Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Persefona pod ziemię się zapadłaś?

Polecane posty

Nie oczekuję wiele, wiersz lub kompozycję. Poprzednie słuchałam, niezłe:). Jednak by określić jakość utworów wpierw należałoby się na tym znać, a ja jestem laikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Burczy mi w brzuchu i zjadłabym kotlecisko na srebrnym półmisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, przepraszam Xen :classic_cool: Kobietą jesteś? Pytam bo chyba zawsze bezosobowo piszesz lub nie zwróciłem na to uwagi. ;) A xen... prawie jak Ken. Ale jeśli wolisz... to ok. :D EDIT: xen dziś Ok, jesteś kobietą. :) Zamów sobie kurczaka:classic_cool: Jeśli mieszkasz w Polsce to do Tesco możesz skoczyć. :D EDIT2: kurczak okazał się kotletem, chyba też jestem głodny i pojadę po ptaka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co mi kurczak,jeszcze z tej badziewnej sieci:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie planuję żreć o tej porze:), do rana dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj kupilem wielki kebab z frytkami i salata za 5,50 mialem na caly dzien, dzisiaj w ogole glodu nie czuje, 6 na dwa dni :D. Zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gronie facetów to wolę nie zdradzać"tajników" własnego meni:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ja tam facet, ja pedal zwykly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało kto preferuje zieleninę, a mięso od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie miesa w ogole nie preferuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko:), a ja czekam na odpowiedź Persefony:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem sobie zjesc mieso jak sie ma ochote, ale nie zeby to byl glowny posilek, nic sie nie poradzi na to, ze mieso jest tak dostepne i ze na wiekszosci albo na wszystkich farmach czy kij wie gdzie oni to robia wszystko, hoduja tylko po to zeby zabic. To jest jakas masakra. Rozumiem zjesc sobie jakiegos baranka, albo kaczke, czy nawet piers z kurczaka, ktora ubostwiam, ale zeby jesc swinie? :O Przeciez to okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szczerze powiedziawszy to rzygam juz tym schabem, cale zycie bylem p*****lniety i to zarlem, a dzisiaj czuje ze to zwykly syf jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso może być głównym posiłkiem, nawet w porze kolacji, ale nie w Europie a w krajach mniej rozwiniętych. To inna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale widzialas zeby w takich krajach hodowali swinie? Jak sobie pomysle, jaki musialbyc dziki czlowiek, ktory zabil i posmakowal swini, to mi sie rzygac chce. A to nasi przodkowie. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynicfm dziś No dobra, ale widzialas zeby w takich krajach hodowali swinie? Jak sobie pomysle, jaki musialbyc dziki czlowiek, ktory zabil i posmakowal swini, to mi sie rzygac chce. A to nasi przodkowie. Wstyd x Oj tam oj tam, nie jadłeś chyba swojskiej kiełbasy i kaszanki:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadlem, i nie tylko, bo szynki, boczek, wszystko swojskie mialem i nawet lepsze niz swojskie, bo takiego sie nigdzie nie dostanie. Jezus, chcialbym sie przeniesc gdzies do swiata gdzie nie ma miesa a sa warzywa, jajka, ryby, ale nie ma swini. Krowa jest z******ta, bo daje mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle, jak można pieprzyć o świniach i kiełbasie. Opanujcie się panowie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem, ze nie jestem panem, tylko pedalem :D. A ta temat swini i kielbasy ty zeszlas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajmy poziom:), bo moja ulubienica nic tutaj nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom jest najwyzszy, to ty zaczynasz pieprzyc o kielbasach. Najpierw mowisz, ze malo kto lubi same warzywa, a mieso okazyjnie, a sama pokazujesz swoje instynkty dzikusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od dziś wiadomo że najlepsza kiełbasa i wyroby wędliniarskie są tylko z Niemieckich świń lub innych europejskich świń lecz wtedy gdy świnia taka jest pochodzenia Niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×