Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Mi Mi

Pekniete lustro

Polecane posty

Gość gość Mi Mi

Witam. Bardzo prosze o szczere i wyrozumiale komentarze. Mam w domu toaletke z lustrem , od wielu lat. Kilka godzin temu spadlo samo i sie rozlecialo. Strasza mnie ze to zly omen. Boje sie . Co o tym myslicie ??,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mi Mi
Zbiłeś. Ale czy zdarzyło się kiedyś żeby spadło ze ściany samoistnie? A najdziwniejsze dla mnie było to że rozwalało się w locie. Rozumiem gdyby spadło i poprzez uderzenie uległo destrukcji . Ale ono spadając ze ściany dosłownie bryzgało na wszystkie strony . Dodam że było ogromne. Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
A interesujesz się magią,horoskopami,tarotem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaden omen. U mnie kilka lat temy spadlo i rozwalilo sie w drobny mak lustro z szafy. Bylo po prostu źle przyklejone :D Więc przestań czarnowieszczyc tylko kup nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mi Mi
Gosc Aga.... Teoretycznie staram sie nie czytac horoskopow ani nic takiego . I w zabobony tez w sumie staram sie nie wierzyc . Ale w tej sytulacji to silniejsze odemnie. Zwlaszcza ze w moim zyciu ostatnio dzieja sie rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Mi Mi jak będziesz miała chwilę to poszukaj sobie wykładów egzorcystów Glasa,Trojanowskiego,Olszewskiego i innych... Nie piszę Ci otym by Cię przestraszyć. W moim życiu też działy się różne ''rzeczy. Po tych wykładach bardziej rozumiem. I nie wchodzę na ''obcy teren''.A bardzo łatwo zrobić to nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden tam omen, ja nie wierze w takie rzeczy - jesli już to zapowiedź inwestycji w nowe lustro w dobrym zakładzie szklarskim jak np tutaj - http://szklarzokuniew.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×