Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc gość

Patrycja Jarek Rozkochow krakow

Polecane posty

Gość Gosc gość

Patrycja Jarek oszukuje ludzi . Witam chcialem wszystkich ostrzec przed oszustka ktora bezkarnie popelnia wykroczenia na wysoka skale otoz proponuje za jej posrednictwem zamawianie rzeczy z aliexpress podaje swoje konto bankowe do przelania pieniedzy po czym urywa sie calkowicie kontakt nie wiadomo gdzie zglosic sprawe . Sama nie mieszka juz w Polsce odnalazlem rownie poszkodowane osoby przeZ te Pania jak ja i to na ciezkie pieniadze wszystkie zglosily juz sprawe na polucje i czekamy na rozwuj wydarzen ale ku przestrodze dla wszystkich lepiej napisac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka 1155
Mnie tez oszukala!!! Ubieram sie i jade na policje! Wczesniej sie balam tego zgłosić, ale nie popuszcze juz teraz!!! Im nas wiecej tym lepiej!!! Ciekawe ile osob jeszcze oszukala. Nie zdziwie sie jak ktos juz jej buzke porysowal... szkok!! Jak mozna tak ludzi wykorzystywac??? Ludzie, jesli Was tez oszukala to idzcie na policje!!! Ja na pewno bede sie ubiegac jeszcze o odszkodowanie od niej! Niech w koncu odpowie za swoje okrutne czyny! Nawet przed sadem! Oj nie popuszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde mi kasy nie oddała proszę o jakiś kontakt osoby które to zgłosiły alprzy82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zglosiles to?? Chodzi o to zeby list gonczy za nia wyslali. Im wiecej nas to zglosi to wieksza sila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiarere
Zamawiawialam kurtke i buty w październiku 2016 fo dzis nic ani kurtki ani zwrotu co robić ponad 200zl jestem w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też oszukała, pól roku temu zamowilam u niej bluze za 150zł, najpierw nie miala czasu podac numeru paczki bo wielce zapracowana była, później wkręciła ze chinczyk bluzy wgl nie wysłąla i ze dostane zwrot pieniedzy!!! Co proponujecie z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psiarnia, za to na wadze przybiją jej pajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sw
Mnie tez oszukala na ponad 1000 zl! Również ide na policję jeżeli w ciągu tygodnia nie dostane zwrotu. Rowniez zamawialam w pazdzierniku i również falszywe nr paczek i ani paczek ani kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym robicie niech ktoś utworzy grupę na fb tam wszyscy się znajdziemy i coś z tym zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xyz
Mnie też oszukała na ponad 100zł napiszcie jak się sprawy mają po tym zgłoszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sw
Proszę o zgloszenie się pod mail: sylwiawojtek@interia.pl Sprawe zglaszam na policję ( przestepstwo przywłaszczenia jest scigane z urzedu) oraz szukam osob, ktore zostaly oszukane i nie otrzymaly zwrotu swoich pieniędzy. Mozemy równolegle złożyć pozew zbiorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×