Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Peowcy płaczą, że jest TVPis. Ale jak była TVPO, to wtedy było dobrze

Polecane posty

Gość gość

Hipokryci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tę telewizję należałoby zlikwidować bo to zwykła przystawka partyjna. Ja tvp nie oglądałem za PO i nie oglądam za PiS, niech sobie partyjniacy sami słuchają swojej propagandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez mają swój TVN pomijając już fakt, że 80% mediów w naszym kraju, jest w niemieckich rękach. chodzi tu o TV + radia + gazety + brukowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro tyle stacji jest za platformą, to wielki krzyk, że jedna jedyna tvp jest za pisem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a tvn, polsat i superstacja za kim są? a za kim była tvp w latach 2007-2015 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvny, polsaty czy inne republiki albo trwamy niech sobie będą za kim chcą póki nie zmuszają nikogo do płacenia za swoje istnienie ale od telewizji która jest utrzymywana z pieniędzy publicznych i nazywa się publiczną oczekiwałbym że będzie rzetelna a nie co zmiana władzy to zmiana prezesa i dziennikarzy na swojaków. Taka partyjna telewizja "publiczna" to zwykła kpina i dobrze płatne posady dla popleczników władzy obojętnie czy będą z pisu czy z po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAKT24.PL Wydarzenia Polska Wrocław Prezes TVP Jacek Kurski miał wypadek samochodowy. Uciekł do lasu dzisiaj 07:58 Prezes TVP Jacek Kurski miał wypadek! Po zderzeniu uciekł do lasu Nieprędko Jacek Kurski (51 l.) zapomni o tegorocznym festiwalu w Opolu. I to nie tylko z powodu klapy organizacyjnej. Ustaliliśmy, że w poniedziałek ok. 14.00, gdy prezes TVP wracał z festiwalu, służbowa limuzyna z nim na pokładzie uczestniczyła w wypadku samochodowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale świadkowie wypadku zapamiętali jedynie nietypowe zachowanie prezesa, który chwilę po zderzeniu wybiegł z auta i... uciekł do lasu! Co tam robił? Fakt ustalił, że prezes nie chciał, by go rozpoznano. – Kurski między drzewami skrył się i obserwował drogę. Czekał na drugi samochód, który nadjechał po kilkunastu minutach. - Na miejscu wypadku został jego kierowca, ten który kierował służbowym samochodem - mówi nam nasz informator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie do końca
Sam prezes Kurski o wypadku nie chciał z nami rozmawiać. – Nie rozmawiam z Faktem, bo jesteście moim przeciwnikiem procesowym. W wypadku nikomu nic się nie stało, nie ja kierowałem samochodem i nie mam nic więcej w tej sprawie do powiedzenia – rzucił nam krótko po czym się rozłączył, gdy we wtorek wieczorem zadzwoniliśmy na jego służbową komórkę. Do wypadku doszło w poniedziałek ok. 14.00. Auto z Jackiem Kurskim na pokładzie zatrzymało się na poboczu drogi nr 45 (Opole - Kluczbork) na wysokości miejscowości Bierdzany. – Kierowca prezesa, chciał zawrócić, ale nie włączył kierunkowskazu i uderzył w prawidłowo wymijający limuzynę, samochód osobowy marki opel astra – relacjonuje zdarzenie nasz informator. Auto wpadło do rowu i tylko łut szczęścia sprawił, że nikomu nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek Kurski i jego kierowca oraz kierujący oplem z wypadku wyszli cało. Ucierpiała jedynie służbowa skoda suberB i drugi samochód osobowy. Policja na miejsce wypadku przyjechała po ok. 50 minutach. – Policjanci ustalili, że 54-letni kierowca skody, skręcając w lewo uderzył w prawidłowo jadącego opla astrę. Kierujący skodą nie przyjął mandatu, więc został sporządzony wniosek do sądu – usłyszeliśmy w biurze prasowym opolskiej komendy policji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że początkowo 54-latek zgodził się przyjąć mandat, ale po kilku chwilach zmienił zdanie. – Z kimś rozmawiał, ale nie wiem kto to był – dodaje nasz informator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla Rodowicz
Byłam w Opolu na festiwalu i śpiewałam bo był mój jubileusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co to jest telewizja PUBLICZNA? Słyszeliście o abonamencie? Oglądaliście Wiadomości lub Panoramę? Macie pojęcie co tak naprawdę się dzieje w Polsce i co tak naprawde mówi się o Polsce w innych krajach? Otworzcie oczy i uszy, zacznijcie myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to taka telewizja co zmusza Polaków do łożenia na siebie i prezentuje treśc***asujące aktualnej władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nigdy nic nie było niezależne ani obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×