Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
female093

PASKI WYBIELAJĄCE ZĘBY

Polecane posty

Witam! Czy ktoś używał pasków wybielających zęby, które może polecić i za godną cenę oczywiście ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmabyć
Ja osobiście pasków nie używałam , ale używałam żelu "biała perła" , zęby miałam okropne :/ żółte jak nie wiem co , teraz powalają bielą :) autentycznie, koleżanki zazdroszczą, też sobie zafundują taką kurację, a koszt bardzo mały , na allegro za cały zestaw (dwie tubki żelu, nakładki +pasta) ok. 60 zł z wysyłką , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się skusze ;) Ale ciekawi mnie jak z tymi paskami, ponoć przy dluzszym noszeniu zeby staja sie bardziej wrazliwe.. a z zelem jak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam paski przez pewien czas. Efekt wybielonych zebów było widać jednak w czasie kuracji oraz po niej odczuwałam ból zębów. Po kilku miesiącach kolor zębów po wrócil do tego jakie miałam przed paskami ( nie palę i piję kawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprostszy sposób
paski są ok, wybielałam w ten sposób przed ślubem no ale raz że to trochę upierliwe, dwa nie mozna pić wtedy kawy, herbaty, soków no i niestety jeśli ktoś ma nadwrażliwe zęby to wtedy bolą trzeba wtedy stosować pasty do nadrważliwych zębów: sensodyne lub elmex sesnitive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie paski odpadają . Właśnie czytałam opinie na temat żelu "Biała Perła" i chyba się na niego skuszę ;) Dzięki Wam za inf! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz a nie grzmisz ...
' godna cene ' buaahahahhahah używałam siply coś tam, na allegro kupiłam niby z USA. Efekt fajny, ale najpierw wyleczyłam WSZYSTKIE zęby, powymieniłam stare plomby i usunełam kamień. Były wrażliwe jeszce dosyć długo, dentysta polecił mi żel elmex z fluorem do stosowania raz w tyg. Przeszło. Efekt oczywiście trwały nie jest, trzeba powtorzyć co 3 m-ce, Ja raz w m-cu nakładałam sobie jeden. I trzymało mi się z rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam paski na 14 dni podajze one byly kupilam je w rosmanie za okolo 70 zl jak pamietam byly super juz po pierwszym dniu widzialam efekty a po calej kuracji zeby bialutkie nie uzywam juz ich okolo roku i jak narazie nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupilam w rossmannie paski blen a med 3d white za 89 sa tansze teraz w promocji te zwykle za 50 zl....po 2 dniach widac roznice teraz stosuje 1 pasek na dzien ale na kazdego inaczej dziala jednym te paski wybieli innym nie....nastepnym razem planuje kupic ibright troszke sie naczytalam i sa dobre opinie.....wq mojego faceta mam biale zeby....ale ja widze ze to taka kosc sloniowa z czystym sumieniem mi wybielilo:) wlasnie sobie wybielam:D kiedys na allegro kupilam takie nakladki z zelem i urzadzeniem do wybielenia do dupy slina mi sie pchala w te nakladki slinotok ogromny nie uzywalam tego paski rewelka czasem sie delikatnie odkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladka pipa ;d
BIAŁA PERŁA ja tez to polecam!!! naprawde działa!!! zeby bialutkie i kadzy to zauwaza, juz troche mineglo od wybielania ale dalej sa biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy używał ktoś pasków wybielających i miał wypełnienia swiatłoutwardzalne? Czy te wypełnienia też sie wybiela czy trzeba je wymienić po wybielaniu. Jesli ktoś już to przeszedł to prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest efekt końcowy niszenia tych pasków i jak długo trzeba je nosić? Ja planuję zamówić takowe w gabinecie duo-dental. Z tego co wiem, te paski są mneij szkodliwe dla szkliwa niż wybielanie lampą... choć już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje zęby wybielisz Metodą Martuni, ja też wybieliłam. Używałam pasków blenda med, efekt jest krótki, zęby bolą więc nie warto wyrzucać kasy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie skończyłam używać nakładek iwhite i efekty są super!!! Jestem w szoku, że bez dentysty udało mi się wybielić tak zęby!! POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona022
ja używałam iwhite już jakiś czas temu i efekt utrzymuje się bardzo długo :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam paski, ale jakoś nie miałam cierpliwości, za dużo zabawy jak dla mnie :/ Używam nakładek iWhite i są dla mnie rewelacyjne, bo są od razu przygotowane do użycia, co jest bardzo wygodne, a do tego mam po nich rewelacyjny efekt wybielenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperMarta
Ibright na mnie nie działa,koleżanka tez kupiła i zero efektu. Polecam tylko i wyłącznie paski Crest , http://www.Paski-Crest.pl POLECAM Nie polecam zakupów na allegro, dwa razy dostałam podróbki pasków. Siostra z USA przysłała mi oryginalne i była bardzo wielka różnica w wybielaniu. Teraz kupuje na www.Paski-Crest.pl ,szybka wysyłka i paski są w 100% oryginalne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceMISIE
Ja próbowałam tych Crestów ale dostałam 2 razy pod rząd podróby i NIE, dzięki. Nie mam czasu na robienie dochodzeń czy są oryginalne czy prawdziwe, sorry. Używałam też past wybielających i efekt taki sobie. W sumie to chyba już sprawdziłam wszystko, co jest dostępne na rynku. Ostatnio mi wpadły w oko paski L&G: https://wieczniemloda.com/produkt/paski-wybielajace-zeby Jestem w fazie testów, na razie użyłam 4 paski. Moje wrażenia? Paski nie uwrażliwiają mi zębów :D co mnie cieszy, zęby są już bielsze o 3 odcienie. Stosuję codziennie, zgodnie z instrukcją. Co będzie za te parę dni? Napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceMISIE
To znowu ja, parę dni minęło i powiem Wam, że jestem baaaaardzo zadowolona, moje zęby są białe jak u gwiazd z pierwszych stron gazet :D!!! Moi klienci (pracuję w biurze podróży) pytają co robię, że mam takie ładne zęby :) Bardzo Wam polecam paski L&G!!! U mnie się sprawdziły świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również wybielam zestawem dr martin schwarz home comfort,mogę śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, ta wieczniemloda ma też węgiel wybielający zęby ... Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaczita
też kupiłem na wieczniemloda.com też zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, ma dodatki z tego co widzę mięty pieprzowej, skórki z pomarańczy i glinki, czyli chyba lepszy niż taki zwykły węgiel z kopalni, hehe ;P ten z apteki nie ma takich dodatków, czyli wynika z tego, że ten z tej strony jest skuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym skórki z pomarańczy i glinki pomagają?? ja stosuje pastę blanx,dla podtrzymania efektu po wybielaniu żelem dtr martin shcwarz expert 20,wczesniej uzywałem opalasence ale dziąsła strasznie boałay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie paski wybielające whitestrips? Nie wiem co o nich sądzić, dużo osób mówi, że są dobre, tylko nie wiem gdzie zamówić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem Whitestrips i powiem wam, że spełniają swoją rolę ;) Musicie je tylko brać przez tydzień codziennie, poświęcając gdzieś z 10 minut czasu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, w takim razie je zakupię, dzięki za poradę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×