Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PARY TROJKATY ktore zyja razem mieszkaja jak malzenstwo tylko w trojke

Polecane posty

Gość gość

Co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwierzeta. Wcielone w ludzkie cialo. Juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam pare mieszkaja w angli 2 facetow+1kobieta i jest to para,nie tylko na seks,mieszkaja wspolnie w jednym lozku spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja bajka, ja bym tak nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki facet jest jeden albo dwóch ale nigdy nie spotykają się w łóżku to uważam że poczucie dobrego smaku nie doznało żadnego poważnego uszczerbku. Inne kombinacje są dla mnie nie do przyjęcia nie wspominając już o takim trójkącie gdzie nie ma ani jednej laski. Równie dobrze mógłby mi ktoś rzygać w talerz z zupą i pytać co o tym sądzę. Mam jednak dość nietypowe zdanie na temat związków w ogóle gdyż nauczony doświadczeniem stwierdzam że laski do nas po prostu kompletnie nie pasują i tylko seks nam razem wychodzi na tyle dobrze i na tyle bezkonfliktowo abyśmy mogli go razem uprawiać. W każdym innym aspekcie życia nic nas nie łączy a wszystko dzieli. Toteż dwie laski w łóżku i ja może być (przyznam że nie zdarzyło mi się) ale dwie laski i ja w codziennym życiu kategorycznie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego ? Np. facet i dwie biseksualne dziewczyny, które kochają go i siebie nawzajem, a on kocha je. Wspólnie tworzą stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×