Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tatiana44

Pismo od Get back

Polecane posty

Gość Tatiana44

Witam przyszło wczoraj do mnie pismo z wyżej wymienionej firmy pismo z nakazem spłaty zadłużenia. Nie mam takich funduszy żeby spłacić. Bardzo proszę o pomoc najlepiej kogoś kto był w podobnej sytuacji. Proszę o poradę co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Internetowy GetBack
Witam, piszę w imieniu firmy GetBack. Zależałoby nam na porozumieniu się z Panią, z pewnością wspólnie znajdziemy dobre rozwiązanie. Będziemy wdzięczni za kontakt z Rzecznikiem Praw Dłużnika w GetBack: +48 22 22 77 227.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia2
Chyba nie pozostaje ci nic tylko naprawdę do nich zadzwonić. Może naprawdę zależy im na porozumieniu i uda sie jakąś satysfakcjonującą cię ugodę podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście a ugoda najlepiej by załatwiła sprawę moim zdaniem. No bo co innego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuka
a ja myślę ze firma nie gryzie i warto się z nimi dogadać. znajoma się zadłużyła, zadzwonili własnie do niej z tej firmy (oni wykupili długi) i udało się - miała całkiem dobre warunki spłaty zadłużenia:) także warto się zainteresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też najlpiej próbować ugody. Ja też miałam długi, wiem jak to jest. No ale trzeba je spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety no tak jest że długi trzeba oddawać. Każdemu się powinąć noga może. Jesteśmy tylko ludźmi w końcu. Ważne żeby się potem z tego wykaraskać. Może ugoda to rzeczywiście dobry początek nowego życia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wykiwal getback
Zadnej ugody! Bron Boze zadnego dogadywania sie! Get Back to firma windykacyjna zajmujaca sie skupywaniem za grosze dlugow PRZEDAWNIONYCH! Takiego dlugu sprzed ilus tam lat nie trzeba splacac. Ale jakakolwiek probo dogadania sie moze przerwac bieg przedawnienia i wtedy dlug zostaje "uznany przez dluznika" i trzeba go splacic. Wiem to wszystko bo ode mnie tez chcieli wyludzic kase za dlug sprzez siedmiu lat (!) za nieoplacona fakture. Prawda byla taka ze firma telefoniczna ZAPOMNIALA do mnie przyslac faktury skutkiem czego nie mialem mozliwosci jej oplacenia. Przez 7 lat faktura przelezala w szufladzie w biurze tejze firmy telekomunikacyjnej az jakis imbecyl wpadl na pomysl by dlug sprzedac za 12zl. Tymczasem GetBack zazadal ode mnie ponad 300zl za rzekome karne odsetki choc powinny byc ustawowe. Niestety mieli pecha bo moj brat jest prawnikiem wiec wiedzialem jak debili zalatwic. Wydzwaniali do mnie, slali listy, a ja udawalem ze sie zastanawiam i zadalem listow poleconych (naciagalem ich na kase). Straszyli mnie oszacowaniem majatku, sadami i wciaz prosili o ugode. A brat ostrzegal - zadnej ugody bo to przerywa bieg przedawnienia. Wiec ja nic nie uznalem nawet telefonicznie bo oni nagrywaja rozmowy. Trzeba tylko uwazac na sady internetowe i w razie czego szybko podniesc o przedawnieniu dlugu wtedy sprawa trafilaby do sadu cywilnego w normalnym trybie. Wodzilem debili za nos prawie rok czasu az w koncu zrozumieli ze tylko traca na mnie kase: dziesiatki rozmow tel., dziesiatki listow poleconych, kilkoro ludzi zajmujacych sie moja sprawa, itd. Nic nie zyskali. Poszukaj w necie jak bronic sie przed windykacja. Jak Twoj dlug jest przedawniony to moga Ci naskoczyc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wykiwal getback
Sprawdz co to za dlug i czy jest juz przedawniony. Nie mylic terminu PRZEDAWNIONY z WYMAGALNY. Bo debile z getback probuja wmawiac ze wymagalny trzeba splacac. Bzdura! Dlug wymagalny i przedawniony moze dluznik spracic pod jednym warunkiem - ze dobrowolnie uzna dlug. Jesli natomiast nie uzna to nie ma podstaw do splacania. Zatem wszelkie straszenia get backu sa niczym innym jak wprowadzaniem klienta w celowy blad i proba wyludzenia od niego nienaleznych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wykiwal getback
I jak walka z debilami z get back?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paffel
A skąd masz takie informacje że długi się uznaje albo nie uznaje? Pierwsze syłszę ogólnie. Skoro pożyczam od kolegi np 100 zł i mówię że oddam za miesiąc i on przychodzi do mnie po miesiącu i mówi żebym oddał, to co? Mam mu powiedzieć" sory stary nie uznaję twojego długu"? A co do get back to nie miałem z nimi nic wspólnego bo swoje długi spłacam, ale gdtby się zdarzyło, że miałbym to raczej nie czekłabym aż komornim zapuka do moich drzwi tylko brałbym ugodę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana2
No jest w tym trochę racji że jak się pożycza to trzeba spłacić. Ja sama napożyczałam i niestety myślałam że mi się upiecze. Niestety nie ma tak dobrze. Get Back i mnie znalazło i wydzwaniali do mnie. W końcu wzięłam ugodę żeby mieć już ich z głowy. I wiecie co nie żałuję, bo spłacam powoli. I wcale lekko nie ma, ale przynajmniej wiem że za rok mi się uda wszystko oddać na spokojnie i już nie będą mi zaprządały głowy myśli na temat długu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittkai
można? mozna....tylko trzeba chcieć...generalnei dobrze jest sie dogadywać z takimi firmami bo oni tak właśnie działają....a Get Back widać ze jest nastawiony pro klient...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>można? mozna....tylko trzeba chcieć...generalnei dobrze jest sie dogadywać z takimi firmami bo oni tak właśnie działają....a Get Back widać ze jest nastawiony pro klient...<<< x Zesram się zaraz ze śmiechu :P. x Firma windykacyjna przyjazna dłużnikowi :P :P :P. x Ale Wy namawiacie tych głupich ludzi do ujawnienia się :P. x Oczywiście nie napiszecie, że w przypadku ich milczenia odłożycie ich sprawę na półkę należności nieściągalnych i dacie im spokój. x Najlepiej, by debile same wlazły w wasze łapy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 ma racje wiekszosc firm windykacyjnych sciaga długo przeterminowane, nieściągalne albo po prostu kupuja długi i nielegalnie chca by ludzie to splacali jak sprawa KRUKA i kupna tysięcy kredytów od Getin Noble :O a te pisma, ciągle smsy, ciągle telefony to wlasnie ich metody dzialajace na szarych ludzi, ktorzy srają w gacie przed komornikiem i nie moga spac po nocach albo czują się zaszczuci psychicznie i w koncu godza sie na splate, czesto dwukrotnosc tego co pierwotnie byli winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariula
no nie wiem, sama miałam problem i musiałam dzwonić do GetBacka...nie ukrywam ze nieźle się bałam ale udalo się i się dogadałam ! i wcale dwa razy wiecej nie spłacam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już męczyły i pisma i telefony od get back i w końcu wysłuchałam jaką ugodę mi proponują. Wyszło żeby spłacać po 450 zł mies. Trochę dużo i bym musiała znaleźć sobie jakąś dodatkową pracę na weekendy. Ale co zrobić. Lepsza ugoda niż komornik wiszący na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw idz do prawnika i dowiedz sie czy mają prawo żądac od ciebie jakiekolwiek splaty :D bo czesto jest tak ze te nędzne firemki skupują stare przedawnione długi a potem chca bys splacała drugi raz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszaka
a ja nie sądze że sciągają duże długi...pozniej doczepi się UOKiK i kara nie jest mała....nawet była taka sprawa pare lat temu z jedną z firm. moim zdaniem lepiej jednak zadzwonić i się dogadać jeżeli faktycznie masz dług. Z GetBackiem da się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek27
no mnie np nie stać na prawnika żeby się poradzić. Próbowałam nawet gdzies w urzedzie gminy sie pytac o jakas bezplatna pomoc to powiedzieli że radca ich jest na urlopie o i tyle. A pismo dostałam tydzien temu. Dostaje tez smsy. Nawet nie wiem który to dług, bo miałam 2 niespłacone pożyczki. Gdyby się udało z ugodą to by było dobrze. Wie ktoś jak te raty wygladaja w get back? Np, że można tylko w 3 ratach czy da sie z nimi dogadać że np. w 6 ratach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat masz ten dlug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tifka
hmm no myślę ze dogodnie dla obu stron może być...to nie jest tak że dwie raty i już...warto do nich przekręcić i się dowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1988
inaczej wygląda sprawa jak się faktycznie ma dług. ja np zapomniałam, bo firma mi wysłala opłatę za umieszczenie cv na stronce, a stwierdziłam, że nie zapłacę bo nie byłam dobrze poinformowana, ale pisali jakiś czas i później cisza, póżniej dopiero z getbacka dostałam pismo. i w sumie stwierdziłam, że nie chce mi się łazić po sądach itd tylko już to trzeba mieć z głowy. wnioskowałam o rozłożenie na raty i częściowe umorzenie, ale tylko rozłożyli mi na raty, w sumie dług za niski, żeby umorzyli, ale warto było spróbować ;) czasem trzeba i warto się dogadać, a z getbackiem przynajmniej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian paździoch
getback? naciągacze, niekiedy ociera się to o oszustwo. ugoda z getback to gwarancja straty pieniędzy. a sądu nie należy się bać, getback nie wygrywa tak często jak to usiłuje robić wrażenie. wystarczy wiedzieć jak się bronić, bądź mieć kogoś kto się tym zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Get
Pan z Get bek zadzwonił do mnie z informacją finansową do mnie...a że mam raty w wrocławskim banku to połączyłem tę rozmowę..odpowiedziałem na pytanie na temat daty urodzenia i w dalszej części rozmowy usłyszałem że chodzi o mój kredyt który miałem w euro banku w latach 2009..a że miałem dwie nie spłacone raty w okresie 36 miesięcy to wówczas lichwiarski pseudo para bank zerwał ze mną umowę i wystąpił o natychmiastową spłate,wiadomo nie miałem kilku tyś zł wówczas na od ręki i zrobili mi windykację, sciągnęli wszystko a nawet za jakiś czas Euro bank odezwa się do mnie że mam nadpłatę do odbioru..byłem odebrałem okolo stu zł i dla mnie sprawa uznana została za zamnknięta ,zreszta byłem w banku i przy odbiorze reszty uzyskałem informacje że sprawa zamknięta...a tu mi po 6 latach od zakończenia kredytu dzwoni mało sympatyczny Pan z G...cos i wmawia mi jakieś opłaty że mam im wpłacić..ZDECYDOWANIE ZAPRZECZYŁEM MU i STWIERDZIŁEM ŻE TO POMYŁKA JA MAM ZAMKNIĘTĄ I SPŁACONĄ pożyczkę z EuroBanku i mam dokumenty na to i nie mamy o czym dalej rozmawiać przed odrzuceniem połączneia usłyszałemmało sympatycznym głosem nie znoszącym sprzeciwu że przyśle do mnie grupę interwencyjną... konsultowałem z policją w razie natarczywości mam zgłośić bez wachania interwencję.. Znalazłem dokumenty z banku umowę kredytu i w pkt 9 pisze że cyt: Bank może wystąpić o nadanie bankowemu tytułowi egzekucyjnemu klauzule wykonalności w terminie do 27,07,2009. Wynika z tego że Get ...skupuje jakieś bzdury i próbuje wyłudzać pieniądze na zasadzie nagrania rozmowy podczas której złapany klient przyzna się nie bardzo mi wiadomo do czego ale do czegoś co w świetle prawa będzie wznowieniem jakiś roszczeń.. A tak dzwoniłem do banku i faktycznie coś zostało im odsprzedane z tego co mi umiało dziewczątko w banku, Euro pseudo banku wyjaśnić to odsprzedali moją cesje ww pożyczki Get ....ówno.. K.K Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian paździoch
grupa interwencyjna hahaha trzeba było powiedzieć panu aby lepiej kierownikowi loda zrobił, to może jeszcze awansu się doczeka :) eurobank sprzedaje nie wiadomo co, jakieś śmieci do wyludzenia, jakieś kwoty z księżyca. a potem BEST i getBack wydzwaniają po ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis Getback. Mam z nami problem juz od dlaczego czasu. A mianowicie mialem zadluzenie za jazde bez biletow. Ok moj blad. Kwota z odsetkami urosla po sumy 2000 zl. Splacilem w ratach co do gorsza. W 2012 r wyjechalem do Niemiec a oni mi po uplywie 2 lat zadaja jeszcze 400 zlotych za nie zaplacony mandat ktora dostalem niby w 2013 r w maju, a w tym czasie przebywalem w miejscu pracy a nie w Polsce. Krotko mowiac banda darmozjadow ktorzy chca wyludzic kase i ich nekanie telefonami i nie przyjemne rozmowy. Huj w dupe prowadzącym to firme i zal LUDZI pracujacych w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronce macie bloga, duzo porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie dzwonią od kilku lat. Proszę ich aby poszli do Sadu po nakaz zapłaty. Nie chcą, ale dzwonią a ja jaja sobie z nich robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×