Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha_pytająca

płaski brzuch do lata ze SKALPELEM Ewy Chodakowskiej ??

Polecane posty

HEJ ! Odchudzam się od listopada z powodu lekkiej nadwagi :( ( nie dziwie sie że ją miałam bo ŻARŁAM bez przerwy ) :( Od połowy listopada postanowiłam to zmienić. Zaczęłam o wiele mniej jeść i więcej ćwiczyć. Efekty dało się zauważyć. Obecnie od miesiąca jem 3 posiłki dziennie ( śniadanie, drugie śniadanie i obiad przed 16) w międzyczasie NIC nie jem a obiad to mój ostatni posiłek :) Tak więc od listopada do teraz schudłam niecałe 6 kilo. Efekty widać ale moim marzeniem jest uzyskać całkowicie płaski brzuszek ;) Dlatego mam pytanie czy uda mi się to osiągnąć ze skalpelem Chodakowskiej ? Jak tak to czy jest to możliwe aby w 2 miesiące ? ;) Proszę o szczere odpowiedzi ! I dziękuje tym którzy przeczytali to do końca ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na siłownię zapytaj trenera.Jeśli jesteś z Poznania to znam świetną trenerkę.Nikt z nich nie poleca Chodakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Ja polecam ćwiczenia Chodakowskiej. Ćwiczę z nią od połowy stycznia i schudłam 5 kg, nie stosując żadnej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak skalpel wyrzeźbi brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak 3 cm w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ta chodakowska jest obleśna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodakowska jest skuteczna. Miesiac bez zadnej diety ze skalpelem -5 kg czasem dla odmiany inne jej total fitnessy. Ale zdecydowanie wszyskie czesci skalpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- 8 kg ze skalpelem co drugi dzien plus dieta mz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miesic te 8 kg. Zjadlo mi gdzies czesc postu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał ! Super. Dzisiaj właśnie czytałam na innych forach o skalpelu i podobno w miesiąc u większości efekty są naprawde niesamowite. Mam nadzieję że u mnie będzie podobnie bo mam do zrzucenia jeszcze 6 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Piszę właśnie pracę licencjacką i jeżeli znalazłybyście chwilkę czasu i chęci na wypełnienie byłabym przeogromnie wdzięczna. Bardzo pomoże mi to w badaniach na temat fitness'u u kobiet aktywnych zawodowo. Z góry dziękuję i trzymajcie się ciepło! :) www.ankietka.pl/ankieta/187943/fitness-jako-forma-rekreacji-ruchowej-kobiet-aktywnych-zawodowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczę skalpel 6 razy w tygodniu od 7.05.2017 nie prowadzę żadnej super diety ale piję więcej wody (ok. 2 litrów dziennie ) Jestem mega dumna z osiągniętego wyniku ! Wymiary 7.05.2017 24.05.2017 talia 76 72,4 pas 86 82,6 ramię 25 24,5 biodra 94 91,4 biust 89 82,5 Razem -20,6 cm !!!!!!!! Jestem szczęśliwa, że zaczęłam przygodę z Ewą. Bardzo mnie motywuje. Próbowałam zrobić trening bez niej i szybko się poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×