Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co chodziłem na siłkę, jak dla kobiet umięśniony facet to leszcz z kaloryfere

Polecane posty

Gość gość

m na brzuchu. Już się przetrenowałem, dzisiaj to odczułem na treningu. Tyle wysiłku, a okazało się, że moja dziewczyna(zresztą jak wszystkie inne) mięśnie widzi w żylastym ciele i kaloryferze. Tyle pieniędzy na darmo, bo leszczyk z wyglądem modela, bicepsem 28 cm w obwodzie, ale żyłką przechodzącą przezez niego, kaloryferem i żyłką na mięśniach skośnych brzucha to umięśniony facet. Jak Maciej Musiał, Justin Bieber, oni są umięśnieni, bo mają kaloryfer przy masie ciała 68 kg, wyższe chucherka przy 78. Pieniądze na karnety, suplementy, jedzenie, a osiągnął bym to co się podoba kobietom siedząc i nic nie robiąc, czasem parę pompek i brzuszków, bo nie żarłbym tyle co podczas treningów. Masakra. Nauczcie się kobiety, że mięśnie brzucha to nie jedyne mięśnie. Widzicie, tu macie takich typowych leszczy z kaloryferami: http://bezuzyteczna.pl/static/content/95c591f72825c0b59fca.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koks natychmiast kojarzy się z pustakiem, więc sam widzisz jak wszyscy ciebie odbierają, słabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma obrzydliwszego widoku niż przepakowany kark z wywalonym bębnem od wp*****lania ryżu z kurczakiem. Ani to nie wygląda dobrze, ani zdrowo. Poza nielicznym odsetkiem blachar rodem z teledysków disco polo nikogo normalnego takie obrzydlistwo nie kręci. Facet jest pociągający z sylwetką pływaka, widoczne mięśnie, zarysowane, ale nie napomopowane i płaski brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No, mniej więcej się zgadzam. Co to za sylwetka, góra mięśni i ten wywalony brzuch? No dobra, jestem mężczyzną i nigdy nie podobały mi się sylwetki, a la Arnold, ale Arnold nie ma wywalonego brzucha :D Te gadki o masie, której de facto nigdy nie spalają, tylko mają nadwagę i to znaczną od piwa i żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogóle mnie nie interesują mięśnie u faceta, ani te żylaste ani kaloryfery ani inne. Ćwiczycie chyba dla siebie a nie dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ćwiczę :D Nie lubię tego. Trochę jeżdżę na rowerze i jakieś pompki, ale na siłę bo nie lubię. Nudne to jest koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najseksowniejsi są tacy co mają swoje własne mięśnie a nie zrobione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie wracając z pracy przejeżdzam obok dużej i popularnej siłowni, zawsze stoje tam na światłach i patrzę na tych ćwiczących za szybą ludzi i tak sobie myśle, że jakby tu postawić przed tą szybą masaja albo szylluka to za cholerę nie wiedziałby o co chodzi. Myślałby pewnie że to jakiś dom wariatów, albo coś w rodzaju więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lecą na mężczyzn z lekkim tłuszczykiem 15%. Okrągła twarz a nie kwadratowa to kręci kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo, że to ma charakter rytualny, żeby deszcz padał, albo nie padał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takich wysuszonych anorektycznych mezczyzn po silowni to kobiety nie lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy do kitu, wolę shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×