Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pies od kilku dni wyje u sąsiada w bloku...czy zareagowalibyscie?

Polecane posty

Gość gość

nademną mieszkanie wyżej ciągle slysze od kilku dni wyjącego psa..i ten pies wyje cale dnie i w nocy...tak jakby byl sam czy cos..nikt nie reaguje chyba..a ja nie znam tu nikogo z sąsiadów....co byscie zrobili na mym miejscu?zal mi psa..moze jest sam..bez wody albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź zapukaj do tego mieszkania, zobaczysz czy ktoś jest czy nie, jeżeli ktoś Ci otworzy, to zapytasz czy wszystko w porządku bo pies bardzo wyje i Cię to zaniepokoilo. Jeżeli nikt nie otworzy to ja bym do sąsiadów próbowała, wiesz, przecież tam mógł ktoś zaslabnac czy coś i tak leży bez pomocy a pies wyje. Nic nie robienie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że nie znasz sąsiadów, to nic nie szkodzi, przecież chcesz pomóc. Odwagi i idź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto zareagować, może pies rzeczywiście cierpi, koniecznie trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś się stało właścicielowi?Ratownik z pogotowia mówił,że kiedyś pies wył,bo właściciel leżał nieprzytomny,a sąsiedzi zareagowali i uratowali tego biedaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa sie nie uciszy będzie wył to będzie i nic mu nie zrobicie co mandat mu dacie czy do sądu go podacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawiaj się tylko zrób coś. Może pies jest sam albo rzeczywiście coś stało się właścicielowi. Odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że zareagować - podejść, zadzwonić, zapytać czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku dni to jusz nierzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×