Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość598

Paweł Kukiz

Polecane posty

Gość gość598

mam do was pytanie dotyczące pana Kukiza. Otóż ostatnio można odnieść wrażenie że Kukiz kreowany jest przez rzesze jego zwolenników na jakiegoś wręcz cudotwórcę który naprawi wszystko co złe w Polsce. Ja też głosowałam na niego i wiążę z nim spore nadzieje ale tak się zastanawiam czy on w ogóle ma jakiś plan działania bo wiadomo że on cały czas o tych swoich ukochanych JOWach no ale przecież to nie jest wystarczające żeby naprawić Polskę. A druga rzecz jest taka że wiadome jest że Kukiz przez wiele lat swoją osobą promował PO ma tam wielu znajomych, więc niestety obawiam się że z Kukizem do sejmu wejdą tak naprawdę ci sami ludzie którzy już w sejmie są, bo tak naprawdę nie wiemy kto stoi za Kukizem. A może to promowanie Kukiza jest tylko po to by ludzie z PO mieli dokąd przejść i nadal utrzymać się przy władzy. Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zawsze do sejmu wchodza ci sami lub ich pociotki w tym kraju jak pokazuję historia nie da się nic zmienić,nigdy nie było tutaj dobrze i nie będzie bo polak ma złodziejstwo we krwi i zawsze mysli o sobie a nie o celach wyższych,tak samo jest im dalej na wschód po prostu normalność w Europie kończy się na odrze i tego się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
no właśnie niestety też tak myślę że nie ważne czy zagłosujemy na Kukiza, PiS cz PO i tak będzie to samo bo ci sami ludzie będą rządzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ja tez mam podobne odczucia jak ty, co z tego ze on chce dobrze ? skoro gdy stare dziady zobaczą, że ma duze szanse w wyborach (okaze sie po wakacjach) to zaraz sie dorwą do niego, kutafony ktore siedzialy tyle lat w sejmie tak latwo nie opuszczą stołka... prawdziwa zmiana by byla wtedy gdyby Polacy masowo wyszli na ulice i po prostu obalili obecną wladze, wywalili 3/4 darmozjadów z urzedów i spolek panstwowych, ale to muszą byc setki tysiecy ludzi, obecna wladza musialaby ustapic bo co by zrobili ? wyslali czołgi na ludzi ? niestety to sie nigdy nie stanie, jak patrze na moich znajomych to wymądrzają się a tak naprawde nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest od lat,wystarczy tylko logicznie ocenić stan faktyczny ale oni zawsze wmówią,że to wymaga czasu i tym podobne popierduchy gdy w tym czasie oni nic nie robiąc opływaja w lususy,polacy nigdy nie potarfili się rządzić,Bismarck mówił jak chcecie polaków zniszczyć dajcie się im rządzić.Sztandarowym przykładem na obecny czas jest np. komorowski,jemu nie trzeba podkłądac świń,szydzić czy wyciągac jego brudów z przeszłości,wystarczy go gdzie ś wysłać o cos spytać tak żeby nie był przygotowany np. Polska to taka kupa której nie da sie ominąć kwestia tylko czy wdepnąć prawą czy lewą nogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
czyli co nie ma nadziei że jakieś wybory to zmienią, że pojawią się nowi ludzie - patrioci którym zależy na Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma i nie było jedności nigdy w narodzie to jest nacja podzielona najbardziej chyba na całym świcie,dlatego na ulicę masówka nie wyjdzie chyba że zaczyna brakowac jedzenia ale to jest oczywiste gdyby taka sytuacja miała miejsce jak u nas na zachodzie Europy czy w stanach żaden rząd w tym kraju nie utrzymałby się dłużej niż rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co nie ma nadziei że jakieś wybory to zmienią, że pojawią się nowi ludzie - patrioci którym zależy na Polsce??? xx Wybory nie. Tu potrzebny jest zryw na miarę powstań narodowych. Dlaczego? - Bo jeśli nawet usunie się od władzy rządzących zgredów to następni w kolejce są Ziobry, Kurscy, Błaszczukowie, czy ci młodzi ministrowie typu Szczurek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zryw narodowy to jest tylko chwilowe uniesienie z patritycznym hasłami na ustach,a pozniej jak uczy historia wszystko wraca na własciwe tory czy złodziejstwo,arogancja,buta i wszystko co najgorsze,polaków powinni trzymac od jakiejkolwiek polityki najdalej jak tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
no tak, niestety ci młodzi którzy już dostali się do sejmu to takie same szuje jak ci starzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Niestety masz rację, co widać po ostatnich 25 latach ale niestety, po dobroci to nie w tym kraju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchajcie tych którzy mówią, że kogokolwiek byśmy nie wybrali zawsze będzie tak samo. Wszyscy politycy to jedna banda, wszyscy to złodzieje, i tak nic się nie zmieni itp. To jest celowa dezinformacja mająca na celu zdemobilizować elektorat niezadowolonych i umożliwić sitwie okradającej Polskę paść się dalej.. Ludzie nie dajcie się ogłupić, to wszystko jest grubymi nićmi szyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wy zostaniecie w domach beneficjenci tego syfu pójdą tłumnie na wybory. Nie bądźcie bierni, nie dajcie się po raz kolejny zrobić w c***ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jak pójdę to też mnie zrobią. Jak nie jedni to drudzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie znacie sie na polityce, nie znacie danej osoby i z kim sie zadaje orientuje. Ogladacie dzienniki tylko. Nie głosujcie. Prosta sprawa, jesli czegos sie nie zna, lepiej nie glosowac. To tak jakbyscie mieli decydować czy wolno postawić dany wieżowiec, czy nie. Nie jesteście budowniczymi i nie macie o tym pojecia to go nie stawiacie. Nie stawiajcie krzyżyków zatem, jesli nie ogarniacie całego tematu. Zajmijcie sie lepiej jakimis konkursami np: www.ranohome.pl/znajdz-muffinka - wygrajcie sobie forme za prawie 120 zł ;p Jeśli juz musicie gdzieś stawiać krzyżyk, bo jak to mówi większa głupsza część społeczeństwa 'bo mam do tego prawo', to postawcie na Korwina. PS: Kukiz nie popiera PO i sie z nimi nie kumpluje. Obecnie głosuje na Dude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
MonikaKucharek dziś - PS: Kukiz nie popiera PO i sie z nimi nie kumpluje. Obecnie głosuje na Dude. Wiem że obecnie nie popiera PO ale wiele lat się z nimi kumplował więc nie sądzę że zerwał wszystkie swoje kontakty. A na Korwina nie zagłosuję bo facet jest niestabilny, nie panuje nad sobą, może i dobrze gada ale jednak trzeba się jakoś zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz natychmiast straci wiarygodność i pokładane w nim nadzieje gdyby przyjął do swojego ugrupowania choć jednego platfusa. W Polsce nie brakuje specjalistów, zaś miejscem dla nieudacznych starych POstkomunistycznych próchn są więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kojarze kumplowania Kukiza z PO, za to kojarze, że był w partii Korwina KNP przez pewien czas (do rozłamu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rockman nie mający pojęcie o polityce. Sejm to nie estrada. Będzie kolejnym Lepperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×