoczne coś w tych facetach widzą, musiałabyś popytać co takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskoczona skalą zjawiska a nie dziwią cię tłuste lochy dookoła których skaczą przystojni faceci? Czy może twój wyborczy wzrok tego nie zarejestrował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlaśnie nawet nie ma na co popatrzeć, albo ci z "białym bębnem" wypinający z dumą swoje bebechy albo napakowane mięśniaki bez szyi z wielką klatą na krótkich nóżkach i z obowiązkowym tatuażem na pół bicepsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że na plażę chodzi się po co innego, ale cóż, cieszę się, że zostałam wyprowadzana z błędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>MASAKRA Faceci nie wstyd wam? Byłam dziś na plaży i widziałam masę takich par... "Nasmaruj mnie" czyt. posmaruj filtrem mój biały bęben Faceci wymagają, ale nie od siebie... A potem wielkie zdziwienie - jak ona mogła ode mnie odejść<<< x Mam w d_pie Twoje problemy :P. x Na wakacjach w Łebie, miałem wielki bęben i piękną 12 lat młodszą dziewczynę przy sobie :). x Jakoś tak wyszło, że to moja dziewczyna musiała mnie pilnować, a nie na odwrót :D. x W jednej spelunce z pamiątkami, puściła na chwilę moją rękę i panie odcięły ją tak szczelnym kordonem, że przebijać się na siłę musiała :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona skalą zjawiska
"zaskoczona skalą zjawiska a nie dziwią cię tłuste lochy dookoła których skaczą przystojni faceci? Czy może twój wyborczy wzrok tego nie zarejestrował" Wyobraź sobie że było dużo par z małymi dziećmi i jakoś kobiety potrafiły o siebie zadbać po ciąży :) A faceci z dumą wypinają swoje białe bębny, jak ktoś napisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona skalą zjawiska
i nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek mój wzrok taką pare zarejestrował (gruba, zaniedbana + fajny facet) facet bedzie czekał na swoja seksi foczke :D nawet jesli nie ma zadnych szans by ona na niego spojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdza się , że polscy mężczyżni są bardzo mało atrakcyjni. Niscy, szybko łysieją i mają brzuchy jak bębny im starszy tym wstrętniejszy. Maja o sobie wysokie mniemanie . Ze zrozumieniem, że są zapuszczeni tez im jakoś rozumek nie pojmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus 666 997 69
Jak byłem młody to byłem już stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam dziś na plaży i w mojej okolicy było maks 5 przystojnych facetów reszta starzy łysi i grubi ale panie w większości też głównie obleśne brzuchy zapewne po ciąży... kobiet widziałam zadbanych (idealnie wygladających) dwie w tym sb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trafiłem na sportowców :P bez koszulek - było na co popatrzeć. W ogóle wielu niezłych facetów widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy maja o sobie
wysokie mniemanie i to jest w tym wszystkim najbardziej komiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie serce boli gdy widze takich cebulaków z takimi laskami. Kiedyś będe ratował takie dziewczyny z obięć paskudnych pokrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja obserwuję coś zupełnie innego. Miałam kompleksy jak szłam na plażę, bo trochę mi się przytyło, ale jak zobaczyłam inne kobiety na plaży, to stwierdziłam, że jestem laska :) Młode kobiety z twarzy, a ciało straszne... cellulit, fałdy tłuszczu... masakra. U tych szczupłych obwisłe tyłki i pośladki. Fajne, zadbane dziewczyny też oczywiście są, ale większość chyba tych zapuszczonych. Faceci moim zdaniem lepiej się prezentują, zwłaszcza Ci młodsi, w okolicach 30-stki. Bo po 40-stce to jest coraz gorzej, a przecież dla faceta najlepszy wiek to pomiędzy 30 a 40, a dla kobiety pomiędzy 20 a 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że nasi faceci nie dbaja o siebie, mają zawyżone poczucie własnej wartości i są bezkrytyczni w stosunku do siebie, za to swoim kobietom wypomną wszystko w nadmiarze. Który facet przyzna, że ma duży bebech? Powie najwyżej "brzuszek" i że jest seksowny [ ha,ha... ] Dla mnie takie brzuchy sa nieestetyczne, a facet nie wygląda męsko, co najwyżej żałośnie.Kobiety są bardziej zadbane i pracują nad sobą -[ kto zna zadowoloną z siebie kobietę?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
ja nie mam motywacji by dbać o sylwetkę bo i tak nie mam dziewczyny .. Poza tym i tak nie jestem otyły .Waga 80 kg to dla mnie abstrakcja .. Nigdy tyle nie ważyłem . Więc wiele nie musze poprawiać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubyiŁysy
Facet z brzuchem to prawdziwy facet a nie picza co mu żebra widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
zależy od wielkosci brzucha , bo jak taki jak u Ryszarda Kalisza to juz przegięcie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
ja nie jestem w 100 % formie , ale byłbym w stanie doprowadzić sie w ciągu 7 dni do optymalnej formy , ale nie chce mi sie bo nie mam dziewczyny i brakuje mi motywacji więc wiele mi do poprawienia nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co te kobiety mają takie ciśnienie że przystojny+szczupły+wysoki to ideał faceta? Nie oglądajcie już tych seriali brazylijsko-kolumbijskich bo tam występują modele.Tu jest POLSKA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem gruba i zaniedbana - mam 25 lat, ważę 88 kg przy 173cm wzrostu co prawda schudłam od maja prawie 10 kg, ale jeszcze sporo zostało - zaczynałam z 96,6 kg - mam fajnego wysokiego bruneta, inteligentny - zarabia prawie 10 tys mc i co ? Dalej kocha tego spasłego kaszalota :) Jak się poznaliśmy 4 lata temu wyglądałąm inaczej - ale nie rzucił mnie jak przytyłam ;p wspiera mnie w diecie i kibicuje i nie wstydzi się iść ze mną na basen i ćwczyć mimo że on nie ma sobie nic do zarzucenia... Jak się kogoś kocha to się wspiera i pomaga, a nie zmienia na nowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma bęben od piwa, ale przy każdej okazji ściąga koszulkę i dumnie się wypina. Narcyz. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kiedys będzie stary i wyglad sie zmieni.Wnetrze sie nie zmienia.Dlatego ze kochacie oczami jestescie wykorzystywane drogie Panie.Jednak nie chcecie przyjac tego do wiadomosci.Duzo mlodych kobiet ma celulit i nikt ich z tego powodu nie dyskryminuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szczupłe i ładne laski lecą na kasę a nie na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×