Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pilne komornik

Polecane posty

Gość gość

witam, prosba o info, mam komornika, z powodu kredytu i braku pieniedzy na jego spłatę, udało mi sie znaleźć prace na umowe śmieciową, podałam siostry numer konta, czy jest jakies ryzyko ze komornik sie o tym dowie? ma prawo to ściągnąć z jej konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tak. Komornik z firmy dowie sie na jakie konto ci firma kase wplacila i sru po kasie. A ze komornik w tym kraju to swienta krowa wiec siorka zostanie bez kasiorki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zgłoś upadłość konsumencką jak nie możesz spłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciągu 4 miesiecy juz mi tak przelewali i nic, od razu wypłacałam, to co zabierze jej teraz 4 moje pensje których już dawno nie ma u niej na koncie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za Kafeterie zapłaciłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc, a nie głupie docinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jej kasiorka jest na koncie ,siory i jej zajuma komornik,jak sie kapnie ze masz jakies konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Kafeteria jest płatna. To ty o tym nie wiedziałeś, lepiej podaj jakieś fałszywe konto, bo jak komornik wlepi ci odsetki to pożegnaj się z mieszkaniem. Ja mam to zapłacenia 1600 zł z ilość postów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam przykład o co mi chodzi - na siostry konto wpływa 1000 zł , które tego samego dnia wypłacam, ona ma na koncie 4000, i tak przez 4 ms, póki co cisza ...mają prawo śćiągnąć z jej konta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie dziwie ze pracodawca zgodzil sie przelewac kase na nie twoje konto. chyba ze nic o tym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto to nie wszystko. Dogadaj się z pracodawcą i podpisz umowę na siostrę, a ty będziesz pracować. Jak przyjdzie zajęcie komornicze do firmy to numer konta cię nie uratuje. Przy umowach cywilnych może zabrać ci wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ilosc znaków sie tu płaci, wiec nie wypisujcie głupot, bo szkoda kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konto można podac jakie sie chce w pracy, na umowe zlecenie . to co ma teraz zrobic siostra? jak to sie wyda za miesiac, albo za poł roku, to co oni jej zabiora moja pensje razy tyle miesiecy !!!!???? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,to prawda,u mnie byl komornik ale za kafeterie.tez mi naliczyli za ilosc postow:Ojednak udalo mi sie rozlozyc platnosc na raty,w 2028 bedzie splacone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik wysyła pismo do firmy. Wtedy firma na mocy wyroku 100 zarobków ze zlecenia wysyła do komornika- omijając twoje konto. Chociaż podałabyś konto papieża nie ma to znaczenia bo i ta kasiora pójdzie zamiast do siostry to do komorasa. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, narazie jest cisza - boje sie ze moga jej zabrac z konta np 5 moich ostatnich pensji które już dawno wypłaciłam przeciez, to moja najwieksza obawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podliczam rachunek za Kafeterię 45 00000 zł za 5 postów. To prawda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.51 napisał prawdę. Ale Ty widzę nie wiesz, że jest legalne wyjście z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornika należy niezwłocznie powiadomić, że to Twoje jedyne źródło utrzymania. Wtedy komornik zabiera połowę, a jak się dogadasz, to nawet mniej. Mam kilku komorników, więc wiem jak to działa, też mam umowę zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facebook też płatny :O Wszystko staje się płatne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie jest cisza ale to kwestia czasu, nie łudź się. Komornik koniecznie musi zostać powiadomiony, że masz tylko zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakbym teraz zregzygnowała z pracy, to też jej zabiorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tez bede maile platne,chociaz byla debata na ten temat,wynegocjowali,ze samo zalozenie maila gratis i do 3 osob mozna pisac za darmo.chociaz tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teraz zrezygnujesz, to być może jeszcze chwilę to potrwa, nim komornik zobaczy, że można zabrać Ci kasę i weźmiesz całość. Zależy kiedy masz pensję wypłacaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zrezygnuje teraz a kapną sie za miesiac jak juz wszystko mi wypłaca, to z jej konta po prostu jej kase zabiorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto okradasz bank, ktory udzielil ci kredytu. komornik i tak zabierze nalezna mu kase, oni maja takie dojscia o ktorych ci sie nawet nie sni. przymam kciuki za jego skutecznosc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straciłam pracę, męża ...jak nie wiesz to nie osądzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ale sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×