Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarrzyna

Plakaty do lokalu gastronomicznego.

Polecane posty

Gość Katarrzyna

Otwieram mały lokal gastronomiczny i potrzebuje wydrukować fajne plakaty do przyozdobienia ścian. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry punkt w Łodzi na druk wielkoformatowy (A0) w kolorze?Ważne żeby nie było problemow z kolorami i po rozsądnej cenie oczywiście:) Znalazłam jedną firmę: http://www.apla.eu/ może wiecie jak u nich z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny tragiczne, nie dotrzymują terminów. Plakaty fatalne - po paru miesiącach do wymiany. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plakaty w świetnej cyfrowej jakości możesz wydrukować na http://www.eplakaty.pl/ . Mamy też fantastyczne gotowe wzory na ścianę do lokali gastronomicznych. W ofercie jest ponad 10 000 różnych wzorów. Termin realizacji już w 24 godziny ;) Wypróbuj nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reszta rzeczy już przygotowana? :D ja pamiętam jak ja otwierałem to zapomniałem o zmywarkach hahaha ale była wtopa. Ale potem się poprawiłem i zamówiłem takie porządne, profesjonalne od Winterhalter. Mam przynajmniej co wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reszta rzeczy już przygotowana? :D ja pamiętam jak ja otwierałem to zapomniałem o zmywarkach hahaha ale była wtopa. Ale potem się poprawiłem i zamówiłem takie porządne, profesjonalne od Winterhalter. Mam przynajmniej co wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reszta rzeczy już przygotowana? :D ja pamiętam jak ja otwierałem to zapomniałem o zmywarkach hahaha ale była wtopa. Ale potem się poprawiłem i zamówiłem takie porządne, profesjonalne od Winterhalter. Mam przynajmniej co wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Moja siostra swoją restaurację promuje w różny sposób, jednak w kwestii plakatów, ulotek itp. spraw zdaje się na a3extra. Ostatnio zamówiła tam również piękne fartuszki z haftem i wyszły cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka
Dnia 23.09.2019 o 17:49, Gość mania napisał:

Moja siostra swoją restaurację promuje w różny sposób, jednak w kwestii plakatów, ulotek itp. spraw zdaje się na a3extra. Ostatnio zamówiła tam również piękne fartuszki z haftem i wyszły cudnie!

A3extra to moja ulubiona drukarnia, robimy w niej etykiety na przetwory które sprzedajemy w lokalu, plakaty i t-shirty lub inną odzież  z nadrukami dla gości (robimy konkursy itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×