Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po przeczytaniu wszystkiego o Ani Przybylskiej i jarku wnioskuje, że nie wierzę,

Polecane posty

Gość gość

że tam była podziałka miłości na większą i mniejszą. Ze wszytkiego, co Bieniuk mówi wynika wg mnie, że to niemozliwe, by np. kochał mniej lub bardziej dzieci lub anię. Wnioskując z jego wspomnień o niej, ona raczej tez nie kochała go mniej, ale inna sprawa, że ludzie najprawdopoodbniej dopiero obicuz śmierci to widzą. Wcześniej, pierdoły jedne, takie jak na kafe, żarty sobie robią. a ja zauważyłam to i na temacie wdow i po takich wywiadach, jak z bieniukiem, że to jest jednak niemozliwe. gadajcie co chcecie, ale śmierć na bank zmienia perspektywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla przykładu powinno się urodzic chore dziecko w rodzinie krolewskiej wymagaja rodzenia downów od zwykłych kobiet, to niech dadzą przykład jak się rodzi i wychowuje takie dziecko pod każdym względem jest tym ludziom łatwiej. drażni mnie to. tyle mają, ciekawe czy doceniaą. ciekawe czy kochac się umieją. nie wierzę, że rodzice kate nie wrzucili jej celowo do tamtej szkoły, zależało jej tylko, by srac dzieciakami, to i pewnie je kocha bardziej;-/ tak to jest, jak ludize mają taki nadrzędny cel, to i póxniej tam emocje definiują dla większości ludzi jest to kwestia neutralna jak dla mnie, czy gina czy nie, i tak są w stanie szybko się pocieszyc, ak wynika z tego, co na kafe przeczytałam od początku jak tu zaglądam. partnerzy i znajomi i tak są dla was rzeczą wymienną, bo macie rodziców i dzieci i gdy tak o tym czytam, tylko przekonuję sie, ze nawet na to nie zasługujecie, bo wasi rodzice i dzieic nie są ludxmi innymi niż pozostałe osoby na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezpieczna jestbtylko kobueta bezdzietna, bo wszelkie komplikacje w życiu społecznym, z kobiecością i męskoscia, ustosunkowanie do kobiet jako inst społecznych itd, wszystko kręci się wokół zagadnienia ich rozrodczości. kobieta bezdzietna automatycznie stoi poza tą dyskusją, bo wszytsko, co np. JKM i inni islamiści lub proislamiści mają do powiedzenia na temat kobiet, dotyczy kobiet matek wyłącznie a ja czytając kafe juz nawet wiem dlaczego islam chyba się narodził z lektury kafeterii, bo ja sama mam ochotę kazac tutejszym babom rodzic w bólach, pękać po odbyt, a nastepnie gwałcić je w dupę, bo zasługują, by ssać z wdzięcznościu fiuta za to, ze wogóle maja te swoje zasrane dzieci ze strony faceta, żaden rodzic ani dziekco nie da cie tego fundamentu jakim jest małżeństwo, aone tego nie docenaiją moge przyłączyc się do mężczyzn w ich walce przeciwko emancypaji,, ale musze pozostać wtedy bezdzietna, bo to mnie suatwi w społecznie lepszej sytuacji od dzietnych mężczyzna i bezdzietna kobieta mają społecznie ten sam status dopiero dzietna schodzi o stopień niżej od faceta, dopóki nie ma dzieci, to kontrowersje wokół zjawiska kobiecości nie dotyczą jej i dlatego społecznie bezdzietnosc jest bezpieczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę, że Jarek znajdzie kogoś miłego. nie mam żadnych wątpliwości, że on j a kochał jak trzeba, tylko martwi mnie, ze ona jego najpewniej nie, gdyż jako matka, słą rzeczy musiała być emocjonalnie limitowana. Zwłaszcza jako wieloródka. Tak bardzo spieszyła się, byle zdąrzyć anrodzić zanim umrze,czego się spodziewała...Boże jak daleko sięga ludzkie poświęcenie...nie wyobrażam sobie jak jej musiało na tym zależeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że w obliczu smierci więcej mówiła o dzieciah dlatego, że mają prawo mniej rozumieć i przez wzgląd na słabszą jeszcze strokturę psychiczną potrzebowały jeszcze ostoi jaka była dotąd matka, a jaka nagle przyszło im stracić. Dlatego sie na nich skupiała, ale sądzę, że wiedziała, że nie jest wcale mniejsza to strata dla Jarka. Nie sądze też, by łatwo przyszło jej się z nim rozstac. WIele czytałam wpsomnień o Niej i wiem, że najprawdopodobniej kochali się idealnie, choć nie mogę miec100pewności, bo nie znałam ich osobiście musiałabym zadac kilka pytan osobistych , by to wiedzieć, załuje, że nie mam okazji ku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym filmu o Ani oraz, by pod koniec filmu był wywiad z Bieniukiem, fragmenty wywiadów z jej bliskimi, wspomnienia itd. Nie mogę się doczekac. Na pewno pójdę do kina. Ale wstrzymano podobno pracę nad filmem. Liczę, że w ciągu 3 lat jednak powstanie on. Chciałabym równiez, by w telewizji lecialo więcej filmów z jej udziałem, połowy nie widziałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym filmu o Ani oraz, by pod koniec filmu był wywiad z Bieniukiem, fragmenty wywiadów z jej bliskimi, wspomnienia itd. Nie mogę się doczekac. Na pewno pójdę do kina. Ale wstrzymano podobno pracę nad filmem. Liczę, że w ciągu 3 lat jednak powstanie on. Chciałabym równiez, by w telewizji lecialo więcej filmów z jej udziałem, połowy nie widziałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest OWIECZKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to prawda, że kultura islamska zakłada, że kobietę dla zdrowia należy napierdalać. Po części zgodzę się. nie jedna lepiej by funkcjonowała. Po wnikliwej analizie przeróznych problemów poruszanych na kafe stwierdzam, że baby ostro pierdolą, jak solidnie jebniete w łeb. I rację mają panowie martwiący się o to, że znajdą jakąś materialistkę, co tylko daj i daj i chce i więcej. Nie dotyczy to tylko pieniędzy. Kobieta jest manipulantką i hipokrytka o podwojnej moralności. Chcę, by dawano jej amcierzyństki, ale jak przedszkolanka pójdzie na wychowawczy, to plują. WIdac tu takie tematy czasem. Chciałaby organów dla swoich dzieci, ale od swojego dziecka by komus nie dała.Kobieta dla siebie zawsze ma usprawieedliwienie, a dla faceta nie ma nigdy usprawiedliwienia. Ona przezywa przygodę, bo brak jej czułości,a facet ZDRADZA itd. Nie umieją spojrzeć z innej perspektywy jak swoja własna, co widziałam np. na tematach zakładancyh przez nieszczęśliwych mężów. Ogólnie kultura przyspisuje wszystko co najgorsze facetom pomijając niczym najmroczniejsze tabu fakt, jakie są kobiety w zwykłych, niepozornych, prostych sytuacjach. A diabeł tkwi w szczegółach, moi mili. To, ze kobieta najpierw mówi rodzicom, że jest w ciązy, potem ojcu dziecka, już jest alarmujace dla Niego. Tak zrobiła np. Alicja Bachleda Curuś (ciekawe nazwisko...hmmm...curuś.., córuś mamuni, córeczk rodziców, psia amć). Oburza mnie to. Skoro maz dla żony nie jest najwazneiszy, zona dla męża, tez nie musi byc najważniesza,a facetom naprawde chodzi o niewiele. Ale kobieta,w swej rzekomej emocjonalnej szczodrości w praktyce okazuje się mieć zawsze usprawiedliwienie dla swych limitów, bo dziecko, bo głowa, bo dziecko, bo mama, bo ja, bo dziecko. I islam wskazuje, że nalezy tłuc zonę bez powodu, bo ona i tak powinna sama wiedziec za co. Zawsze jest za co, zwłaszcza, jak kobieta jest dzietna, bo wtedy jej argumenatcje sięgają granic absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka owieczka, kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mwoie sie o zmarlych zle ,ale anne kazdy w 3-miescie znal z mlodych lat koks, sex itd... ale miala talent ze sie wybila! TYLKO SZKODA ZE TAK SKONCZYLY; ALE PO CZESCI SOBIE POMOGLA ZYCIEM SWOIM NARKOTYKI SZKODZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś z trójmiasta? poważnie, ćpała kiedys? wow..skad wiesz, weź coś opowiedz więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie trzymała sie z bujakiewicz,a to zawsze mi się wydawało podejrzane coś mogło w tym byc, co piszesz, bo zawsze wydawała mi się mieć w sobie coś z blachary wizerunek elegantki piastowały tylko media, a ona prywatnie była kims po solarze nie zmienia to tragedii tej rodziny, ale w sumie składa się to wszystko w kupę Ale Jarek ma klase. Skoro ona miała takiego faceta, to znaczy, że siła rzeczy musiała mieć też trochę klasy. Pytanie brzmi, czy zasługiwała i doceniała? Mam nadzieje, że tak i chce w to wierzyć. Czekamy na film. I liczę na jakis wywiad z Bieniukiem, bo moja ciekawosc nie jest zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jak cpala i szlajala sie ze smietanka ktora koksowala z oliwy i z sopotu jak masz tam jakis znajomych w wieku 40 lat to sie dopytaj jak imprezowala :-)) MOZE JA ZNAJA WLASNIE Z TEJ STRONY narkotyki niszcza trzustke zrezsta caly organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sugerujesz? że za co? mi zawsze ta cała historia wydawala się za piękna, by mogła byc prawdziwa. Zawsze węszyłam, że tam musiało byc cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie stres to musi byc dla tego Bieniuka. Gdyby cos mu się stalo, to dzieci zostają osierocone, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też on wzrusza. Ciekawe jak się pożegnali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w świetle tej wiedzy, którą mam obecnie skłonna bym była odwołać złe rzeczy, jakie wypisywałam o przybyslkiej, ale wciąż nie jestem do końca pewna chciałabym zaczekać na film z moją finalną oceną tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ NIE JEDEN PO zonie plakal, lansuje sie by jakas laska z kasa poleciala na niego , i bedzie zakochany bardziej niz w annie :-))) SCIEMNIA Z TA MILOSCIA I PRZESADZA ZA MAX 5 LAT BEDZIE OJCEM NASTEPNYCH DZIECI !!!! oby narkomanki zas sie nie poszukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taci swiety dzieci umial zrobic a ozenic to sie nie potrafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już z tą przybylską debilko pieprznięta, chooy kogo obchodzą twoje farmazony, nikt nawet nie czyta tych twoich idiotycznych monologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włąśnie widzę;-) to co, że się nie ożenił? to akurat wyznacznikiem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to,że cpala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×