Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Po tym co tu czytam to się tak bardzo cieszę z braku faceta

Polecane posty

1. temat o tym, że facet pierdzi i beka :O :O :( dla mnie to oznacza kres zauroczenia, motylków w brzuchu, wzajemnego szacunku 2. facet niby narzeczony wziął kobietę do domu, ale wydziela jej kasę, każe prać, gotować, sprzątać, spółkować, za darmo, on dużo zarabia, ona biedna studentka - mam kasę na siebie i nie muszę być zależna od faceta, a na pewno nie będę tyrać na jakiegoś gacha, niech mamusia mu sprząta albo sam sobie, ma dwie rączki 3. facet egoista w łóżku, wpycha kobiecie fujarkę do ust - to też poniżej pasa, na co facet, skoro nawet w łóżku nie umie się wykazać? Podsumowując : zupełnie nie warto być w związku, nie warto mieć faceta, kosztem swojej urody, młodości, szczęścia, spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę istnieją fajni faceci :) mają swoje wady, ale można z nimi współpracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reakcja ukochanego mężczyzny na pieszczoty, Jego podniecenie i pożądanie kobiety, którą kocha. To, że penis w moich ustach jest mój i tylko mój. Smak, zapach, dotyk zadbanego, ukochanego ciała. To jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To, że penis w moich ustach jest mój i tylko mój" Wczoraj innej, dzisiaj Twój, jutro kto wie czyj :O można brać do ust fajniejsze rzeczy : cukierki, lizaki, lody, wysokogatunkowe trunki, dobre jedzenie a świadomość,że wcześniej machał tym pindolkiem we wnętrznościach innej kobiety nie jest odpychająca?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój 4 argument : brzydzę się używanymi facetami, ale z prawiczkiem też bym nie mogła być :( no nie ma dla mnie ratunku! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sprawie lodów to nie da się ukryć, fajne jest tylko to, że sprawiasz mu przyjemność, bo...chcesz mu sprawić przyjemność i tyle. nie myśli się wtedy o tym, gdzie ten fiutek był (tylko żeby umyty był!!!), tylko o tym, że on wtedy czuje się jak w niebie i chcesz, żeby on się tak czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że penis w moich ustach jest mój i tylko mój. aa i równie dobrze zamiast penisa mógłby włożyć palec/stopę/ nos/ pośladek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zarobiłabyś wróżąc. Współczuję doświadczeń z nieodpowiednimi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jestem niezależna, pracuje na siebie i jestem szczęśliwa bez hooja w gębie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżąc zarabiają tylko oszuści! :) gość dziś Dlatego jestem niezależna, pracuje na siebie i jestem szczęśliwa bez hooja w gębie!! -- otóż to! doskonałe podsumowanie koleżanko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego tak wrzeszczysz literkami? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czkawka na kilometr pachnie staropanieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo po prostu woli mieć wginę w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiązanie jest proste - będziesz chciała komuś kiedyś to zrobić, to zrobisz nie będziesz chciała - nie zrobisz proste? proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee, waginy nie, nie jestem lesbijką :) chociaż chciałabym szkoda,że nie można zmienić orientacji albo nie chciałabym :D sama nie wiem na razie idę spać :) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeden taki
Beka... jak żłopie w domu piwo, Pierdzi jak je za tłusto... zresztą wtedy się odmóżdża wg. naukowców, Guzik daje... a jak da ci drugą kartę do konta, hasło do banku i na własne browary i inne zachcianki dorobi po godzina to już będzie dość czy też dodatkowo zarobione pieniądze też będą Ci się należały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne są twoje tematy. chciałabyś zabłysnąć a nie masz czym. ani to się kupy nie trzyma ani nie ma żadnego sensu. mogę jedynie pogratulować że swoimi co raz to durniejszymi wątkami całkowicie pasujesz do tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeden taki
O fujarach się nie wypowiem bo ten podpunkt już jest za długo ciągnięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od gęby, mam 40 lat syn 16 i ex męża kolegę , wolę być samej niż z byle jakim facetem z kłopotami -) samej jest mi super, a towarzystwa mam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeden taki - nie jestem materialistką, więc to pytanie nie do mnie, po prostu te tematy mnie zniechęcają do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki jeden, rozgryzłeś autorkę i po temacie, a ja nie jestem senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś senna to weź xenne :classic_cool: może żałosne, ale nikt Ci nie każe czytać :D piszę dla samej siebie, za kilka lat wejdę na to forum i sobie poczytam siebie sprzed kilku lat ;) ciekawe jak się zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Nie wierz to co piszą w tych tematach. To niewyżyci mitomani, którzy chcą tylko na chwilę "zabłysnąć" jakimś niewybrednym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×