Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pasożyty Przegrały!

Polecane posty

Gość gość

Bóg istnieje bo nie dał wygrać człowiekowi który ma krew na rękach. MiEJMY NADZIEJĘ ŻE W WYBORACH PARLAMENTARNYCH POLACY BĘDĄ KONSEKWENTNI I doprowadzą tą całą mafijną armię ludzi żywiącą się z naszych podatków która pełni rolę pasożyta na skraj nędzy. Miejmy nadzieję że rodziny I FIRMY, fundacje dawnej WSI zostaną pogrążone i nasz budżet w końcu odżyje a pieniądze przestaną być wykradane ... Wszyscy którzy są za PO są pasożytami karmiącymi się naszą krwią. I nie musicie mieszać do tego religii-bo to nudne! Nie zasłaniajcie sie Bogiem i Kościołem i waszą chorą nienawiścią do niego-nikogo to nie obchodzi i nikt w to nie wierzy że to o to wam chodzi-to śmieszne i tyle! Wy po prostu boicie się stracić swoich korytek które my uczciwi ludzie zasilamy swoimi pieniążkami. Pasożyty przegrały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyleNaTenTemat
Przegrał magister z doktorem nauk prawnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yes yes yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie. Ale oni sie ustawili tak, ze sa spokojni o nastepne pokolenia. Moze tylko Korwin by sie za nich wzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś na innym topiku napisał Boga nie ma Jest właśnie! A nie miał dziś władzy szatan Ale może ten ktoś miał diabełka na myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawooo!!! mamy Prezydenta ,dzięki Bogu :) Bredzisław poszedł pakować się ,taczki zapewne zaparkowane przed pałacem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 Oni sie ustawili ale PO ich tak ustawiła swoim wielo, wielo letnim ustawodawstwem . Mają kasy jak lodu i w zasadzie mają władzę w swoich łapach. Media są ich! Ludzie gapią sie w tvn i są wiecznie niezadowoleni bo jest tylko jedyna słuszna droga w ich życiu-pracować za góra 5000zł i a połowę oddawać mafii która za rządów PO nakradła juz takie sumy że mają nas w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚWIETNY UKŁAD Po twarzy nowego prezydenta widzę że to nie jest czas na radość. Przed nami ciężki czas. Nie wiem jak sobie poradzimy bo nie uważam, pomimo zadowalającego mnie wyniku wyborów,nas za mądry naród. Jesteśmy roszczeniowi i krótkowzroczni a w dodatku łatwo nami manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej będzie tym syfem zająć się dopiero po parlamentarnych wyborach. No i tvn k****a trzeba kupić! Bo ja juz nie mogę na te mordy patrzeć Niech oni w końcu zmienią swoją orientację bo rzygnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę rzygam jak słucham tych pseudo-ekspertów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon30_xs
kogo cieciu nazywasz pasozytem ? pracujesz chociaz dzieciaku s******lony ? czy w budzetowce herbatke popijasz zj***e ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już Koorwa zaczynają się krzyżami zasłaniać no ja pierd/o/lę! Chyba koo/orwa zmienię poglądy! Już mnie wko/orwi/ają te twarze z tv! Chyba sie nawrócę normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:40 Tak płacę tyle podatku belki na kwartał hoo/ju jeden że, ty nawet tyle rocznie nie zarabiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:40 i mi nie p*****l tutaj o budżetówce bo daleko daleko mi do tych pasożytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już im koo/rw/a krzyże przeszkadzają! O mafii n*******lać! A nie o krzyżach ja je/bie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już żywią nadzieję że nowy wygrany będzie tolerował mafijne zwyczaje! Siedzą pasożyty w studio tvp i pier/do/lą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA JAKI TEKST wiemy juz że używano skrótów pda i pdk ha ha BUDYŃ I BIGOS GAMONIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×