Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloughi

Pies czy suczka??????????????????????

Polecane posty

Gość sloughi

Co byscie wybrali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
a powiesz krotko dlaczego? mam problem i nie potrafie sie zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczke
sa wierniejsze, latwiej je ulozyc, pokorniejsze psy sa czasami nie do okielznania jak w zyciu, no! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
glosujcie prosze :) kazdy kij ma dwa konce, jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psa
poniewaz z suczkami jest spory problem przy cieczce i czesto bywaja zazdrosne o jednego z panow i bywaja bardziej agresywne wobec dzieci no ale to tez zalezy od rasy jaka wybrales /as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
rasa, tak, konkretna, nawet bardzo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na miekko
Suczki sa fajniejsze, jednak zeby uniknac klopotow z ciekczką, mozna ja wysterylizować. Moja suczka jest mala wiec nie robilismy tego zabiegu, ale trzeba ja pilnowac dwa razy w roku. Cieczka trwa az 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
dotychczas w zasadzie zdecydowana bylam na suczke, teraz zaczynam sie wahac... to psy mysliwskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutenmorgen
Zalezy co sie woli. Suka jest zwykle bardziej przywiazana , ulozona i posluszna , a pies jest wiekszym wariatem i ma swoj wlasny leb , wie wszystko lepiej ;) Ja tam wole psa , bo lubie indywidualizm. Nie ma to nic wspolnego ze szczeniakami albo ich brakiem w moim przypadku. Jak zdecydujesz sie na suke , a nie zamiezasz rozmnazac , to lepiej wysterylizowac , bo czesto sa problemy z rakiem macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
tak, wiem wszystko o sterylizacji, ale mam pytanie co do psa teraz: czy zdarza sie, ze szaleja i jak wyczuja suczke w rui uciekaja? i jak jest z ich popedem sex ? ;) nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia.....
Mam suczke naprawde jest super,wierna lagodna dla dzieci z cieczka niema wiekszego problemu w sklepach zoologocznych sa specjalne majteczki na cieczke (poprostu wklada sie w nie wkladke chigieniczna),ale lepszym rozwiazaniem jest zastrzyk daje sie go raz na pol roku i ma sie spokuj kosztuje okolo 25 zl! lub kastracja ale to kosztuje okolo 250 zl pozdrawiam renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na miekko
Psy maja wade a mianowicie lataja za suczkami, mojej sasiadki pies ostatnio poszedl za jakąs suczką i zablądzil, ale na szczęście znalazl kilka kilometrow od domu . Gdybym miala wybor, wybralabym suczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy smierdzą
tylko suczke!!!!!!! sluchaj ja mam i suke i psa i powiem ci jedno ...juz nigdy bym sie nie zdecydowala na psa bo one poprostu cuchną!!!nie pomoże ka[piel bo zaraz znowu zaczyna smierdziec...to chyba od jego genitaliow:))) zreszta pytalam weterynarza czemu on tak smierdzi to mi powiedzial ze psy tak maja bo wydzielaja wiecej i bardziej intensywne hormony a suczka???wystarczy wysterlizowac i jest naprawde cudowna poza tym suczke mozna glaskac po brzuszku no a pisiura to ja sie brzydze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
a wlasnie :) wzgledy estetyczne tez istotne sa ;) dzieki za opinie, prosze o wiecej :) pozdrawiam, wszystko sobie konotuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wzięłambym (po raz drugi) sunię, chociaz myśliwiec to i tak zbyt przytulny nie jest, ale pies to już w ogóle byłby latawiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy smierdzą
poza tym okropne jest jak głaskasz psa a "ON" zaczyna wychodzić i w całej okazałości jest na wierzchu, do tego cały różowy:)))OKROPNOSC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzie mieszkasz???? bo jeżeli masz dom z ogrodem, bądź działke, albo jeżdzisz do kogoś.. to niestety pies ci podleje wszystkie drzewka i ci uschną... zaznaczają teren. z suczką nie ma tego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy smierdzą
aha i jeszcze wazna sprawa psy lubią obsikiwac meble wiec kolejny minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
wlasnie, to jest problem wszystkie iglaste drzewka padaja :( a czy suczki nie kopia dziur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutenmorgen
mam psa mysliwskiego , samca swir i latawiec , ma sprezynke w dupie , nie moge go w ogole spuscic ze smyczy na normalnym spacerze , chyba ze na jakiejs wielkiej polanie , bo lata za wszystkim ,, co sie rusza. Ale nie zamienilabym go na zadnego innego ! Co do uciekania , ze smyczy ci zaden pies nie ucieknie , chyba ze jest dla ciebie za silny albo nie uwazasz na niego w czasie spaceru. Po to pies ma smycz , zeby go mozna bylo kontrolowac. Moj pies jest bardzo silny , ale nie ma to tamto , zadnego biegania za sukami nie ma , bo na niego uwazam. oWSzem , ciagnie zawsze w kierunku suki z cieczka i piszczy , jak go odciagam , ale to ja trzymam smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na miekko
Suczki tez znaczą moczem swoj rewir, ale nie obsikują drzew, kół samochodów, budynków. Sikają grzecznie na trawniku, piasku, ziemi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopanie dziur od płci nie zależy :) tylko raczej od temperamentu i upodobań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy smierdzą
a czemu mialy by kopać dziury???:))) mialam juz dwie suczki i zadna nie kopała chyba ze kupisz jakiegos np jamnika to z tego co wiem to ona maja zamilowanie do kopania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
no tak, jamniki to nawet zakopac same sie moga :D wszystkie Wasze opinie sa dla mnie wazne a pies, choc mysliwski do bardzo silnych nie nalezy ;) taki sobie- piesek maly to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na miekko
Do gutenmorgen. Oby wiecej wlascicieli psow mialo podobne podejscie jak ty. Jako wlascicielka suczki, musze powiedziec, ze wiekszosc wlascicieli psow nie pilnuje swoich pupili i niekiedy patrzą a nie reagują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutenmorgen
Wiem - i powinny byc jakies alimenty od takiego psa zapladniacza osiedlowego. To moze by sie jakos pilnowali wlasciciele. Wiem , z jakim uporem pies ciagnie do suki , ale to trzeba po prostu przewidziec. Zreszta tu gdzie mieszkam to wlasciciele suk dla wlasnego bezpieczenstwa po prostu daruja sobie wieksze spacery przez te 3 tygodnie - tylko siusiu , kupke i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na miekko
Moja suczka kopie jak znajdzie jakąś norę w lesie, zawsze patrze na nia z podziwem a potem kąpanie, bo brudna jak siedem nieszcześć. To sie jednak rzadko zdarza. I namiętnie lata za kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałam ten sam problem, ale w końcu zdecydowałam się na psa rasy shi-tzu. Jest rewrlacyjny! Niesamowiciw szybko się uczy, bardzo pojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloughi
ciekawe, to, co piszecie, uwielbiam czytac o zwyczjach, czasem smiesznych, dziwnych- zwierzat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×