Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po laparoskopii

Polecane posty

Gość gość

Hej, jestem 2 tygodnie po laparoskopii woreczka żółciowego, tydzień temu ściągłam szwy (nie byłam u lekarza, znajoma pielęgniarka mi ściągła) powiedziała mi że mam krwiaka, pod pępkiem. To miejsce boli mnie do dziś. Miejsce rany i pod nią jest czerwone, opuchnięte i bardzo twarde, gorące i bolące... Co to jest i co z tym robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy masz swiadomosc ze przez swoja glupote czyli nie pojscie do lekarza, ryzykujesz zycie? to nie chodzi tylko o sciagmiecie szwow a o to by cie lekarz zobaczyl wlasnie czy sie nic nie dzieje. a skoro miejsce jest twarde opuchniete czerwone i bolesne to raczej nie jest zwykly krwiak a mozliwe ze ropien. musisz PILNIE udac sie do chirurga. ropien potrafi doprowadzic do sepsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ropień raczej ropieje, a rana jest sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem po takim zabiegu, dokladnie 1,5 m-ca temu.do tejpory mam dyskomfort przy samym pepku i wyczuwam wyrazne zgrubienie ale zednego ropienia czy zaczerwienienia nie mam. Mimo to juz 4 tygtemu poszlam do przychodni to sprawdzic. Okazalo sie ze to bardzo czesto tworzace sie zrosty, ale uCiebie to wyraznie cos powazniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidze facetow
Ropien moze sie robi w srodku. Nie ma ropa ujscia to rana jest sucha. Ale mozesz poczekac az sie zrobi przetoka :) o ile to ropien, bo bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie, im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama miała jakiś miesiąc coś ją kuło teraz jakiś rok po i nawet blizn nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidze facetow
Jak sie lezy z doooopa na kanapie to sie zrosty robia. Trzeba byc aktywnym oczywiscie w granicach rozsadku. Ja juz po tygodniu delikatnie i uwaznie sie rozciagalam po to by nie miec zrostow. W tym momencie nie mam zadnego ciagniecia, zadnego dyskomfortu, tyle co na skorze mi zostaly blizny. Z tym ze u mnie juz prawie rok od operacji minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, jak wspomnialam jestem 1,5 mca po zabiegu a chodze i wykonuje wszystkie dozwolone czynnosci juz od drugiego dnia po laparoskopii wiec nie mow mi zebym ruszyla doope! Tak goja mi sie rany i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rana jest sucha, nic nie ropieje, jest bolesne zgrubienie i zaczerwienie, boli przy ucisku, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po tygodniu delikatnie i uwaznie sie rozciagalam po to by nie miec zrostow. x jak czytam takie posty to krew mi sie burzy z zazdrosci myslalby kto ze i prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×