Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po ilu internetowych rozmowach zaproponować dziewczynie spotkanie?

Polecane posty

Gość gość

Jak wiadomo najlepiej w miarę jak najwcześniej, ale no właśnie - kiedy dokładnie? Zagadałem do niej w piątek, dużo popisaliśmy, dużo pogadaliśmy w sobotę, więc nasza "znajomość" (o ile można to tak nazwać) trwa raptem 2-3 dni. Chciałbym się z nią zobaczyć i stwierdzić czy warto w ogóle ciągnąć tą znajomość. Czy byłoby nie taktem gdybym zagadnął o spotkanie na naszej trzeciej "rozmowie"? Kurna, taka błahostka, a ja nie wiem co zdziałać. Poradźcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze się wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie masz plany gwałt, porwanie czy tylko morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy się umówili po kilku miesiącach i było warto. Wiedziałam, z kim się spotkam i nie było rozczarowania, znaliśmy się już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaciajadzia
po 5 rozmowach. i niech ci da foto-selfie. Wymysl cos zeby trzymala wdloni dlugopis,jablko,albo szklankę. zeby nie bylo ,ze przyjdzie jakis kaszalot ktory wysyla ci nie swoje zdjecia. Umow sie najpierw na zapoznawczą kawe w kawiarni-30 min. Powiedz jej ze masz tylko 30 min,bo pozniej masz jakas tam sprawe....zeby ne bylo nierzeczne ze uciekasz do lochy. A najwyzej umowisz sie drugi raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
jak najszybciej i nie ma w tym nic złego, ani zdrożnego jeżeli chcesz zaproponować normalne spotkanie, nie seks-randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
babcia jadzia dobry pomysł z tą krótką randką, na wypadek jakbyście nie przypadli sobie do gustu, ale z tym selfie niekoniecznie, wystarczy opisać ogólnie swój wygląd i planowany strój o ile nie wiecie jak wyglądacie, warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@all up Dzięki wszystkim. I przy okazji ważne info, my ze sobą piszemy przez facebooka, także oboje wiemy jak wyglądamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×