Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieniądze robią przyjaciół

Polecane posty

Gość gość

taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze ale odkrycie dostaniesz nobla :D sorry człowiek urodziłeś się wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos u mnie się to nie sprawdziło, jak byłam biedna jak mysz to miałam dużo przyjaciół a jak stałam się kasiasta- nie wiem jak to nazwać bo sprzedałam dużo ziemi pod supermarkety to zrobili sie zazdrośni i zawistni.Nie mam przyjaciół wcale, jedna para czasem do mnie przyjdzie tak raz na 2 miesiące albo rodzice przychodzą do mnie.Pozatym nikt.I co ? Jak to wytłumaczyć mądrale ? Mówimy o faktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu: wygooglaj sobie znaczenie słowa "przyjaciel' i dopiero potem próbuj coś sam napisać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłaś biedna to nie miałaś przyjaciół,tylko znajomków,którzy cieszyli się,że jesteś tak samo biedna jak oni,więc byli zyczliwi.Teraz jak masz pieniądze to wiadomo,polska zawiść ale dzięki tym właśnie pieniądzom możesz sobie stworzyć nową grupę przyjaciół,których będziesz mieć tylko dla tego,ze masz te pieniądze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale 90% przyjazni opiera sie m.in.o podobienstwo klasowe. Przyjaznic sie warto z osobami o podobnym statusie bo niestety osoba bogata nie pojedzie z biednym przyjacielem na wakacje do kwatery 2x2. Biedny bedzie oniesmielony rozmowami o kupnie auta z salonu czy basenem w domu gdy on ma tylko na rachunki. Z reszta bzdury o wiecznej przyjazni to ladna bajka. Mam kolezanki od kilkunastu lat te same. Lubie je, pomagamy sobie ale nie nazwe ich przyjaciolmi. Nigdy nie zaufam im w 100, nie zwierzam sie z rzeczy ktore chce ukryc o dobrze na tym poki co wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×