Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

pierwsza rocznica ślubu - jak uczcić?

Polecane posty

No właśnie jak waszym zdaniem najlepiej spędzić ten dzień? Robiłyście jakieś niespodzianki mężą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och faktycznie porzucę wszelkie zajęcia i poświęcę się wyłącznie Twojej jakże trafnej sugestii – dziękuję Ci ogromnie bez Twojej bezcennej rady moje małżeństwo - co ja mówię całe życie by się skończyło, zawaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam z kolei radze poćwiczyć czytanie tekstu ze zrozumieniem – bo mam wrażenie że mówicie jakby nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megaan, my dziś mamy rocznicę, co prawda nie ślubu, ale też okrągłą i znaczącą. Idziemy na obiadek do dobrej restauracyjki, a wieczorem pewnie winko, świece i ... bita śmietana, hehe :D Jak dla nas idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś taka harda i przemądrzała to sama sobie wymyśl co robic w rocznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeenka
na obiadek będa flaczki oraz bigosik. nasza restauracyjka miesci sie przy trasie kielce-wąbrzezno. moze potem moj MIS zabierze mnie do makdonalda... a wieczorem po posmarowaniu obficie odbytu bitą śmietaną zapodamy sobie z misiem doodbytniczo świeczuszki, odpalimy je i wykonamy taniec godowy przez domem sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ wieczorkiem,świeczusie,bitka śmietanunia, } Wkradł się bład, powinno być bitusia śmietaniusia i wieczorkusiem. :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeenka
zazdrościcie mi i misiaczkowi pierwsiuszej roczniczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre dobre :) Do Kielc mamy troche km, więc nie trafiłeś człowieczku :P Nie ma co przesadzać, wystarczą dwa zdrobnienia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeenka
ponieważ do kielc mamy18 kilometrusiów, misio dzisiaj zapożyczył od sąsiada WSK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle pospacerujemy do knajpeczki z buciczka, mamy bliziutko :P A może taksusią, okaże się wieczorkiem :P Jedzonko mają śmaczniusie i pyszniutkie :P A portfeliki wypchane, więc cenusie nie będą nazbyt miały znaczonka :P Podoba mi się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×