Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Perfumy Paris Avenue

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Co o nich sądzicie? Zamówiłam perfumy na www.edp.pl i czekam i czekam, a status na ich stronie wciąż " w realizacji". Dobrze, że zaznaczyłam opcję "za pobraniem", bo kto wie jaka to firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam z edp24 już kilka razy, przesyłka dostarczana była szybko i zawsze do paczki dodawali jakieś gratisy - próbki kremów, próbki perfum. Jakość tych perfum taka sama jak z FM, wiem bo mam piórnik z testerami od FM . Szkoda, że z Paris Avenue nie ma takich testerków jak w FM, ale dostałam wiadomość, że wkrótce takie próbki mają się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sama jakość jak fm? o kurde, no raczej nie! dla mnie fm już chyba tylko starą sławą żyje, z czasów gdy były to jedyne zamienniki na polskim rynku. uważam, że paris avenue jest zdecydowanie lepsze! szczególnie jeśli chodzi o trwałość zapachów. dla mnie są mega, a fm wietrzeje szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie jakąs listę odpowiedników z paris avenue, plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny noooo! Wystarczy sobie w wyszukiwarce wpisać lista zapachów Paris Avenue! Nie da się tu linka wkleić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damskie zapachy macie tutaj, a męskich niestety nie mam, jakby co, to musicie poszukać w necie ;) PA 176 Armani Idole d'Armani PA 36 Armani Emporio She PA 42 Armani Emporio Night PA 64 Armani Code Women PA 82 Armani Sensi PA 178 Armani Si PA 95 Armani Emporio Diamonds PA 115 Bruno Banani Women PA 160 Bruno Banani Pure Woman PA 108 Cacharel Amor Amor PA 142 Cacharel Noa PA 35 Cacharel Eden PA 151 Calvin Klein Eternity PA 158 Calvin Klein CK One PA 66 Calvin Klein Euphoria PA 195 Calvin Klein Reveal PA 92 Calvin Klein In2U For Her PA 119 Carolina Herrera 212 Sexy PA 7 Carolina Herrera 212 PA 96 Celine Dion Celine Dion PA 4 Cerruti Cerruti 1881 PA 118 Chanel Chance PA 13 Chanel Allure PA 137 Chanel Coco Mademoiselle PA 18 Chanel No5 PA 180 Chloe See By PA 177 Chloe Chloe PA 185 Chloe Love Story PA 127 Coty Vanilla Fields PA 166 Coty Wild Musk PA 171 Coty Masumi PA 174 Davidoff Cool Water PA 12 Davidoff Echo PA 25 Diore Dune PA 51 Dior J'adore PA 50 DKNY DKNY Women PA 93 DKNY Be Delicious PA 179 Dolce&Gabbana Dolce PA 117 Dolce&Gabbana The One PA 167 Dolce&Gabbana Light Blue PA 191 Elie Saab La Parfum PA 105 Elizabeth Arden Green Tea PA 114 Elizabeth Arden 5th Avenue PA 94 Escada Magnetism PA 116 Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini PA 153 Gabriela Sabatini Elegance PA 168 Gabriela Sabatini Bolero PA 172 Gabriela Sabatini Devotion PA 43 Gabriela Sabatini Magnetic PA 55 Gabriela Sabatini Wild Musk PA 71 Gabriela Sabatini Latin Dance PA 86 Gabriela Sabatini Ocean Sun PA 1 Giorgio Armani Acqua di gio PA 176 Giorgio Armani Idole d'Armani PA 36 Giorgio Armani Emporio She PA 42 Giorgio Armani Emporio Night PA 64 Giorgio Armani Code women PA 82 Giorgio Armani Sensi PA 178 Giorgio Armani Si PA 95 Giorgio Armani Emporio Diamonds PA 140 Givenchy Extravagance d'Amarige PA 173 Givenchy Organza PA 74 Givenchy Very Irresistible PA 146 Gucci Rush PA 124 Gucci Flora By Gucci PA 129 Gucci Envy Me PA 164 Gucci Envy PA 87 Gucci Rush PA 148 Guerlain Samsara PA 147 Halle Berry Halle PA 107 Hugo Boss Hugo Deep Red PA 111 Hugo Boss Intense Shimmer PA 181 Hugo Boss Jour Pour Femme PA 88 Hugo Boss Nuit PA 130 Hugo Boss Hugo Woman (red) PA 40 Hugo Boss Boss Intense PA 14 Hugo Boss Boss Woman PA 71 Hugo Boss Hugo XX PA 97 Hugo Boss Femme By Boss PA 121 Issey Miyake L'eau D'Issey PA 135 Kenzo Flower By Kenzo PA 152 Kenzo L'Eau Par Kenzo PA 54 Kenzo Jungle Elephant PA 67 Kenzo Parfum D'Ete PA 143 Lacoste Lacoste Pour Femme PA 159 Lacoste Touch of Pink PA 184 Lancome La Vie Est Belle PA 109 Lancome Tresor PA 150 Lancome Miracle PA 65 Lancome Poeme PA 98 Lancome Hypnose PA 156 Laura Biagiotti Laura PA 83 Laura Biagiotti Venezia PA 110 Mexx Mexx Black Woman PA 99 Mexx Mexx Woman PA 100 Moschino I Love You PA 157 Naomi Campbell Naomi Campbell xxx Narciso Rodriguez For Her PA 139 Nina Ricci Premier Jour PA 2 Paco Rabanne Lady Million xxx Paco Rabanne Xs Pour Elle PA 101 Puma Woman (grey) PA 128 Puma Flowing Woman PA 154 Puma Red&White Woman PA 126 Ralph Laurent Romance PA 155 Thierry Mugler Angel PA 138 Versace Crystal Noir PA 175 Versace Bright Crystal PA 186 Yves Saint Laurent Opium Black PA 75 Yves Saint Laurent Opium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskie też macie ;) PA 321 Lacoste Style In Play (red); PA 354 Lacoste Essencial. PA 599 Thierry Mugler A'men; PA 338 Yves Saint Laurent Opium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA 306 Adidas Active Bodies PA 300 Armani Acqua Di Gio Men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA 376 Armani Code Men PA 516 Armani Code Men Sport PA 379 Armani Emporio He PA 578 Azzaro Chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA 381 Bruno Banani Magic Men PA 311 Carolina Herrera 212 Men PA 301 Chanel Allure Homme Sport PA 380 Chanel Egoiste Platinium PA 349 Davidoff Good Life PA 322 Davidof Cool Water PA 344 Davidof Echo PA 324 Dior Fahrenheit PA 304 Dolce&Gabbana Pour Homme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA 359 Hugo Boss Hugo Men (green) PA 377 Hugo Boss In Motion Black PA 337 Hugo Boss In Motion PA 329 Hugo Boss Boss Bottled (grey) PA 327 Hugo Boss Dark Blue PA 332 Hugo Boss Soul PA 595 Hugo Boss Just Different PA 369 Hugo Boss Energise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA 606 Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme PA 323 Jean Paul Gaultier Le Male PA 341 Joop! Pour Homme PA 334 Joop! Nightflight PA 376 Paco Rabanne Invictus PA 307 Kenzo Pour Homme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA 305 Lacoste Pour Homme (grey) PA 321 Lacoste Style In Play (red) PA 354 Lacoste Essencial PA 599 Thierry Mugler A'men PA 338 Yves Saint Laurent Opium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, gdzie można zamawiać perfumy Paris Avenue? Czy są dostępne gdzieś w internecie? Ma któraś aktualną listę zapachów? Dostałam jakiś czas temu jeden flakonik od koleżanki z pracy i chcę więęęęcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie da się wrzucić linków, bo kafeteria uznaje je za spam, więc musisz sobie wstawić kopki w miejsce spacji ;) katalog perfum jest dostępny tutaj: katalogperfum cba pl, a jak już znajdziesz swój zapach: edp24 pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gabrysia
Polecam perfumy Panthera DE LUXE PA 101 . Od lat używałam perfum Puma Woman tzw. "szara" które teraz są niedostępne. Poszukiwania dobrego zamiennika tych perfum zakończyły się właśnie na tym zapachu tj. Panthera De Luxe , trwały, świeży cytrusowo piżmowy aromat. Polecam wszystkim miłośniczkom dawnej Pumy szarej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramika
Spis co jest czego odpowiednikiem jest w internecie powszechnie dostępny. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Co do perfumerii edp24 to już wielokrotnie zamawiałam i nie było żadnych problemów. Szybko w normach zarówno dostawa, jak i kontakt z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony od Paris Avenue to Cocoe Marybelle oraz Champs 5 oba to odpowiedniki dla Channel pierwsza dla Mademoiselle druga dla słynnej 5. Zazwyczaj kupuję na http://edp24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamluisa

Uwielbiam perfumy z http://edp24.pl/. Moje trzy, absolutne topy:

1. Vanilla Hills (waniliow-kwiatowy zapach)

2.Antilope deluxe (bardzo, kobiecy, seksowny zapach)

3. Szara pantera (świezy, cytrusowy zapach)

Zapachy kosztuja coś w granicach 40-50 zł (!)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybluegirl
Dnia 3.01.2019 o 17:45, Gość madamluisa napisał:

Uwielbiam perfumy z http://edp24.pl/. Moje trzy, absolutne topy:

1. Vanilla Hills (waniliow-kwiatowy zapach)

2.Antilope deluxe (bardzo, kobiecy, seksowny zapach)

3. Szara pantera (świezy, cytrusowy zapach)

Zapachy kosztuja coś w granicach 40-50 zł (!)

 

Oooo z tej trójki znałam tylko Szarą Panterę, którą też bardzo lubię. Ostatnio z edp24.pl zamawiałam próbki, ale chyba ponownie muszę zerknąć na ich pełnowymiarowe zapachy. Dzięki za polecenie! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybluered
Dnia 3.01.2019 o 17:45, Gość madamluisa napisał:

Uwielbiam perfumy z http://edp24.pl/. Moje trzy, absolutne topy:

1. Vanilla Hills (waniliow-kwiatowy zapach)

2.Antilope deluxe (bardzo, kobiecy, seksowny zapach)

3. Szara pantera (świezy, cytrusowy zapach)

Zapachy kosztuja coś w granicach 40-50 zł (!)

 

Oooo z tej trójki znałam tylko Szarą Panterę, którą też bardzo lubię. Ostatnio z edp24.pl zamawiałam próbki, ale chyba ponownie muszę zerknąć na ich pełnowymiarowe zapachy. Dzięki za polecenie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameli

Ktoś probował może cocoe marybelle albo chelio? Te mi póki co wpadły w oko z tego edp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×