Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grrrrrrrrr

Pensjonat apartament w górach.. Polecicie cos ?

Polecane posty

Gość grrrrrrrrr

Witam... Wspólnie z narzeczona mam zamiar wyjechac na ferie w góry.. Przeglądam te oferty i jakos nie potrafie nic wybrać.. Może ktos ma jakieś doświadczenia , przezycia i moze mi polecić jakiś ciekawy nocleg.. Moje wymagania to by był telewizor ;p Duze małzeńskie łozko ( fajnie by było z baldahimem ) , wielką łazienke koniecznie z dwu-osobową wanna :) , co do reszty nie mam wymagan ;p No i moze w miare rozsadna , lecz nie koniecznie najtańsza cena ;p Z góry bardzo dziekuje za wszelką pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co to powinnaś podać o jaki góry Ci chodzi??? Zakładam że te w kraju... i zakładam też że najpiekniejsze w kraju czyli Zakopane... 2 lata temu bylam z przyjaciolmi u zaprzyjaznionej góralki... piękny domek, lazienki, tv, kuchnia, grill/ognisko wszystko dostępne... i bardzo taniutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co to powinnaś podać o jaki góry Ci chodzi??? Zakładam że te w kraju... i zakładam też że najpiekniejsze w kraju czyli Zakopane... 2 lata temu bylam z przyjaciolmi u zaprzyjaznionej góralki... piękny domek, lazienki, tv, kuchnia, grill/ognisko wszystko dostępne... i bardzo taniutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile km jest od poronina do
zakopanego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
Tak , chodzi mi o polskie góry.. Interesują mnie konkretne linki, numery tel , jakieś konktakty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakopane polecam wille
willa bliźniaczek ul. Regle, poszukaj sobie w google wanny nie ma ale reszta do polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
20 zł to za pryczę w pokoju 6 osobowym, z kolejką do łazienki Proponuję: Polanica Zdrój ul. Dębowa 1 Popowska - duży pokój komfort, własna łazienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strażaczka
byłam kiedyś w Brennej- w sumie własciciele to znajomi. I nie mają schroniska z desek jak to w górach ale ładnie świeżo wyremontowany pensjonat z ślicznymi pokojami, w łazience podgrzewana podłoga, regulowane światło, czysto schludnie Tv, na dole kuchnia i lokal do imprez. Bardzo ładnie, w centrum Brennej... chcesz namiary? Noc chyba 40-50zł/os nie wiem dokładnie, zalezy ile nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
A moze ktos zna infomracje o pensjonatach lub apartamentach gdzie napewno jest dwu osobowa wanna ??:) Niekoniecznie musi byc to zakopane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
jak pytacie o te polskie góry to mogą być Alpy, w ostateczności Chimalaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka łasiczkaaaaaaaaaaaaaa
podawajcie namiary na fajne pokoje,apartamenty w górach, interesuje mnie łoże małżeńskie,kominek i wanna dwuosobowa w łazience dawajcie namiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klose
Mi najbardziej podobało się w www.apartamenty-zakopane.net.pl Najlepsze apartamenty w Zakopanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleska23
Jak szukasz pensjonatu to zerknij tutaj http://www.dawidek.pl kilka razy z rodziną już tam byłam jako że przepadamy za górami to i w lecie i zimą je odwiedzamy. Miejscówka świetna jest wszystko co potrzebne w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo ładny hotel w Karpaczu: http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ mają tam także SPA. :) Świetny standard i niezłe ceny. Zdecydowanie polecam to miejsce, myślę, że przy następnych wyjazdach też z niego skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecic www.dziubas.eu naprawde pensjonat z klasa, w pieknym miejscu, w bialce w samych gorach. Do tego dochodza posilki na miejscu, ceny tez sa dobre, zalezy od standardu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Leśny Dwór w Karpaczu. Warunki dobre, pokoje czyste i zadbane, obsługa sympatyczna, a w cenie oferują śniadania oraz przekazują rabat m.in. do parku wodnego, wyciągi narciarskie, szkółkę. By zregenerować siły po górskich wędrówkach warto skorzystać z ich z odnowy biologicznej oraz sauny, którą mają na terenie obiektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zdecydujesz się na pobyt w tej pięknej willi: www.excelsior.com.pl. Znajomi mi ją ciągle polecają i chyba w tym roku w końcu się tam wybiorę, wcześniej cały czas pracowałam. Podobno jest tam ślicznie, gustownie, pokoje są bardzo funkcjonalnie wyposażone i w bardzo dobrym stanie. W ogóle mają pokoje z widokiem na Tatry! Mająich ponoć spory wybór. Zobacz na stronie jest też z pięknym łożem małżeńskim  Podobno panuje tam niezwykły, szczególny klimat. Myślę, że narzeczona byłaby zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor098
Znalazłam fajny pensjonat w Karkonoszach położony niedaleko zamku Chojnik. http://www.rezydencjalawendowewzgorze.pl/ Bardzo ciekawa oferta warta rozpatrzenia. Prócz noclegów można tam liczyć na wiele innych atrakcji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Wysoka w Krynicy Zdrój. Moim zdaniem jeden z najbardziej komfortowych, a jednocześnie najtańszych hotelów w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaKruk
Tutaj znajdziesz ciekawe apartamenty http://pieknekoscielisko.com.pl Ja kiedyś skorzystałam z ich oferty i byłam bardzo zadowolona. Wszystko się zgadzało, wyglądało jeszcze lepiej niż na zdjęciu :) Wysoki standard, komfort to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina345
Mogę polecić Wam Czarną Górę, jeżdżę tam od kilku lat i zawsze mi się podobało :) Są atrakcje dla dzieci, ale przede wszystkim dla dorosłych. Basen, SPA, sauny.. same przyjemności ;) http://www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl/ Sprawdźcie sami, można wyszaleć się na stoku i odpocząć wieczorem w apartamencie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym miejscem jest Hotel Morawa http://hotelmorawa.pl/, super standard i pełno atrakcji obok. pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina [Mogę polecić Wam Czarną Górę, jeżdżę tam od kilku lat i zawsze mi się podobało usmiech.gif Są atrakcje dla dzieci, ale przede wszystkim dla dorosłych. Basen, SPA, sauny.. same przyjemności oczko.gif http://www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl/ Sprawdźcie sami, można wyszaleć się na stoku i odpocząć wieczorem w apartamencie oczko.gif] Byłem w Czarnej Górze, świetna okolica i super atmosfera wieczorami w czasie spacerów np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekiwanski
Morawa i Czarna Góra to fajne kompleksy, konkurencyjne ceny i sporo stoków, nie tylko na zjazdy narciarskie a przeznaczone dla lubiących spacerować po górach :) Lubie tam jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×