Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plyny na blizny po tradzikowe

Polecane posty

Gość gość

Polecacie jakies dermatolog mi powiedzial ze zostana mi do konca zycia ..po kuracji... mogla tak o razu czym mam sie myc co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już 8 lat takie czerwone plamki po trądziku. Zniszczyło mi to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o trądzik to ogólnie sam w sobie jest ciężki do usunięcia/zlikwidowania ale bardzo dużo osób boryka się z problemem blizn. Jak na moje warto zastosować kremy lekko wybielające dla takich zaczerwienionych plam a jak to nie pomoże to usuwanie blizn po trądziku wykonują w gabinetach estetyki za pomocą różnych metod - może warto tego spróbować. Tutaj link: http://www.beauty.com.pl/pl/leczenie-tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-kwasy, najlepiej płyn jessnera albo glikol, nie słuchaj, ze nic się z tym nie da zrobić co za bzdury :O Tylko kwasy działają, są tańsze od lasera i oczywiście mniej bolesny zabieg. Po 1 razie nie spodziewaj sięcudów, minimum 5 zabiegów z porządnym kwasem a buźka będzie śliczna. Nie licz na kremy bo to nic nie da. Możesz po kwaszeniu sprobować atnederm, jest świetny plus cały rok flitry plus 50, najlepiej dla dzieci bo inne mają zasyfione składy :O które mają działanie komedogenne tzn zapychają twarz i wychodzą syfki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natixi
Wiem, że w http://arkadia-opole.pl/ się zajmują. Ja tam akurat chodzę na peelingi. Jeśli zajmą się Tobą tak jak mną to Ci nawet ślad nie zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

U mnie na blizny trądzikowe najlepiej sprawdził się zabieg peelingiem węglowy. Bardzo dobre daje rezultaty, blizny sa coraz mniejsze po taki zabiegu i skóra nie jest podrażniona. Byłam w Salon Kosmetyki Laserowej Rzeszów i polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×